نتانیاهو: حزب الله قدرت اسرائیل را امتحان نکند

05/06/1399 03:58:00 ب.ظ

26.08.2020 قدس/خبرگزاری آناتولی بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل امروز چهارشنبه در واکنش به تیراندازی به سوی سربازان این کشور از آن سوی مرز لبنان اظهارداشت:"من به حزب‌الله لبنان توصیه می‌کنم که قدرت خرد کننده اسرائیل را امتحان نکند".

وی با بیان اینکه تیراندازی به سوی نظامیان اسرائيل توسط حزب‌الله را"امری بسیار جدی" عنوان کرده و گفت:"ما به هر گونه حمله علیه شهروندان خود به شدت پاسخ خواهیم داد". نتانیاهو با تهدید کردن حزب الله لبنان گفت: افزود:"حزب‌الله به دلیل رفتار تجاوزگرانه خود بار دیگر کشور لبنان را در معرض خطر قرار می‌دهد".

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

اسرائیل به مواضع حزب الله در لبنان حمله کردارتش اسرائیل با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که این حمله «به تلافی شلیک گلوله به سمت نیروهایش از طرف لبنان» انجام شده است.

در گردهمایی ملی جمهوری‌خواهان ترامپ به عنوان نامزد رسمی این حزب معرفی شددر اولین گردهمایی ملی جمهوری خواهان دونالد ترامپ، به عنوان نامزد رسمی این حزب در انتخابات ریاست‌جمهوری در شهر شارلوت ایالت کارولینای شمالی معرفی شد.

حزب جمهوریخواه پرزیدنت ترامپ را به عنوان نامزد خود در انتخابات ۲۰۲۰ معرفی کردحزب جمهوریخواه پرزیدنت ترامپ را به عنوان نامزد خود در انتخابات ۲۰۲۰ معرفی کرد پرزیدنت ترامپ روز دوشنبه سوم شهریور ماه بدون اعلام قبلی در محل این گردهمایی در شارلوت در ایالت کارولینای شمالی حاضر شد و برای دقایقی سخنرانی کرد.

حزب‌ جمهوری‌خواه رسما ترامپ را نامزد انتخابات کردکنوانسیون ملی حزب جمهوری‌خواه آمریکا، امروز، دوشنبه رسما دونالد ترامپ را برای دور دوم ریاست‌جمهوری نامزد تصدی این پست کرد.

مایک پنس رسما نامزد معاونت ریاست جمهوری حزب جمهوری‌خواه شدکنوانسیون حزب جمهوری‌خواه آمریکا امروز دوشنبه 'مایک پنس'، معاون کنونی دونالد ترامپ را رسما به عنوان نامزد معاونت ریاست جمهوری آمریکا برای دور دوم ریاست جمهوری نامزد کرد.

اسرائیل به مواضع حزب الله در لبنان حمله کردارتش اسرائیل با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که این حمله «به تلافی شلیک گلوله به سمت نیروهایش از طرف لبنان» انجام شده است.