ناسا می‌گوید که سال گذشته میلادی ۶۴ میلیارد دلار برای اقتصاد آمریکا درآمدزایی داشته است

06/10/2020 10:26:00 ب.ظ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

ناسا, ناسا

ناسا می‌گوید که سال گذشته میلادی ۶۴ میلیارد دلار برای اقتصاد آمریکا درآمدزایی داشته است تجزیه و تحلیل تاثیر اقتصادی اخیر این سازمان همچنین نشان داده است که ناسا از سال ۱۹۷۶ تاکنون بیش از ۲ هزار فناوری تازه ارائه داده است.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

صدای آمریکا - ناسا روز جمعه ۴ مهر، اولین نتایج مطالعه تاثیر گسترده اقتصادی این آژانس فضایی را منتشر کرد. این مطالعه نشان می‌دهد که این سازمان دولتی آمریکا در سال ۲۰۱۹ بیش از ۶۴ میلیارد دلار برای اقتصاد ایالات متحده درآمدزایی داشته است.در این گزارش، که در وبسایت رسمی ادارهٔ کل ملی هوانوردی و فضای آمریکا، ناسا، منتشر شد آمده است، فعالیت‌های این سازمان در طول سال ۲۰۱۹ از بیش از ۳۱۲ هزار شغل در سراسر آمریکا حمایت کرده، و از طریق پرداخت مالیات‌ فدرال، و مالیات های ایالتی و محلی، حدود ۷ میلیارد دلار برای دولت سود ایجاد کرده است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

آتش‌سوزی در 6 هکتار از نخلستان‌های ‌رودان؛ 600 اصله درخت در آتش سوخت + فیلم- اخبار هرمزگان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

مگه ناسا خصوصی نیست؟ هوا فضای ما هم کلی درآمدزایی داشت،شک دارید برید ازشون بپرسید

'ماسک' در تهران از شنبه اجباری است/جریمه‌ها در حال کارشناسی استمعاون کل وزارت بهداشت: *ماسک' در تهران از شنبه اجباری است *جریمه‌ها در حال کارشناسی است *نگران رفتار متناقض مردم هستیم *دستگاه‌ها و تجهیزات پزشکی دچار فرسودگی شده‌اند *مجبور هستیم در بعضی از مراکز حتی از کپسول اکسیژن استفاده کنیم اینا هم از ثمرات اربعین با شکوه هستش که فرمودید الگوی کشور های دیگه قراره بشه!

بازداشت و اعتصاب غذای یک روحانی که خود را خلع لباس کردمن نمیدانم عقاید این اخوند چیست? ولی این راه تمام آخوندهای است که ادعای ارزنی از شرف و ایران‌ دوستی و میهن ‌پرستی را دارند. درود به تو

اردوغان خطاب به ماکرون: تو کی هستی که بخواهی درباره ساختار اسلام صحبت کنی؟آقای اردوغان همچنین به همتای فرانسوی خود توصیه کرد که درباره «چیزهایی که نمی‌داند» حرف نزند و خطاب به او گفت:‌ «مردم انتظار دارند تو را در قامت رئیس یک دولت ببینند و نه یک رهبر استعمارگر.» تو کی هستی که گه خوری همه کشورها رو میکنی ، سوریه ، آذربایجان ، ارمنستان ، عراق .... این احمق هم توهم خمینی شماره ۲ بهش دست داده خوبه همین ۵ سال پیش علیه اش کودتا کردن و میخواستن پرتش کنن بیرون حالا واسه رئیس جمهور فرانسه مکرون شاخ شده 😒😒 ولی تو همون کسی هستی که پرونده ترکیه رو میبنده و بدبختش میکنه با اینکه خیلی قدرت طلب شده ولی درست میگه مکرون چرا باید درمورد اسلام نظر بده وقتی خودش و متحداش سازنده داعش و گروهای تروریستی بودن؟!

وزارت امور خارجه ترکیه از رویدادهایی که در پی انتخابات پارلمانی قرقیزستان رخ داده است، ابراز نگرانی کردوزارت امور خارجه ترکیه از رویدادهایی که در پی انتخابات پارلمانی قرقیزستان در 4 اکتبر رخ داده است، ابراز نگرانی کرد

لندن در پی سخت‌تر کردن سیاست مهاجرتی و اخراج مهاجران غیرقانونی استوزیر کشور بریتانیا ضمن اعلام این مطلب گفت که کشورش از این پس درخواست‌های پناهندگی را بر اساس مسیری که فرد مهاجر برای ورود به کشور طی کرده بررسی می‌کند. همه باید در کشور خودشان بمانند و همان جا را آباد و آزاد و پیشرفته کنند. 🤣😂😂 خوب كاري ميكنه

کالین: راهکار بحران قره‌باغ نیز به مانند فلسطین، پایان اشغالگری استسخنگوی ریاست جمهوری تاکید کرد که مساله قره‌باغ نیز به مانند فلسطین تنها با اتمام اشغالگری قابل حل خواهد بود. - خبرگزاری آناتولی

بخش انگلیسی صدای آمریکا - ناسا روز جمعه ۴ مهر، اولین نتایج مطالعه تاثیر گسترده اقتصادی این آژانس فضایی را منتشر کرد.به گزارش ایسنا، دکتر ایرج حریرچی درخصوص وضعیت فعلی بیمارستان ها در خدمت رسانی به بیماران مبتلا به کرونا، اظهار کرد: در حال حاضر، اکثر استان های کشور در وضعیت قرمز و هشدار قرار دارد.بود .روابط فرانسه و ترکیه در ماه‌های گذشته به‌شدت پرتنش شده است.

این مطالعه نشان می‌دهد که این سازمان دولتی آمریکا در سال ۲۰۱۹ بیش از ۶۴ میلیارد دلار برای اقتصاد ایالات متحده درآمدزایی داشته است. در این گزارش، که در وبسایت رسمی ادارهٔ کل ملی هوانوردی و فضای آمریکا، ناسا، منتشر شد آمده است، فعالیت‌های این سازمان در طول سال ۲۰۱۹ از بیش از ۳۱۲ هزار شغل در سراسر آمریکا حمایت کرده، و از طریق پرداخت مالیات‌ فدرال، و مالیات های ایالتی و محلی، حدود ۷ میلیارد دلار برای دولت سود ایجاد کرده است. حریرچی بیان کرد: با وجود اینکه به دلیل شرایط کرونایی ۲۰ تا ۳۵ درصد پذیرش بیماران عادی را در بیمارستان ها کاهش دادیم، در لحظه کنونی، ۳۱۱ بیمار در اورژانس ها منتظر هستند تا به بخش های بستری منتقل شوند، اما به دلیل کمبود تخت دچار مشکل هستیم، البته در ۲۴ ساعت آینده این مشکلات مرتفع شده و بیماران به بخش منتقل می شوند، اما بازهم بیماران جدیدی مراجعه می کنند که باید بستری شوند. ناسا می‌گوید این پژوهش را برای درک بهتر مزایایی که فعالیت‌های این سازمان برای اقتصاد آمریکا داشته، و نیز نشان دادن بازپرداخت هزینه سرمایه‌گذاری شده توسط دولت فدرال انجام داده است. عین‌الله رضازاده زمانی‌ که در «تکاب» دوران تبعید خود را می‌گذراند، برای چهلم کشته‌های آبان ۱۳۹۸ فراخوان تجمع و سوگواری داده بود. آرشیو - جیم برایدنستاین، مدیر ناسا جیم برایدنستاین، مدیر ناسا، گفت که این مطالعه با ارائه یک سری ارقام و داده‌های لازم نشان می‌دهد که مالیات مردم آمریکا، که حدود نیم درصد آن در این سازمان سرمایه‌گذاری می شود، هم برای کشور سود اقتصادی به همراه داشته و هم موجب تقویت آن از طریق پیشرفت‌‌های علمی و فناوری شده است. ما دستگاه های اکسیژن ساز و مخازن زیادی را اضافه کرده ایم، اما مجبور هستیم در بعضی از مراکز حتی از کپسول اکسیژن استفاده کنیم. این مطالعه نشان می‌دهد که تمام ایالت‌های آمریکا و پایتخت کشور در سال ۲۰۱۹ از فعالیت‌های ناسا بهره مند شدند که در این میان ۴۳ ایالت به میزان ۱۰ میلیون دلار یا بیشتر و ۸ ایالت نیز یک میلیارد دلار یا بیشتر بهره اقتصادی برده‌اند.

تجزیه و تجلیل اخیر همچنین نشان می‌دهد که برنامه «ماه به مریخ» ناسا به تنهایی ۱۴ میلیارد دلار بازده اقتصادی و ۱. فرسودگی شغلی نیروهای انسانی بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، وی با اشاره به فرسودگی شغلی نیروهای انسانی، گفت: نیروهای انسانی بخش بهداشت و درمان هفت ماه پی در پی مشغول خدمت رسانی هستند. اتهام‌های مطرح‌شده علیه این روحانی «توهین به رهبری» و «تبلیغ علیه نظام» عنوان شده است.۵ میلیارد دلار درآمد مالیاتی داشته، و از ۶۹ هزار شغل حمایت کرده است. بنا بر این بررسی، انتظار می رود که این ارقام در سال آینده به دو برابر افزایش یابد. متاسفانه اقلیت ناهمراه جامعه، اکثریت همراه را دچار مشکلات شدیدی همچون، ابتلا، بستری و مرگ می کند. هدف از برنامه «ماه به مریخ» ناسا، قدم گذاشتن دوباره انسان بر سطح ماه و استفاده از این کره به عنوان پایگاه ماموریت‌های زمین به مریخ و دیگر نقاط در فضا است. به نام اولویت وجوب حفظ نظام، راست‌گویی و درست‌کاری مرجعیت شیعه را قربانی مطامع خود كردند. تجزیه و تحلیل تاثیر اقتصادی اخیر این سازمان همچنین نشان داده است که ناسا از سال ۱۹۷۶ تاکنون بیش از ۲ هزار فناوری تازه ارائه داده است. اصل جریمه نیز تصویب شده است.

خبرهای دیگر .. دیروز پیش نویس مصوبه ای مبنی بر مجازات"افراد کرونایی که اطلاع دارند به کرونا مبتلا هستند، اما در جامعه تردد می کنند"، نیز تهیه شد تا مجازات های قابل توجهی نیز برای آنها وضع شود. آقایان علما و فقهای شیعه! ملت این سکوت شما را به همراهی تعبیر خواهد کرد.. . اما ما نگران رفتار متناقض مردم هستیم.