ناتو به پیشنهاد روسیه برای توافق پاسخ داد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دبیرکل ناتو از تحویل پاسخ کتبی به پیشنهاد توافق روسیه خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

ینس استولتنبرگ، دبیر کل پیمان آتلانتیک شمالی اعلام کرد: پاسخ کتبی به پیشنهاد توافق روسیه تحویل داده شد، این اقدام به موازات آمریکا صورت گرفت.

وی با تاکید بر اینکه اختلافات باید از طریق گفتمان و دیپلماسی حل شود، پیشنهاد کرد که ناتو و روسیه متقابلا دفاتر خود را در مسکو و بروکسل بازگشایی کنند. استولتنبرگ افزود: به عنوان اولین گام، پیشنهاد می‌دهیم در شورای ناتو-روسیه جلسات توجیهی متقابل در مورد تمرینات و سیاست‌های هسته‌ای برگزار شود. وی همچنین تصریح کرد: از همه متحدان و روسیه دعوت کردم تا در شورای ناتو-روسیه درباره همه موضوعات به تفصیل صحبت کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بایدن: آمریکا و اروپا درباره پاسخ به تهدید روسیه علیه اوکراین، کاملاً‌ متحدندهمزمان با افزایش احتمال تهاجم روسیه به اوکراین، جو بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا اعلام کرد واشینگتن و متحدان غربی این کشور، در زمینه پاسخ به تهدید روسیه «اتفاق نظر کامل» دارند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

پاسخ کتبی آمریکا و ناتو به روسیه در ارتباط با بحران اوکراین | DW | 26.01.2022جان سالیوان، سفیر آمریکا در مسکو، پاسخ کتبی این کشور درباره بحران اوکراین را رسما به وزارت امور خارجه روسیه تحویل داد. از سوی دیگر، ناتو نیز در اقدامی مشابه نامه‌ کتبی خود را به مقامات دولت روسیه تحویل داده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

دوشان ولاهوویچ با یوونتوس به توافق شخصی رسیددوشان ولاهوویچ، مهاجم جوان و گل‌زن فیورنتینا پس از توافق شخصی با یوونتوس، ترجیح می‌دهد در روزهای آینده به «بیانکونری» بپیوندد.به نقل از نشریه ایتالیایی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

وزیر کشور پیشین فنلاند به اتهام توهین به همجنس‌گرایان محاکمه شدروز دوشنبه دادگاهی در فنلاند اتهامات مربوط به وزیر کشور پیشین در خصوص اظهارات توهین آمیز به همجنس‌گرایان را بررسی کرد. بسيار كارعالي كرده است. هم جنس گرایی شدیداً مخالف فطرت انسانیت وبشریت است که حتی حیوانان چنین عمل زشت را انجام نمی دهند. خداوند مخالف همجنسگرایی است مگه ازادی بیان این نیست هر کی هرچی بخواد بگه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

چرا جنگ یمن به امارات کشیده شد و چرا حوثی‌ها به ابوظبی حمله می‌کنند؟در هفته گذشته، حوثی‌ها حملاتی را با موشک و پهپاد به امارات صورت دادند. حملاتی که منجر به زبانه کشیدن شعله‌های آتش یکی از طولانی ترین درگیری‌های جهان شد. این حملات نشان می‌دهد که چگونه جنگی که بیش از هفت سال است در گوشه‌ای از شبه جزیره عربستان ادامه دارد، می تواند به یک خطر در سطح منطقه‌ تبدیل شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

افزایش صادرات غیرنفتی ایران به ترکیه به رغم مشکلات بانکی | DW | 25.01.2022ایران از افزایش پنج برابری صادرات غیرنفتی خود به ترکیه خبر داد. صادرات ایران به ترکیه از واردات پیشی گرفته اما این تبادلات به مشکلات بانکی برخورده است. عراق هم به دلیل تحریم‌ها نتوانسته بدهی گازی خود به ایران را بپردازد. کالا وارد کنید
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »