نخستین سخنرانی ترامپ بعد از قرنطینه؛ بازگشت به کارزار انتخاباتی | DW | 11.10.2020

20/07/1399 11:52:00 ق.ظ

پزشک معالج ترامپ تائید کرد که او ناقل ویروس کرونا نیست. ترامپ در نخستین سخنرانی خود بعد از قرنطینه از بالکن کاخ سفید گفت، ملت آمریکا 'ویروس چینی' را نابود خواهد کرد و به زودی واکسن ضد کرونا توسط ارتش توزیع می‌شود.

پزشک معالج ترامپ تائید کرد که او ناقل ویروس کرونا نیست. ترامپ در نخستین سخرانی خود بعد از قرنطینه از بالکن کاخ سفید گفت، ملت آمریکا 'ویروس چینی' را نابود خواهد کرد و به زودی واکسن ضد کرونا توسط ارتش توزیع می‌شود. شان کانلی، پزشک معالج دونالد ترامپ در بیانیه‌ای اعلام کرد که رئیس جمهوری آمریکا دیگر ناقل ویروس جدید کرونا نیست و بر اساس استانداردهای مرکز کنترل و پیشگیری بیماری‌های واگیردار آمریکا می‌تواند به قرنطینه خود پایان دهد.

ترامپ در نطق ۱۷ دقیقه‌ای خود از بالکن خطاب به حامیان خود گفت که بهبود یافته و"احساس خوبی" دارد. او همچین افزود که ملت آمریکا"ویروس چینی" را از بین خواهد برد و داروهای لازم برای بیماران تولید خواهد شد و بزودی توسط ارتش توزیع می‌شود.

حامیان ترامپ این بار در مقابل کاخ سفید تنها طرفداران همیشگی سفیدپوست او نبودند، بلکه عمدتا جوانان سیاه‌پوست و شهروندان دارای تبار آمریکای لاتین نیز حضور داشتند. حضور حامیان ترامپ در نخستین سخنرانی رئیس جمهور بعد از کرونا headtopics.com

ویروس_چینی تامام

خوشم میاد که به کرونا میگه ویروس چینی😂.

شبکه های فارسی آبشخور اصلی لندن، دستجمعی سعی میکنند کلمه [پرزیدنت] ترامپ را حذف کنند..

ترامپ در نظرسنجی‌ها تقریبا ده درصد از رقیبش جو بایدن عقب است. در چند روز گذشته او چندین مصاحبه در کانال‌های محافظه‌کار رادیو و تلویزیون انجام داد و تلاش کرد نشان دهد که بر بیماری کرونا غلبه کرده است.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

۴۲ هزار نفر در معرض خطر سیل در پی تخریب سد کاخوفکا؛ عملیات تخلیه در جریان است

سد و نیروگاه آبی «کاخوفکا» واقع در جنوب اوکراین بامداد روز سه‌شنبه ۶ ژوئن بر اثر انفجاری تخریب و آب پشت سد به مناطق پیرامون آن سرازیر شد. سیل بسیاری از شهرها و روستاهای منطقه خرسون را درنوردیده و زندگی هزاران نفر مختل شده است. ادامه مطلب >>

چشم شما و همه هوادارانش روشن.معحزه فقط برای ایرانی ها غیر علمی ست.در آمریکا و برای ترامپ هم منکن است و هم علمی.

ترامپ برای اولین بار از زمان ترخیص از بیمارستان در انظار عمومی ظاهر شدطرفداران چهل و پنجمین رئیس جمهوری آمریکا در حیاط کاخ سفید شعار «چهار سال دیگر» سر می‌دادند. این خودش تنهایی تا حالا ۱۰۰ هزار نفرو مریض کرده ادامه فیلم جمع آوری آرای انتخابات🤣🤣🤣 اصلا ترامپ ماسک نزده بود تو مراسم، که کلی هم سر و صدا کرد. تو هم یورو نیوز ؟؟؟؟!!!!!

الزام استفاده از ماسک از درب منازل از فردا / تمدید محدودیت های کرونایی در پایتختاستاندار تهران از الزام استفاده از ماسک توسط شهروندان در تهران از درب منازل از فردا و تمدید محدودیت های کرونایی خبر داد.

سناتور تد کروز از دولت پرزیدنت ترامپ بابت تحریم‌ بخش مالی ایران تقدیر کردسناتور تد کروز از دولت پرزیدنت ترامپ بابت تحریم‌ بخش مالی ایران تقدیر کرد سناتور کروز ضمن تقدیر از اقدام دولت پرزیدنت ترامپ بابت تحریم‌های اخیر افزود: «من مشتاق همکاری با دولت برای اطمینان از اجرای این تحریم‌ها هستم.» آقای سناتورقول پریزیدنت ترامپ برای اینترنت آزادچه شدامروزبه خاطرترس ازشورش مردم حکومت اعدامی اینترت را درسراسرایران یا قطع کرده یا طوری ضعیف کرده که قابلیت استفاده نیست بز کوهی هم زر زد تد کروز یک 'وکیل الدوله'برای دولت ترامپ است!

ترامپ برای نخستین بار بعد از ابتلا به کرونا در جمع هوادارانش سخنرانی کرد - BBC News فارسیدونالد ترامپ که دوشنبه گذشته و پس از سه روز بستری در بیمارستان به علت ابتلا به کووید۱۹ مرخص شده بود، برای هوادارانش که در محوطه روبروی کاخ‌سفید حاضر شده بودند سخنرانی کرد و گفت آماده بازگشت به سفرها و میتینگ‌های انتخاباتی است. این در حالی است که کاخ‌سفید هنوز نتیجه تازه‌ترین تست کرونا آقای ترامپ را منتشر نکرده هر چند پزشک ویژه رئیس‌جمهوری شنبه شب بدون اشاره به نتیجه آخرین تست او اعلام کرد که آقای ترامپ از مرحله سرایت‌دهندگی ویروس خارج شده است. خدا مرگشو برسونه بازم که بدون ماسک. حسن نکن حسن. خطرناکه. پات لب گوره ها ببند این بی بی سی فارسی رو.

آنکارا: ترکیه همواره از مواضع اتخاذ شده از سوی آذربایجان حمایت می‌کندوزارت امور خارجه ترکیه در رابطه با اعلام آتش‌بس در قره‌باغ اعلام کرد که آنکارا همواره از مواضع اتخاذ شده از سوی آذربایجان در این خصوص حمایت می‌کند. - خبرگزاری آناتولی

ارتباط اصلاح طلبان با دولت بعد فوت هاشمی خیلی کم شد/از مردم عذرخواهی می کنیمرهامی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب: *ارتباط اصلاح‌طلبان با دولت بعد فوت هاشمی خیلی کم شد *دولت روحانی سیاست‌های اصلاح‌طلبان را اجرا نکرد *امیدواری مردم به اصلاح‌طلبان کاهش پیدا کرد *دولت در تحقق وعده‌های خود ناموفق بود *از مردم عذرخواهی می‌کنیم خفه شو شماها خودتان را بکشید مردم پشیزی ارزش دیگر برایتان قائل نیستند.