در گردهمایی ملی جمهوری‌خواهان ترامپ به عنوان نامزد رسمی این حزب معرفی شد

04/06/1399 03:00 ق.ظ

در اولین گردهمایی ملی جمهوری خواهان دونالد ترامپ، به عنوان نامزد رسمی این حزب در انتخابات ریاست‌جمهوری در شهر شارلوت ایالت کارولینای شمالی معرفی شد.

در اولین گردهمایی ملی جمهوری خواهان دونالد ترامپ، به عنوان نامزد رسمی این حزب در انتخابات ریاست‌جمهوری در شهر شارلوت ایالت کارولینای شمالی معرفی شد. مایک پنس، معاون رییس‌جمهوری آمریکا، در سخنرانی خود در این گردهمایی با هشدار نسبت به برنامه‌های دموکرات‌ها برای آینده آمریکا گفت: «آنها به دنبال افزایش مالیات‌ها، باز کردن مرزها، آزاد کردن سقط جنین و کاهش بودجه پلیس هستند.

»

پنس گفت: «برنامه جمهوری‌خواهان کاهش مالیات، ایجاد بازار و اقتصاد آزاد، امن کردن مرزها، دفاع از حق زندگی و حمایت از پلیس است.» در ادامه این گردهمایی، دونالد ترامپ به عنوان نامزد رسمی این حزب برای انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ معرفی شد.

دونالد ترامپ در سخنرانی خود در اولین شب گردهمایی ملی جمهوری‌خواهان گفت: «انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ مهم‌ترین انتخابات در تاریخ آمریکاست، زیرا نتیجه آن کشور را به مسیرهای متفاوتی خواهد برد.» رییس‌جمهوری آمریکا در گردهمایی ملی جمهوری‌خواهان از عملکرد دولت خود در اشتغال‌زایی، رونق بازار بورس، فعال‌سازی صنایع آمریکا و نیز مقابله با شیوع کرونا، دفاع کرد. headtopics.com

ترامپ گفت: «در صورت پیروزی در انتخابات اجازه نخواهم داد مانند آنچه در گردهمایی دموکرات‌ها اتفاق افتاد، نام"خدا" از سوگند‌ تعهد حذف شود.»

ادامه مطلب:
IranIntl »

ترامپ می‌داند راه حل توافق در کجاست/ مبادلات با ونزوئلا در چارچوب منافع ملی استسخنگوی وزارت خارجه: *درباره تمایل ونزوئلا برای خرید موشک از ایران، درخواستی دریافت نکردیم *مبادلات با ونزوئلا در چارچوب منافع ملی است *ترامپ می‌داند راه حل توافق در کجاست *اسنپ بک یک واژه جعلی است که آمریکایی‌ها سعی کردند آن را به زبان‌ها بیندازند

صدور بیانیه کمیسیون‌ امنیت‌ ملی در محکومیت امارات در روز تعطیل مجلس

آمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 37 هزار و 999 نفر رسیدوزارت بهداشت عمومی افغانستان اعلام کرد که شمار مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور به 37 هزار و 999 نفر افزایش یافته است. - خبرگزاری آناتولی

تظاهرات در ویسکانسن آمریکا در پی شلیک پلیس به یک مرد سیاه‌پوست غیرمسلح - BBC News فارسیپس از آن که شلیک پلیس به یک مرد سیاه‌پوست در شهر کنوشا ایالت ویسکانسن به اعتراضات شبانه در برابر مقر فرماندهی پلیس و آتش زدن چند خودرو انجامید، مقام‌ها در این ناحیه مقررات منع آمد و شد شبانه وضع کرده اند اما معترضان فریاد می‌زنند که 'عقب نخواهند نشست'. مردی که پلیس از پشت به او چند بار شلیک کرده در بیمارستان بستری و حالش وخیم است.

شمار مبتلایان به کرونا در جهان به مرز 24 میلیون نفر رسیدشمار افراد مبتلا به ویروس جدید کرونا در سراسر جهان به 23 میلیون و 395 هزار و 542 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی

اعتصاب شهروندان اسرائیلی در اعتراض به تجاوز جمعی به یک دختر ۱۶ سالهخبر تجاوز سی مرد به یک دختر شانزده ساله که داخل اتاق هتلی در «ایلات»، یکی از شهرهای بندری اسرائیل روی داده در رسانه‌های این کشور بازتاب گسترده‌ای پیدا کرده و خشم بسیاری از مسئولان، شهروندان، تشکل‌های مدافع حقوق زنان و نهاد‌های مدنی را برانگیخته است.