لندن در پی سخت‌تر کردن سیاست مهاجرتی و اخراج مهاجران غیرقانونی است

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر کشور بریتانیا ضمن اعلام این مطلب گفت که کشورش از این پس درخواست‌های پناهندگی را بر اساس مسیری که فرد مهاجر برای ورود به کشور طی کرده بررسی می‌کند.

خانم پاتل در ادامه مهاجرانی که راه کانال مانش برای ورود غیرقانونی به کشورش انتخاب می‌کنند را به «خرید پناهندگی» با گذر غیرقانونی از کشوری به کشور دیگر متهم کرد و گفت سیاست پذیرش پناهجو در بریتانیا بر اساس طرحی جدید مورد بازنگری قرار می‌گیرد.

وی در عین حال اجرایی شدن طرح را «زمان‌ بر» توصیف کرد و از «واکنش سریع عملیاتی به مهاجرت غیرقانونی» به عنوان یکی از ویژگی‌های سیاست‌های جدید بریتانیا نام برد. این اظهارات در حالی بیان می شود که دولت بریتانیا به تازگی با شمار کم سابقه‌ای از اقدام برای مهاجرت غیرقانونی از فرانسه روبرو شده که عمدتا از راه کانال مانش و با هدایت قاچاقچیان انسان صورت می‌گیرد.به نوشته مطبوعات بریتانیایی، لندن پیش‌تر چندین‌ گزینه را برای مهار این بحران در نظر گرفته بود که همگی با اعتراض و خشم سازمان‌های مدافع حقوق بشر مواجه شد.

وزیر کشور بریتانیا بدون آنکه جزئیات طرح‌اش را فاش کند به خبرنگاران گفت که کلیه اقدامات محسوس و عملی برای مقابله موثر با مهاجرت غیرقانونی را در دستور کار قرار گرفته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خوب كاري ميكنه

🤣😂😂

همه باید در کشور خودشان بمانند و همان جا را آباد و آزاد و پیشرفته کنند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعتراض ایران به اصابت گلوله و راکت‌های درگیری قره‌باغ اشغالی به خاک این کشورمعاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی از اعتراض شدید ایران به دو کشور جمهوری آذربایجان و ارمنستان درخصوص اصابت راکت و گلوله‌های جنگی متعدد به خاک این کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هنوز موج اول کرونا در کشور مهار نشده است/ کرونا آزمون و خطایی مدیریت نمی‌شودعضو کمیته اپیدمیولوژی ستاد کرونای تهران با اشاره به دلایل وقوع پیک سوم کرونا در تهران و اکثر استان‌های کشور، با انتقاد از بکارگیری برخی واژه‌های نادرست درباره اپیدمی، عنوان کرد: این روزها بیشمار از سوی افراد و برخی مسوولان و متخصصان می‌شنویم که کشور وارد موج سوم کرونا شده در حالیکه این مساله اظهارنظر غلطی است؛ ما هنوز موج اول کرونا را پشت سر نگذاشته‌ایم که بخواهیم وارد امواج بعدی شویم و این نوساناتی که در آمار ابتلای بیماری دیده می‌شود پیک‌های مختلف اپیدمی است که بر اساس آن کشور ما الان وارد پیک سوم شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نفوذ سامانه بارشی جدید به کشورنفوذ سامانه بارشی جدید به کشور مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از نفوذ سامانه بارشی جدید طی فردا (۱۳ مهرماه) و تقویت بارش‌ها در برخی مناطق کشور خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

این داستان؛ کرونا و تب‌سنجآیا وقتی جلوی ورودی جاهایی مثل فروشگاه‌ها، آرایشگاه‌ها و رستوران‌ها تب‌سنج می‌گذارند، یعنی ورود به آن مکان امن است؟ در سی ثانیه ببینید:
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

۳۵۲۳ ابتلا و ۱۷۹ فوتی جدید کرونا در کشور۳۵۲۳ ابتلا و ۱۷۹ فوتی جدید کرونا در کشور *تعداد مبتلایان جدید: ۳۵۲۳ نفر *تعداد فوت شدگان جدید: ۱۷۹ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۴۶۸۱۱۹ نفر *تعداد بهبود یافتگانِ ترخیص شده: ۳۸۷۶۷۵ نفر *تعداد فوت شدگان: ۲۶۷۴۶ نفر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

معاون وزیر کشور: واقعی‌شدن قیمت خودرو ضرورتی فوری استمعاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور با بیان این‌که صنعت خودروسازی پیشران بخش مهمی از اقتصاد کشور است، گفت: چالش اصلی امروز این صنعت در فاصله‌ی معنادار قیمت از در کارخانه تا مصرف‌کننده واقعی است. تشگیلات شئونیزم فارسی با جاهلان و ملاها و سلمانهای فرقه فارسیسم پایان ندارد.چون علومش، علوم بی استدلال بی منطق شئونیزم هفتگانه ی جاهلیت بازی با فکرها و فتنه سازیهاست. یعنی چی؟ یعنی گرونتر از این کنن؟ از این واقعیتر که گنجشک را جای قناری به ملت بفروشند؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »