ناسا می‌گوید که سال گذشته میلادی ۶۴ میلیارد دلار برای اقتصاد آمریکا درآمدزایی داشته است

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ناسا می‌گوید که سال گذشته میلادی ۶۴ میلیارد دلار برای اقتصاد آمریکا درآمدزایی داشته است تجزیه و تحلیل تاثیر اقتصادی اخیر این سازمان همچنین نشان داده است که ناسا از سال ۱۹۷۶ تاکنون بیش از ۲ هزار فناوری تازه ارائه داده است.

صدای آمریکا - ناسا روز جمعه ۴ مهر، اولین نتایج مطالعه تاثیر گسترده اقتصادی این آژانس فضایی را منتشر کرد. این مطالعه نشان می‌دهد که این سازمان دولتی آمریکا در سال ۲۰۱۹ بیش از ۶۴ میلیارد دلار برای اقتصاد ایالات متحده درآمدزایی داشته است.

ناسا می‌گوید این پژوهش را برای درک بهتر مزایایی که فعالیت‌های این سازمان برای اقتصاد آمریکا داشته، و نیز نشان دادن بازپرداخت هزینه سرمایه‌گذاری شده توسط دولت فدرال انجام داده است.جیم برایدنستاین، مدیر ناسا، گفت که این مطالعه با ارائه یک سری ارقام و داده‌های لازم نشان می‌دهد که مالیات مردم آمریکا، که حدود نیم درصد آن در این سازمان سرمایه‌گذاری می شود، هم برای کشور سود اقتصادی به همراه داشته و هم موجب تقویت آن از طریق پیشرفت‌‌های علمی و فناوری شده است.

تجزیه و تجلیل اخیر همچنین نشان می‌دهد که برنامه «ماه به مریخ» ناسا به تنهایی ۱۴ میلیارد دلار بازده اقتصادی و ۱.۵ میلیارد دلار درآمد مالیاتی داشته، و از ۶۹ هزار شغل حمایت کرده است. بنا بر این بررسی، انتظار می رود که این ارقام در سال آینده به دو برابر افزایش یابد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مگه ناسا خصوصی نیست؟

هوا فضای ما هم کلی درآمدزایی داشت،شک دارید برید ازشون بپرسید

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

'ماسک' در تهران از شنبه اجباری است/جریمه‌ها در حال کارشناسی استمعاون کل وزارت بهداشت: *ماسک' در تهران از شنبه اجباری است *جریمه‌ها در حال کارشناسی است *نگران رفتار متناقض مردم هستیم *دستگاه‌ها و تجهیزات پزشکی دچار فرسودگی شده‌اند *مجبور هستیم در بعضی از مراکز حتی از کپسول اکسیژن استفاده کنیم اینا هم از ثمرات اربعین با شکوه هستش که فرمودید الگوی کشور های دیگه قراره بشه!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بازداشت و اعتصاب غذای یک روحانی که خود را خلع لباس کردمن نمیدانم عقاید این اخوند چیست? ولی این راه تمام آخوندهای است که ادعای ارزنی از شرف و ایران‌ دوستی و میهن ‌پرستی را دارند. درود به تو
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اردوغان خطاب به ماکرون: تو کی هستی که بخواهی درباره ساختار اسلام صحبت کنی؟آقای اردوغان همچنین به همتای فرانسوی خود توصیه کرد که درباره «چیزهایی که نمی‌داند» حرف نزند و خطاب به او گفت:‌ «مردم انتظار دارند تو را در قامت رئیس یک دولت ببینند و نه یک رهبر استعمارگر.» تو کی هستی که گه خوری همه کشورها رو میکنی ، سوریه ، آذربایجان ، ارمنستان ، عراق .... این احمق هم توهم خمینی شماره ۲ بهش دست داده خوبه همین ۵ سال پیش علیه اش کودتا کردن و میخواستن پرتش کنن بیرون حالا واسه رئیس جمهور فرانسه مکرون شاخ شده 😒😒 ولی تو همون کسی هستی که پرونده ترکیه رو میبنده و بدبختش میکنه با اینکه خیلی قدرت طلب شده ولی درست میگه مکرون چرا باید درمورد اسلام نظر بده وقتی خودش و متحداش سازنده داعش و گروهای تروریستی بودن؟!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزارت امور خارجه ترکیه از رویدادهایی که در پی انتخابات پارلمانی قرقیزستان رخ داده است، ابراز نگرانی کردوزارت امور خارجه ترکیه از رویدادهایی که در پی انتخابات پارلمانی قرقیزستان در 4 اکتبر رخ داده است، ابراز نگرانی کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

لندن در پی سخت‌تر کردن سیاست مهاجرتی و اخراج مهاجران غیرقانونی استوزیر کشور بریتانیا ضمن اعلام این مطلب گفت که کشورش از این پس درخواست‌های پناهندگی را بر اساس مسیری که فرد مهاجر برای ورود به کشور طی کرده بررسی می‌کند. همه باید در کشور خودشان بمانند و همان جا را آباد و آزاد و پیشرفته کنند. 🤣😂😂 خوب كاري ميكنه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کالین: راهکار بحران قره‌باغ نیز به مانند فلسطین، پایان اشغالگری استسخنگوی ریاست جمهوری تاکید کرد که مساله قره‌باغ نیز به مانند فلسطین تنها با اتمام اشغالگری قابل حل خواهد بود. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »