کاهش ارزش روبل روسیه

07/11/1400 12:04:00 ق.ظ

ارزش روبل روسیه در پی تنش میان مسکو و اروپا و آمریکا در برابر دلار سقوط کرد. - خبرگزاری آناتولی

ارزش روبل روسیه در پی تنش میان مسکو و اروپا و آمریکا در برابر دلار سقوط کرد. - خبرگزاری آناتولی 26.01.

2022 مسکو/ خبرگزاری آناتولی ارزش روبل روسیه در پی تنش میان مسکو و اروپا و آمریکا و خطر تحریم‌ در برابر دلار به پایین‌ترین سطح از نوامبر سال 2020 تا کنون سقوط کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

دریغ زمانه ما دیگر کامو ندارد| سعید محبی

کتاب خاطره‌انگیز «بیگانه» آلبر کامو را اولین بار در دوران دانشجویی خواندم (دهه 1350) و سخت تحت تأثیر قرار گرفتم. هرگاه نام کامو را می‌شنیدم یا در جایی می‌دیدم، دلم می‌خواست دوباره «بیگانه» را بخوانم. در سال 1401 این قصد عملی شد و دوباره آن را خواندم. بسی بیش از آنچه 50 سال قبل تحت تأثیر قرار گرفته بودم، در من اثر کرد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

غرب تا کجا حاضر است از اوکراین در مقابل روسیه حمایت کند؟اعتمادآنلاین گزارش می‌دهد: غرب تا کجا حاضر است از اوکراین در مقابل روسیه حمایت کند؟ در حالی که حمله روسیه به اوکراین اجتناب‌ناپذیر به نظر می‌رسد سوالی که باقی می‌ماند این است که غرب تا چه حد حاضر است در حمایت از اوکراین در برابر روسیه پیش رود؟

بایدن: آمریکا و اروپا درباره پاسخ به تهدید روسیه علیه اوکراین، کاملاً‌ متحدندهمزمان با افزایش احتمال تهاجم روسیه به اوکراین، جو بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا اعلام کرد واشینگتن و متحدان غربی این کشور، در زمینه پاسخ به تهدید روسیه «اتفاق نظر کامل» دارند.

نام ناوالنی به فهرست «تروریست‌ها» در روسیه افزوده شدسخنگوی جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تصمیم جدید مقامات روسیه را «غیرقابل قبول» خواند و «سرکوب ادامه‌دار صداهای منتقد در جامعه روسیه» را محکوم کرد.

بحران اوکراین؛ بایدن پوتین را به اعمال تحریم‌های شخصی تهدید کردبا آغاز رزمایش نظامی نیروهای روسیه در مجاورت اوکراین، ایالات متحده به مسکو هشدار داد که تحریم‌های کمرشکنی را علیه آن و شخص ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه، وضع خواهد کرد. بایدن؟ تحریم؟ 😂 در این حدها نیست.

مردم به زودی آثار سفر رئیس‌جمهور به روسیه را مشاهده خواهند کرد/ آمار فروش نفت و بازگشت ارز قابل قبول استسخنگوی دولت در نشست خبری: سفر رئیس‌جمهور به روسیه پربرکت بود/ مردم به زودی آثار این سفر را مشاهده خواهند کرد/ آمار فروش نفت و بازگشت ارز قابل قبول است

گفت‌وگوی بایدن و رهبران اروپایی درباره تنش‌ روسیه و اوکراینگفت‌وگوی بایدن و رهبران اروپایی درباره تنش‌ روسیه و اوکراین رئیس‌جمهور آمریکا با رهبران کشورهای اروپایی پیرامون تشدید تنش‌ها در مرز روسیه و اوکراین گفت‌وگو کرد.