وزیر دفاع آلمان: ایران در قبال کاهش تنش در منطقه مسئول است

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر دفاع آلمان: ایران در قبال کاهش تنش در منطقه مسئول است به گزارش رویترز، آنه‌گرت کرامپ-کارن باوئر روز سه شنبه ۱۷ دی گفت: «به طور شفاف می گویم که ایران مسئول افزایش تنش در منطقه بوده است و بنابراین، این مسئولیت ایران است که برای کاهش تنش همکاری کند.»

وزیر دفاع آلمان با انتقاد از جمهوری اسلامی در افزایش تنش در منطقه پس از کشته شدن قاسم سلیمانی، اعلام کرد که ایران باید از تشدید تنش خاورمیانه خودداری کند.

به گزارش رویترز، آنه‌گرت کرامپ-کارن باوئر روز سه شنبه ۱۷ دی گفت: «به طور شفاف می گویم که ایران مسئول افزایش تنش در منطقه بوده است و بنابراین، این مسئولیت ایران است که برای کاهش تنش همکاری کند.» خانم کارن باوئر همچنین گفت که آلمان خواستار تداوم فعالیت ائتلاف نظامی علیه داعش در عراق بوده است. با این حال، او ادامه این فعالیت را در گرو تصمیم دولت عراق دانست.

اعلام مسئولیت ایران در قبال افزایش تنش در منطقه در حالی است که تاکید مقامات جمهوری اسلامی بر انتقام جویی از مرگ قاسم سلیمانی، فرمانده کشته شده نیروی قدس سپاه پاسداران، نگرانی ها را از افزایش تنش و احتمال درگیری های بیشتر در خاورمیانه بالا برده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بابا تو یکی زر نزن، همتون ایران رو مقصر میدونید، در صورتی ک آمریکای جنایتکار خودش باعث بانی شرارت و نا ارامی در منطقه و دنیا بوده و هست

المان چقد گوه میخوره این وسط

وزير دفاع آلمان عنبر نسارا خوردن!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

35 کشته در اثر ازدحام جمعیت در مراسم تشییع جنازه سلیمانی در کرمانرئیس سازمان اورژانس ایران سه‌شنبه 7 ژانویه 2020 اعلام کرد که 35 تن از شرکت کنندگان در مراسم تشییع خوبه بازم این تابوت هایی که برای امریکایی ها مثلا ساخته بودن، بکارشون میاد. 😂
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

خواستار درگیری و تنش نیستیم/ می‌خواهیم ایران مسیر صلح را در پیش بگیردوزیر دفاع بریتانیا: خواستار درگیری و تنش نیستیم/ می‌خواهیم ایران مسیر صلح را در پیش بگیرد
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اروپا برای کاهش تنش میان ایران و آمریکا چه در چنته دارد؟ | DW | 07.01.2020تنش میان ایران و آمریکا به آستانه جنگ کشیده شده است. اروپا و آلمان خواستار 'حداکثر خویشتن‌داری و مسئولیت‌پذیری همه طرف‌ها درگیر' شدند. وزیرخارجه پیشین آلمان می‌گوید اروپا باید وارد عمل شود و دست به یک ریسک سیاسی زند. نیاز به ریسک نیست کافیه که اتحادیه اروپا دست از منافعش از حکومت آخوندی برداره وبیشتر سیاست مماشات با رژیم خونخوار رو کنار بزاره و به صدای تاریخ گوش بده..... بمش وسط باز عوضی ... که همین وسط بازی ریاکارنشون بلاخره گریبانشون رو میگیره ... همون طمع ترس از موج مهاجرا ... هم دوشیدن ایران ... اروپا و به خصوص آلمان هیچ هدفی جز کاستن از هجوم پناهنده گان خاورمیانه به کشورهایشان ندارند... دست از طرفداری از رژیم آخوندی بردارند و برای سقوط آن تلاش کنند ، از این هجوم سریعتر و بهتر کاسته خواهد شد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

دعوت پوتین از مرکل برای سفر به مسکو با هدف بررسی تنش ایران و آمریکاقرار است در جریان این دیدار، علاوه بر تنش روی داده میان ایران و آمریکا، موضوعات دیگری همچون تحولات سوریه، لیبی و اوکراین به بحث گذاشته شود. خلایق هر چه لایق!! کم هزینه ترین کار برای دولتها جهت جلوگیری از جنگ، ایجاد زمینه برای برگزاری رفراندوم آزاد زیر نظر سازمان ملل جهت تغییر رژیم است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزیر خارجه امریکا: دولت ایران مخالف روند صلح در افغانستان استمایک پمپئو، وزیر امور خارجه امریکا شامگاه سه¬شنبه 7 ژانویه 2020 در نشست خبری در شهر واشنگتن اعلام بلی متاسفانه یکی به پمپئو بگه خفه بمیر! بله، کابوس شده براش نگاه کن لاغر شده نترس تموم میشه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

وزیر اقتصاد: بررسی FATF همچنان در دستور کار مجمع استتهران - ایرنا - وزیر امور اقتصادی و دارایی در پاسخ به سوالی در خصوص تاثیر شهادت سردار سلیمانی بر روند بررسی پیوستن به گروه اقدام مالی گفت: هنوز چیزی اعلام نشده و از نظر قانونی، پیوستن به FATF از دستور کار خارج نشده است. بی شرفی همچنان در دستور کار است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »