هیئت نماینده رژیم اسد جلسات کمیته قانون اساسی سوریه را به تاخیر می‌اندازد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 53%

جلسات هیئت 45 نفره تدوین پیش‌نویس قانون اساسی سوریه که قرار بود در تاریخ 25 نوامبر در ژنو شروع شود، به دلیل اصرار هیئت نماینده رژیم اسد برای بحث بر سر مسائل خارج از موضوع اصلی به تاخیر می‌یفتد. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

جلسات هیئت 45 نفره تدوین پیش‌نویس قانون اساسی سوریه که قرار بود در تاریخ 25 نوامبر در ژنو شروع شود، به دلیل اصرار هیئت نماینده رژیم اسد برای بحث بر سر مسائل خارج از موضوع اصلی به تاخیر می‌یفتد.هادی البحره، رئیس هیئت مخالفان سوری در کمیته قانون اساسی سوریه طی اظهاراتی در جمع خبرنگاران در دفتر سازمان ملل متحد در ژنو گفت: هیئت نماینده رژیم بشار اسد تاکنون فقط یک پیشنهاد ارائه کرد ولی آن هم هیچ ربطی با چارچوب قانون اساسی نداشت.

او ادامه داد: آماده‌ایم هر پیشنهاد هیئت نماینده رژیم اسد درباره قانون اساسی جدید سوریه را بررسی کنیم. ما به منظور بحث و بررسی مسائل مربوط به قانون اساسی اینجا حضور داریم. ولی هیئت نماینده رژیم اسد از بحث بر سر این موضوعات امتناع می‌ورزد. البحره همچنین هیئت نماینده رژیم اسد را به حضور در نشست مشترک در دفتر ژنو سازمان ملل فراخوانده و افزود: ما به عنوان مخالفان به تلاش برای پایان دادن به بحران موجود و تضمین عدالت در کشورمان ادامه خواهیم داد.

احمد کزبری، رئیس هیئت رژیم اسد در کمیته قانون اساسی سوریه نیز محتوای پیشنهاد هیئت نماینده رژیم اسد را «مبارزه با تروریست، لغو تحریم‌ها و محکومیت ترکیه بدلیل عملیات چشمه صلح» اعلام کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

«رژیم ایران در اهواز و پیرامون دست به اعدام‌های صحرایی زده است»«العربیه.نت» به اطلاعاتی دست یافته که نشان می‌دهد نیروهای امنیتی و سپاه پاسداران اقدام به اعدام خجالت نکش بگو رژیم ایران اهوازی ها را قتل عام کرده اس. اینطور بنویسی دوستان بهتر تحویلت می گیرن. منبع خبریتون چیه khosravifarsani رژیمی کە با اعدامهای صحرایی قدرت گرفت و با جنایت عمرش را تضمین کردە. اما مرگش نزدیک
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

رژیم اسد مذاکرات کمیته قانون اساسی سوریه را به بن بست کشاندرئیس مخالفان کمیته قانون اساسی سوریه در انتقاد از کارشکنی رژیم اسد در مذاکرات گفت شروط ارائه شده توسط رژيم به سازمان ملل هيچ ارتباطی با موارد برنامه قانون اساسی ندارد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تنگه هرمز نظامی‌تر می‌شود؛ قطر و کویت به ائتلاف آمریکا و هلند به فرانسه می‌پیوندددر حالیکه قطر و کویت برای پیوستن به ائتلاف دریایی آمریکا در خلیج فارس اعلام آمادگی کردند، همزمان رسانه‌های هلندی می‌گویند که آمستردام در ماموریت دریایی تنگه هرمز به رهبری فرانسه مشارکت می‌کند. جمله بندى رو!!!!!!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله موفقیت‌آمیز سایبری به پایگاه خبری 'اعماق' وابسته به داعش | DW | 26.11.2019پایگاه خبری و تبلیغاتی 'اعماق' که مهم‌ترین منبع خبری 'دولت اسلامی' (داعش) به شمار می‌آید، مورد حمله سایبری قرار گرفت. این پایگاه در جذب نیروهای افراطی به داعش عمل می‌کرده است. این حمله سایبری موفقیت‌آمیز اعلام شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

نامه تند مایلی کهن خطاب به روحانی؛ از عشق به داریوش تا سرخوردگی سیاسی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دیدار هیئت روسیه با تروریست‌های پ.ک.ک/ی.پ.گ در عین‌العربیک هیئت نظامی روسیه با اعضای به اصطلاح شورای محلی گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ در شهر عین‌العرب سوریه دیدار کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »