ارتباط اصلاح طلبان با دولت بعد فوت هاشمی خیلی کم شد/از مردم عذرخواهی می کنیم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 47 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رهامی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب: *ارتباط اصلاح‌طلبان با دولت بعد فوت هاشمی خیلی کم شد *دولت روحانی سیاست‌های اصلاح‌طلبان را اجرا نکرد *امیدواری مردم به اصلاح‌طلبان کاهش پیدا کرد *دولت در تحقق وعده‌های خود ناموفق بود *از مردم عذرخواهی می‌کنیم

حجت الاسلام والمسلمین محسن رهامی در گفت و گو با ایسنا، درباره اظهارات بادامچیان مبنی بر لزوم عذرخواهی اصلاح طلبان از مردم، اظهار کرد: هر جریانی که در ایجاد این مشکلات سهم داشته است متناسب با مسئولیت و سهمش باید از مردم عذرخواهی کند.

این فعال سیاسی با اعتقاد بر اینکه دولت روحانی سیاست های اصلاح طلبان را اجرا نکرد، افزود: بعد فوت مرحوم هاشمی، ارتباط دولت با اصلاح طلبان خیلی کم شد. برخی مدیرانی در دولت آمدند که ما نمی توانیم هیچ دفاعی از آنها بکنیم. با این حال معتقدم اصولا حداکثر چیزی در حدود سی الی چهل درصد قدرت ادارهٔ کشور در اختیار نهادهای انتخابی مثل ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی و شورای های اسلامی شهرهاست و اصلاح طلبان در این بخش با اصولگرایان مسؤلیت مشترک در موفقیت ها و ناکامی ها دارند.

این عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه ها با اشاره به حمایت کامل مردم از لیست اصلاح طلبان در انتخابات های اخیر کشور به خصوص در تهران، خاطرنشان کرد: با این حال امیدواری مردم به اصلاح طلبان کاهش پیدا کرد ، زیرا دولت در تحقق وعده‌های خود ناموفق بود. این مسأله هم ریشه در تحریم های امریکا، مدیریت ضعیف دولت، دخالت در کار دولت و ناهماهنگی مواضع دولت با سایر نهادهای نظام داشت‌. انتظار مردم از مجلس دهم هم برای کاهش مشکلات معیشتی محقق نشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

شماها خودتان را بکشید مردم پشیزی ارزش دیگر برایتان قائل نیستند.

خفه شو

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عزاداری اربعین حسینی (ع) در استانها- عکس خبری تسنیم - Tasnimمراسم عزاداری اربعین حسینی همراه با قرائت زیارت اربعین با حضور مردم و با رعایت پروتکلهای بهداشتی درهمدان،گرگان ، مشهد و رشت برگزار شد . این جماعت حتی توی توییتر هم دنبال اجرای سند ۲۰۳۰ هستند امیدوارم رسواشون کنید!
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

عراق|مشارکت بیش از 14 میلیون و 500 هزار زائر در مراسم اربعین حسینی+تصاویر- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnim۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار زائر در مراسم اربعین رسانه‌های عراقی به نقل از مقامات ذیربط از شرکت بیش از۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار زائر در مراسم اربعین حسینی امسال خبر دادند طرح اولیه اصلاحیه ماده54قانون مالیاتهای مستقیم، یک تبصره3بودکه به هرکدملی اجازه داشتن یک واحد مسکونی میداد اما با بازگشت ناگهانی بی اجازه از صحن علنی به کمیسیون اقتصادی، این تبصره حذف و فقط کل خانواده 1 واحد اجازه داد.چرا بقیه اعضای خانوار حق مسلم مصرح قانون اساسی، محروم میشود؟
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

در محکومیت‌های مربوط به مهریه، باید وضعیت اقتصادی افراد لحاظ شودرییس قوه قضاییه: *اگر کسی واقعا از پرداخت مهریه ناتوان بود نباید به زندان برود *در محکومیت‌های مربوط به مهریه، باید وضعیت اقتصادی افراد لحاظ شود قانون ناتوانی پرداخت هردینی براساس قران کریم باشدوانکه طلبکارباید صبرکندتابدهکارتوانمندشودودین خودرابپردازدودرغیراینصورت بهتراست انراببخشاید ویادولتها بایدانرابپردازند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فکری: حتی اگر سرمربی استقلال نمی شدم هم می رفتم و خانه نشین می‌شدم/ حرف باشگاه نساجی عوض شدسرمربی تیم استقلال گفت: حتی اگر سرمربی استقلال نمی شدم هم می رفتم و خانه نشین می شدم چرا که صداقتی که دوست داشتم مدیران نساجی با من داشته باشند را نداشتند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ویدئو؛ پوستر پادشاه اسپانیا همزمان با بازدید وی از بارسلون به آتش کشیده شددر حالیکه تنش‌ها میان حکومت مرکزی اسپانیا و منطقه استقلال‌طلب کاتالونیا همچنان باقی است،‌ صدها جدایی‌طلبِ کاتالان هم‌زمان با سفر فیلیپه ششم، پادشاه و پدرو سانچز، نخست وزیر اسپانیا به بارسلونا دست به تظاهرات زدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بدرقه از تهران تا توس؛ پیکر محمدرضا شجریان برای خاکسپاری به مشهد منتقل شد - BBC News فارسیپیکر محمدرضا شجریان، استاد آواز ایران، بعد از برگزاری نماز میت در بهشت زهرای تهران، به مشهد منتقل شد تا در توس در کنار آرامگاه فردوسی به خاک سپرده شود. روز جهانی مبارزه با قتل دولتی!! Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »