ویدئو؛ پوستر پادشاه اسپانیا همزمان با بازدید وی از بارسلون به آتش کشیده شد

18/07/1399 10:06 ب.ظ

ویدئو؛ پوستر پادشاه اسپانیا همزمان با بازدید وی از بارسلون به آتش کشیده شد ویدئو را ببینید🔽

در حالیکه تنش‌ها میان حکومت مرکزی اسپانیا و منطقه استقلال‌طلب کاتالونیا همچنان باقی است،‌ صدها جدایی‌طلبِ کاتالان هم‌زمان با سفر فیلیپه ششم، پادشاه و پدرو سانچز، نخست وزیر اسپانیا به بارسلونا دست به تظاهرات زدند.

سفر این دو مقام بلند پایه اسپانیا برای شرکت در مراسم اعطای جوایز نوآوری در هفته اقتصاد نوین شهر بارسلون صورت گرفته بود. ماموران پلیس پیش از ورود پادشاه و نخست وزیر، تدابیر ویژه‌ امنیتی را در ایستگاه قطار شهر بارسلون تشدید کرده بودند.

در جریان تجمع‌های اعتراضی کاتالان‌ها همزمان با سفر فیلیپه ششم، تمثال پادشاه به آتش کشیده شد.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

سفر بایرام‌اف به ژنو جهت دیدار با روسای مشترک گروه مینسکوزیر امور خارجه آذربایجان با روسای مشترک گروه مینسک سازمان امنیت و همکاری اروپا دیدار خواهد کرد. - خبرگزاری آناتولی آذربایجان نباید کوتاه بیاید. مگر آذربایجان اعلام نکرد حضور فرانسه را در این گروه قبول ندارد ...

اسد درواکنش به قصدترامپ برای ترورش:این بازتابی ازسیاست ترور آمریکاست/بزودی با پوتین دیدار میکنمرئیس جمهور سوریه در سخنانی اظهارات رئیس جمهوری آمریکا مبنی برقصد قبلی وی برای ترورش را بازتابی از سیاست آمریکا دانست که مبتنی بر ترور است. وی بر لزوم ایجاد توازن بین المللی برای بازدارندگی یا مجازات این کشور به دلیل 'اقدامات شرورانه' تاکید کرد.

مسدود کردن ۹۲ دامنه وبسایت توسط آمریکا با اتهام زنی به ایرانمسدود کردن ۹۲ دامنه وبسایت توسط آمریکا با اتهام‌زنی به ایران وزارت دادگستری آمریکا اعلام کرد دامنه ۹۲ پایگاه اینترنتی را که به ادعایش «ایران از آنها برای اثرگذاری بر سیاست داخلی و خارجی آمریکا» می‌پرداخته، مسدود کرده است. اوایل انقلاب یکبار ی ترو‌ر در افریقا اتفاق افتاد اصلا به ایران مربوط نمیشد خلخالی بعهده گرفت معنی این کارو بلد نبود فکر میکردلات بازی وگردن کلفتیه بشراگردانشش صحیح وخالص شودجامع حکومتهای دنیا ازیک سیاست پیروی میکنندوان بایدبراساس علم خالص ودن خالص برای هرموضوعی باشدکه به نفع جامع ملل ودول جهان است چراکه جهل واشتباهات است که موجب زیان میشودوناهنجاری وناامنی برای ملتها ودولتها ایجادمیکندلکن علم خالص ودین خالص موجب براورده شدن

پمپئو: تا موافقت ایران با مذاکرات جامع به فشار حداکثری ادامه می‌دهیموزیر خارجه آمریکا مدعی شد که واشنگتن تا زمان عقد توافقی جامع با ایران به اعمال فشار علیه جموری‌اسلامی ادامه خواهد داد. الان چرا دارین لایک میکنین😕😕😕 مذاکرات جامع ! کلیدواژه جدید است . برجام محکوم به شکست بود چونکه ما حاضر شدیم سر حقمون مذاکره کنیم و این بزرگ‌ترین اشتباه در مقابل یک دشمن است . ما که راضی هستیم. دمش گرم.

توقیف آدرس‌های اینترنتی متعلق به سپاه با حکم دستگاه قضایی امریکا

زمان تشییع شجریان منوط به مشورت با خانواده ایشان است