نامزدهای جایزه «بفتا» اعلام شد: فیلم جوکر در صدر این اسامی است

18/10/1398 08:20 ب.ظ

نامزدهای جایزه «بفتا» اعلام شد: فیلم جوکر در صدر این اسامی است این فیلم در یازده بخش از جمله بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، و بهترین بازیگر نقش اول نامزد شد.

فیلم جوکر در صدر فهرست نامزدهای جایزه آکادمی هنرهای فیلم و تلویزیون بریتانیا موسوم به بفتا قرار گرفت. این فیلم در یازده بخش از جمله بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، و بهترین بازیگر نقش اول نامزد شد. د در این فهرست که روز سه‌شنبه ۱۷ دی اعلام شد، بعد از جوکر، «مرد ایرلندی» در ژانر حماسی جنایی از کارگردان مارتین اسکورسیزی و «روزی روزگاری در هالیوود» در ژانر کمدی-درام از کارگردان کوئینتین تارانتینو هر یک با ۱۰ نامزد قرار گرفته...

در این فهرست که روز سه‌شنبه ۱۷ دی اعلام شد، بعد از جوکر، «مرد ایرلندی» در ژانر حماسی جنایی از کارگردان مارتین اسکورسیزی و «روزی روزگاری در هالیوود» در ژانر کمدی-درام از کارگردان کوئینتین تارانتینو هر یک با ۱۰ نامزد قرار گرفته اند.

جسیکا باکلی، شارلیز ترون، اسکارلت جوهانسون، سائورسه رونان و رنه زلوگر نامزد بهترین بازیگر زن نقش اول شده اند. مارگو رابی، نامزد دو جایزه نقش مکمل زن، یکی در نقش شرون تیت در فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» و دیگری در فیلم «بامب‌شِل» شده است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

خیلی فیلم مزخرفی هستش😐😑 چقدر آرامش بخشه که دوباره درباره زندگی معمولی حرف می‌زنیم.

35 کشته در اثر ازدحام جمعیت در مراسم تشییع جنازه سلیمانی در کرمانرئیس سازمان اورژانس ایران سه‌شنبه 7 ژانویه 2020 اعلام کرد که 35 تن از شرکت کنندگان در مراسم تشییع خوبه بازم این تابوت هایی که برای امریکایی ها مثلا ساخته بودن، بکارشون میاد. 😂

الجزیره: واشنگتن در حال افزایش تدابیر امنیتی در پایگاه‌های خود در منطقه استدرپی عملیات انتقام جویانه ایران، برخی رسانه ها اعلام کردند که آمریکا درحال افزایش تدابیر امنیتی در پایگاه های خود در منطقه است.

مرگ ۳۵ نفر در مراسم تشییع قاسم سلیمانی در کرمانانتقام سخت شروع شد هرروز به حجم طنز این مملکت اضافه میشه 😂 این ملت چشونه؟

بیانیه سفارت ایران در تاجیکستان در پی شهادت سردار سلیمانیسفارت جمهوری اسلامی ایران در تاجیکستان ترور ناجوانمردانه سردار شجاع، مجاهد خستگی ناپذیر و پرچمدار مبارزه با گروههای تروریستی و افراط گرا، سپهبد حاج قاسم سلیمانی و دیگر همرزمانش توسط رژیم سلطه‌گر آمریکا را به شدت محکوم کرد. شهادت مبارک مگر این سفارتیها کارمندان خودتان نیستند؟ واقعا که مضحکه عام و خاصین

وزیر دفاع آلمان: ایران در قبال کاهش تنش در منطقه مسئول استوزیر دفاع آلمان: ایران در قبال کاهش تنش در منطقه مسئول است به گزارش رویترز، آنه‌گرت کرامپ-کارن باوئر روز سه شنبه ۱۷ دی گفت: «به طور شفاف می گویم که ایران مسئول افزایش تنش در منطقه بوده است و بنابراین، این مسئولیت ایران است که برای کاهش تنش همکاری کند.» وزير دفاع آلمان عنبر نسارا خوردن! المان چقد گوه میخوره این وسط بابا تو یکی زر نزن، همتون ایران رو مقصر میدونید، در صورتی ک آمریکای جنایتکار خودش باعث بانی شرارت و نا ارامی در منطقه و دنیا بوده و هست

تشکیل جلسه مقامات کاخ سفید در پی حملات موشکی ایران به نیروهای آمریکایی در عراقدر پی حملات موشکی گسترده ایران به دو پایگاه محل استقرار نیروهای آمریکایی در عراق مقامات بلند پایه

مشاهده نظراتفیلم جوکر در صدر فهرست نامزدهای جایزه آکادمی هنرهای فیلم و تلویزیون بریتانیا موسوم به بفتا قرار گرفت. این فیلم در یازده بخش از جمله بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، و بهترین بازیگر نقش اول نامزد شد.

در این فهرست که روز سه‌شنبه ۱۷ دی اعلام شد، بعد از جوکر، «مرد ایرلندی» در ژانر حماسی جنایی از کارگردان مارتین اسکورسیزی و «روزی روزگاری در هالیوود» در ژانر کمدی-درام از کارگردان کوئینتین تارانتینو هر یک با ۱۰ نامزد قرار گرفته اند.

جسیکا باکلی، شارلیز ترون، اسکارلت جوهانسون، سائورسه رونان و رنه زلوگر نامزد بهترین بازیگر زن نقش اول شده اند.

مارگو رابی، نامزد دو جایزه نقش مکمل زن، یکی در نقش شرون تیت در فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» و دیگری در فیلم «بامب‌شِل» شده است.

اسکورسیزی، تارانتینو ، سام مندس، تاد فیلیپس، و بونگ جون همگی در رده کارگردانی نامزد شده اند.