میلیاردها یورو پول اتحادیه اروپا به غلط هزینه شده است | DW | 08.10.2019

16/07/1398 09:05 ب.ظ

اتحادیه اروپا سالانه میلیاردها یورو کمک‌های عمرانی به کشورهای عضو می‌پردازد. دیوان محاسبات اتحادیه اروپا می‌گوید در سال ۲۰۱۸ بیش از سه میلیارد یورو به ناحق پرداخت شده اما به ندرت اختلاس و کلاهبرداری صورت گرفته است.

اتحادیه اروپا سالانه میلیاردها یورو کمک‌های عمرانی به کشورهای عضو می‌پردازد. دیوان محاسبات اتحادیه اروپا می‌گوید در سال ۲۰۱۸ بیش از سه میلیارد یورو به ناحق پرداخت شده اما به ندرت اختلاس و کلاهبرداری صورت گرفته است. دیوان محاسبات اتحادیه اروپا هر ساله به صورت نمونه‌ای بر شیوه هزینه بودجه این اتحادیه و انطباق آن با مقررات نظارت می‌کند.

یکی از هزینه‌های جاری، حوزه کشاورزی است که اغلب اشتباه محاسباتی در آن صورت می‌گیرد، زیرا کشاورزان داده‌های دقیق درباره مساحت زیر کشت خود ارائه نمی‌دهند.

از سوی دیگر قراردادهای عمومی که هزینه آن از محل بودجه اتحادیه اروپا تأمین می‌شود، بدون اجرای دقیق مقررات مناقصه اعطا می‌شوند. ناظران دیوان محاسبات می‌گویند به ندرت به اختلاس و کلاهبرداری عمدی برخورده‌اند. در مواردی که ناظران محاسباتی کوچک‌ترین ظن به اختلاس پیدا کنند، دیوان محاسبات آن را به دایره مبارزه با کلاهبرداری ارجاع خواهد داد.

ادامه مطلب:
dw_persian »

«بناحق» صحیح است به ناحق، یعنی چیزی رو به کسی به نام «ناحق» داده باشیم!! اختلاس ویژه نظام نکبت بار ولی فقیه و به پشتوانه بیت رهبریه

ماجرای خوراندن تریاک به مرغ‌ها | اتحادیه مرغداران: حرف کوچه بازاری است؛ دامپزشکی: اشتباه مدیریتی استماجرای خوراندن تریاک به مرغ‌ها | اتحادیه مرغداران: حرف کوچه بازاری است؛ دامپزشکی: اشتباه مدیریتی است رئیس سازمان دامپزشکی ایران در گفتگو با خبرگزاری ایلنا تاکید کرد که «استفاده از تریاک جز اینکه بیماری را مزمن می‌کند نتیجه دیگری ندارد.» اونقدرتریاک ارزانه که مرغهارو باتریاک تغذیه میکنند،ازاینطریق احتمالاکل جامعه معتاد بخوردن مرغ میشوند،اگرنخورند بدن دردمیگیرندومیشودمردم رابیشترمسخ نمود،اونوقت مردم چون معتادشدند‌،مرع راگران میکنند ومردم میخرند بگاوها هم بدهیدخوبه،البته گاوهای اوباش میکشند 🤔😡😡بایدخون_گریست

اعزام فضانورد ایرانی به فضا با پرتاب ربات‌ها آغازمی‌شود/قرارگیری محموله ۳۰۰ کیلوگرمی به زیرمداررییس پژوهشگاه هوافضا با اشاره به تجربیات این پژوهشگاه در زمینه پرتاب محموله زیستی و میمون تا ارتفاع زیر مداری، گفت: بر اساس سند جامع توسعه هوافضای کشور لازم است به سمت اعزام فضانورد به فضا اقدام کنیم که در این راستا کپسول‌هایی را برای این منظور در دستور کار داریم که در فاز اول رباتی تا ارتفاع ۱۵۰ کیلومتری پرتاب می‌شود و بعد از ۵ پرتاب موفق وارد پروژه اعزام انسان خواهیم شد. از اینجا تا فضا پرانتز پفیوزها، اتومبیل ملی شما 'پِراید' نیست؟ میگن سمنده، اما فکر کنم سایپا پراید باشه. در فاز اول اون رو درست کنین. در بقیه فازها ۱۰ برابر قیمت تولید نفروشینش. 🤣🤣 پرچمِ آمریکا:))

ترامپ به ترکیه: اگر به کردها حمله کنید با حکمت بی‌مانندم اقتصادتان را نابود می‌کنمدونالد ترامپ رئیس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا تهدید کرد اگر ترکیه دست به عملیاتی خارج از مرزهای خود KavehGhoreishi حکمت بی مانند 🤣 kurds لال بمیری ترامپ، حرف نزنی میمیری مرد ناحسابی!؟

به دنبال اعتراض مسکو ايران اتهام جاسوسی به روزنامه‌نگار روس را پس گرفتسخنگوی دولت ایران روز دوشنبه 7 اکتبر اعلام کرد، بازداشت « یولیا یوزیک » روزنامه نگار روسی به دلیل سمبه پر زور بوده یه غلطی کرده بودند و پشیمان شدند این اجامر و اوباش در اون اوایل تعدادی روس را در لبنان گروگان گرفتند ولی بلافاصله روسها تعداد زیادی از شارلاتانها را گیر انداختند24 ساعت طول نکشید که همه روسها را آزاد کردند اینها از دموکراسی و قوانین کشورهای غربی سواستفاده میکنند

به خاطر مبارزه با کودک‌آزاری کتک خوردیم و به اسیدپاشی تهدید شدیم

کامران متین به یورونیوز: کردها باید به جای آمریکا متحدین دیگری بیابندکامران متین، استاد دانشگاه ساسکس در گفتگو با یورونیوز فارسی می‌گوید کردها چاره‌ای ندارند جز اینکه به جای آمریکا و کشورهای غربی، متحدین دیگری برای خود پیدا کنند. متحدینی که تعهد بیشتری برای هم‌پیمانان خود قائل شوند. كردها هميشه از بغل این به بغل اون یکی پریدند و حتی چندی پیش پرچم اسراییل را هم برداشته بودند. این یک بی ثباتی در سیاستهایشان ایجاد کرده که هیچ طرفی کردها را جدی نمیگیرد. قبول كنين هيچ كشوري به اندازه ايران خودمون اونم تو شرايط سخت به دوستانش وفادار نمونده و ازشون حمايت نكرده کلا خطاست بغیر خود متکی بودن واروپا یا روسیه یا حتی چین وغیرو غیر قابل اعتمادهستند بخصوص اروپایها بهترین راه باز با بشار کثافت متحد شوند چون مخالفین بشارهم دست در دست ترکیه دارند فقط یه گزینه است یاتنها خودشون