الجزیره: واشنگتن در حال افزایش تدابیر امنیتی در پایگاه‌های خود در منطقه است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

درپی عملیات انتقام جویانه ایران، برخی رسانه ها اعلام کردند که آمریکا درحال افزایش تدابیر امنیتی در پایگاه های خود در منطقه است.

به گزارش ایسنا، درپی عملیات انتقام جویانه ایران علیه پایگاه های آمریکایی در عراق و ترس آمریکایی ها از اقدامات بعدی جمهوری اسلامی ایران، شبکه الجزیره اعلام کرد که واشنگتن در حال افزایش تدابیر امنیتی در پایگاه‌های نظامی و مکان‌های حساس خود در منطقه است.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد که بامداد امروز رزمندگان شجاع نیروی هوافضای سپاه در عملیاتی موفق به نام عملیات شهید سلیمانی با رمز «یا زهرا » با شلیک ده‌ها فروند موشک زمین به زمین، پایگاه هوایی اشغالی ارتش تروریستی و متجاوز آمریکا موسوم به «عین الاسد» را در هم کوبیدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تدابیر امنیتی در کاخ سفید شدت یافتگزارش‌ها حاکی از افزایش تدابیر امنیتی در کاخ_سفید در پی کشته شدن قاسم_سلیمانی است. به نوشته نشریه پولیتیکو افزایش نگهبانان و بازرسی‌های بیشتر در کاخ سفید و ستاد مرکزی فرماندهی ارتش آمریکا به کار گرفته شده است.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

تشدید تدابیر امنیتی در شهرهای آمریکادر پی اقدام آمریکا در ترور سردار قاسم سلیمانی در بغداد، ایالات متحده تدابیر امنیتی را در شهرها و بناها و یادبودهای مشهور این کشور افزایش داده است. هنوز کاری جز عزاداری نکردیم چقدر ترسیدن 😕
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

35 کشته در اثر ازدحام جمعیت در مراسم تشییع جنازه سلیمانی در کرمانرئیس سازمان اورژانس ایران سه‌شنبه 7 ژانویه 2020 اعلام کرد که 35 تن از شرکت کنندگان در مراسم تشییع خوبه بازم این تابوت هایی که برای امریکایی ها مثلا ساخته بودن، بکارشون میاد. 😂
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا نسبت به افزایش خشونت‌ها در لیبی هشدار دادجوزپ بورل در حالی بر حل بحران سیاسی و نظامی لیبی از راه دیپلماتیک تاکید کرد که شورای امنیت سازمان ملل متحد قرار است عصر روز دوشنبه برای بررسی بحران در این کشور به درخواست روسیه تشکیل جلسه دهد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

افزایش ۲۰۰ میلیون یورویی بودجه سپاه قدس در دو ماه پایان ساللاریجانی: برای دو ماه آخر سال جاری ۲۰۰ میلیون یورو از صندوق توسعه ملی برای حمایت از نیروی قدس سپاه پاسداران که مسوولیت مقاومت در سطح منطقه را برعهده دارد تعلق گرفته و بودجه آن افزایش می‌یابد. اذن تخصیص این مبلغ از مقام معظم رهبری گرفته شده است از کجا؟ صندوق توسعه چی؟ آها توسعه ملی مگه این گروه تروریستی قدس هرماه چند صد میلیون یورو هزینه به گرده ما مردم تحمیل میکنه که فقط 200,000,000£ برای دوماه بهش تخصیص میدین و تازه افزایش هم میدین؟ همه اینا به کنار ؛ خامنه‌ای_جنایتکار سگ کی باشه که ازش اجازه میگیرین؟ باید از مردم اجازه بگیری. IraniansDetestSoleimani لبیک یا امام خامنه ای .
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انهدام بمب جاسازی شده در ورودی خانه‌ای در حوزه عملیات چشمه صلح
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »