مورگان اورتگاس: اگر رژیم ایران به دنبال صلح است، چرا ۱۶ میلیارد دلار به جای مردم خود، هزینه نیروهای ترور کرده است

02/07/1399 04:32 ق.ظ

♦️ مورگان اورتگاس: اگر رژیم ایران به دنبال صلح است، چرا ۱۶ میلیارد دلار به جای مردم خود، هزینه نیروهای ترور کرده است

بعد از سفیر آمریکا در سازمان ملل. متحد، سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده نیز به سخنان روز سه‌شنبه حسن روحانی رئیس جمهوری ایران واکنش نشان داد و گفت مقامات جمهوری اسلامی به جای مردم ایران، ۱۶ میلیارد دلار هزینه نیروهای تروریستی خودشان در منطقه کرده‌اند.

وی افزود: اگر دوره نفوذ و هژمونی که روحانی می‌گوید به پایان رسیده، چرا ایران نیروها و گروهای نیابتی خود را از عراق بیرون نمی‌آورد و به تلاش برای نفوذ بر لبنان از طریق حزب‌الله پایان نمی‌دهد؟ If the"era of dominance and hegemony" that Rouhani speaks of is over, why doesn’t Iran get its troops and proxies out of Iraq, and stop trying to dominate Lebanon through Hezbollah?هفتاد و پنجمین مجمع عمومی سازمان ملل از امروز با سخنرانی رهبران جهان آغاز شد.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

میدونی ایران مثل چی میمونه؟ مثل بابای پولداری که پولشو جای بچه هاش خرج بچه های فامیل میکنه😂 همیشه هم میگه از اون یاد بگیر خاک تو سرت😂😂😂 چون ذات جمهوری اسلامی در تروریسم ، جنگ ، اعدام و شکنجه و چپاول و غارت و تبهکاری و هر انچه حرامزادگی است ، خلاصه میشود و مردم ایران ربطی به این رژیم تروریستی ندارند،و این جانیان دشمن مردم و اب و خاک ایران زمینند و ایران در اشغال این شغالان بی صفت است ولی بزودی باید بروند

ها این شد یک سئوال درست ،واقعا میخوای بدونی خانم اورتگاس ؟ پس بدون همین که من میگم هست و بس ذات اینا خرابه از هیچی بالا آمدن شکل گرفتن و حالا برای موجودیت دادن به هیچی مجبور هستن حتی بشکل منفی هم که شده در رسانه باشن و خود نمایی کنند با آمریکا بجنگند تا همیشه در رسانه👇 شاید اوباما و جان کری پاسخ این سئوال را داشته باشند. ظریف حتما میگوید: ما خودمان تصمیم گرفته ایم که ترور کنیم !

ترور یعنی کشتن بدون وجود جنگ متعارف یا اعلان جنگ.بنابراین وقتی ایالات متحده مبادرت به قتل رهبران نظامی سایر کشورها می کند در حالی که حالت تخاصم وجود ندارد به منزله ترور و تروریسم است.این نظری حقوقی است.کافی است به قوانین بین الملل رجوع کنید نیروهای ترور سربازان اسرائیلی و اعضای موساد هستند ‼️ چرا شما ۸تریلیون دلار خرج کردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!!؟؟!!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨

آمریکا و انگلیس و اسرائیل هزینه می کنن خفه خون میگیرید وقتی ما برای دفاع از خودمون هزینه می‌کنیم توی بوغ و کرنا میکنید. شماها ترور میکنید و وقیحانه هم در سخنرانیهایتان اعلام میکنید!!!! خیلی جالبه که مبارزه با داعش رو اسمشو گذاشتن ترور با ماشين حساب كه ضرب كردم، ماشين حساب هنگ كرد! بميري جمهوري اسهالي جاعشي

مورگان اورتگاس به صدای آمریکا: هر شرکتی که بخواهد به بازرگانی با آمریکا ادامه دهد، باید از تحریم‌ها علیه ایران تبعیت کند♦️ مورگان اورتگاس به صدای آمریکا: هر شرکتی که بخواهد به بازرگانی با آمریکا ادامه دهد، باید از تحریم ها علیه ایران تبعیت کند حتما، همینطوره فعلا این خانم بهتره برگرده به شغل اصلی خودش که خوشنود کردن مشتریهاش هست برگرده... آمریکا پرشده از نژادهای اسپانیایی مثل این زنک، ایتالیاییهای فاشیست مثل پمپگوه که عقده های تاریخی خودشون رو خالی کنند... آمریکا محکوم با نابودیست و ایران این کار را خواهد کرد. تحریف و دروغ Yesssssssss

الان اوضاعش بی ریخت هست وگرنه این رژیم دربحران وفتنه زنده هست. نیرو های ترور؟ از کی تابحال مدافعین استقلال کشور ها ی مورد تهاجم آمریکا ی افسار گسیخته نیرو های ترور نامیده می شوند؟ حتماً از موقعی که آمریکا و جزیره دومنیکا شده اند سازمان ملل 😂😂😂 دوران بزن دررویی و قلدری تمام شده است. تا دیر نشده بچه فوفول هایتان را از خاورمیانه دور کنید.

با سلام ودرود بر خانم مورگان اورتگاس و سؤال مهم وجدى از رژيم ايران راجع به صلح وهزينه ايكه ميبايد خرج آن كنند ولى نميكنند خانم وزير محترم ٤٠ساله كه ما مردم ايران همين را ميپرسيم اما آخونداى جنگ طلب كه هست ونيستشان باهاش گره خورده جواب انحلال_سپاه_پاسداران اون ج.ن.د.ه کاندو لیزا رایس آدم میدید حالش بهم میخورد 🤢این خانم هم خودش زیباس هم بیانیه هاش 👏👏👏

چرا آمریکا میلیاردها دلار خرج ترور کرده ما همه اینها رو میدونیم . اگه توان و اراده سقوط این نظام رو دارید کاری انجام دهید . ما که بجز کشته شدن و زندان رفتن و شکنجه شدن کار دیگری از دستمون بر نمیاد مقاومت، مقاومت، مقاومت... از شما یاد گرفته صلح به گروه خونی آخوندها نمیاد بیچاره ها به استدلالهای کودکانه افتادن به همون دلیلی که ایالات متحده بنابر ادعای خودتون (قوی ترین کشور دنیا) در منجلاب کرونا مثل چهارپایی مونده

دست تحریف با انگیزه به دنبال شبهه‌افکنی در زمینه دفاع مقدس استرهبر انقلاب: قبول قطعنامه پایان جنگ مدبرانه بود رهبر انقلاب: قبول قطعنامه که امام به آن جام زهر گفتند،کار مدبرانه‌ای بود که درآن مقطع باید انجام می‌گرفت اگر مدبرانه نبود اگر عاقلانه نبود امام انجام نمیداد.ما ازنزدیک شاهد بودیم و می‌دیدم که چه دارد میگذرد مث اینکه وضعیت نظام قرمزه سید یکی به نعل میزنه یکی به میخ کار به جایی رسیده که صحبت از جام زهر میکنن پس انتقام سختتون رفت تو کونتون ینیا افتاب پرست به این سرعت تغییر نمیکنه که شما تغییر میکنید برا حفظ نظام کثافت جمهوری اسلامی اقای خامنه ای شما هم زهر و هم گوه مدبرانه را یکجا خواهید خورد

وقتی دفاع از مظلوم را ترور بدانید و زن و بچه های بیگناه را تروریست بله ایران از تروریسم حمایت میکند و لابد رژیم جعلی و کودک کش اسرائیل و عرعرستان حافظ صلح. nikahang هروقت جواب این سوال رو شما دادید که چرا تا ایران شلوغ میشه شما میرید سراغ مریم قجر اخوندها هم جواب شماها رو میدهند! حالم از این دو دوزه بازیتون به هم میخوره! اخوندها برای شما گنج هستند، مثل عنقلابیون ۵۷تی این روزها کمتر گوش دراز پیدا میشه! ادای ادم خوبها رو در نیارید!

چرا شما میلیاردها دلار در خاورمیانه هزینه میکنین شما کجا اینجا کجا اخر بدون جنگ و خون ریزی نمیشود زندگی کرد حالا حتما باید سلاح بفروشید این همه تولیدات دیگر هست بفروشید وسود کنید مگر دنیا چقدر ارزش دارد کودکان وزنان غیر نظامی را قتل وعام کنید .... این رژیم از همان روز اول بر پایه جنگ نهاده شد. رابطه این رژیم و صلح به مانند جن و بسم الله است!

هنوز تا ۷ بیلیون دلاری که شما برای داعش هزینه کردید ( به تایید زرزیدنت ترامپ ) خیلی فاصله داره! آنها که شما تروریست می خوانید مدافعان مردم فلسطین در برابر اشغال،تجاوز و توسعه طلبی رژیم جعلی اسرائیل هستند آنها تروریست نیستند،شما تروریست هستید که از تروریسم و تجاوزگری رژیم جعلی اسرائیل حمایت می کنید! دولت خبیث امریکا چرا به اعراب سلاح می فروشد تا مردم یمن را قتل عام کنند؟!

و یک سوال مشابه: اگر دولت آمریکا به دنبال صلح است، چرا صدها میلیارد دلار به جای کمک به خیابان خوابهای خود، صرف نظامی گری در خاور میانه (هزاران کیلومتر دور از مرزهای خود) کرده است. آنكسانى كه شما آنها را به 'نيروهاى ترور' ميشناسيد، مردم با غيرتى هستند كه براى اخراج اشغالگران از سرزمينشان جانفشانى ميكنند. مسلمأ، پشتيبانات اشغالگر نيز سهمشان را دريافت ميكنند.

چون همین کمکها در راستای دوری ایران از در چنبره افتادن رژیم هایی است که قصد دارند ایران را خلع سلاح و نابود کنند بدبختها روز و شب شون شده ایران یکی نیست بهشون بگه یانکی های احمق خودتون تو خاور میانه چه غلطی می کنید و چرا ده برابر این برای ترور و جنگ طلبی هزینه می کنید

محمودزاده: کاهش قیمت تخم مرغ و کره در گرو تخصیص ارز به نهاده‌های دامی استنایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس «افزایش قیمت نهاده‌های دامی» را علت افزایش قیمت نهایی محصولاتی مثل مرغ، تخم مرغ، کره و... دانست و گفت: اگر بانک مرکزی، ارز کافی برای نهاده‌های دامی در نظر بگیرد، قیمت تخم مرغ، مرغ و کره کاهش می‌یابد و بازار به حد تعادل می‌رسد.

نامردا یه عکس بهترش رو میزاشتید. You can ask more difficult questions seems like Iran never answer easy and direct questions 😉😉 it’s like why shutdown ps752 they don’t know ask more complicated questions pls. چرا فکر میکنید خامنه‌ای با مردم ایران یکی هست و براشون صلح میخواد وقتی خودش نگفته ؟ چرا فکر میکنید خامنه‌ای و ترور با هم یکی نیستن و پولارو واسه خودش هزینه نکرده ؟

بنای یادبود تازه در واشنگتن ادای احترامی به دوایت آیزنهاور، سی‌وچهارمین رئیس جمهوری آمریکا استبنای یادبود تازه در واشنگتن ادای احترامی به دوایت آیزنهاور، سی‌وچهارمین رئیس جمهوری آمریکا است دوایت دی آیزنهاور یکی از رؤسای جمهوری آمریکا بود که برای صداقت، مهارت‌های رهبری، و موازنه بودجه فدرال در دو دوره حضورش در قدرت از سال ۱۹۵۳ تا ۱۹۶۱ شناخته می‌شود.

اروپا برای تحریم بلاروس به توافق نرسید؛ بورل: اعتبارمان در خطر استوزیر خارجه لتونی، اقدام نیکوزیا را «گروگان‌گیری» توصیف کرد و گفت که «این اقدام به معنی آدرس اشتباه دادن به بلاروسی‌ها، کشورهای اروپایی و کل جهان است.» الان با این اوضاع صلح طلبی اروپا وقتش نبود پشت آمریکا رو خالی کنید چون زمین میخورید اگه مثل روسیه بودید و تو کشمکش قدرت طلبی فرق داشت الان هر چقدر هم قدرت داشته باشید تو سایه هستید و آمریکا با سروصدا جلو می افته! اروپا دیگه حتی ادای حمایت از دموکراسی را هم در نمیاره، اروپای پیر منافعش رو در حمایت از دیکتاتورها می بینه شرم_بر_اروپا مرگ_بر_دیکتاتور چقدر منفعل و بی خاصیت شدند این سیاستمداران اروپایی . سیاه‌ترین دوران سیاست خارجی اتحادیه_اروپا . save freedom

اسرار جنگ؛ کمک نظامی آمریکا به ایران، سه برابر کمک به عراق

بعد از سفیر آمریکا در سازمان ملل. متحد، سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده نیز به سخنان روز سه‌شنبه حسن روحانی رئیس جمهوری ایران واکنش نشان داد و گفت مقامات جمهوری اسلامی به جای مردم ایران، ۱۶ میلیارد دلار هزینه نیروهای تروریستی خودشان در منطقه کرده‌اند.

مورگان اورتگاس شامگاه سه‌شنبه یکم مهر ماه در توئیتر نوشت، در هفتاد و پنجمین مجمع عمومی سازمان ملل متحد، حسن روحانی مدعی شد ایران از صلح حمایت کرده و با افراط‌گرایی مقابله می‌کند. واقعیت این است که رژیم ایران از سال ۲۰۱۲ تاکنون، بیش از ۱۶ میلیارد دلار هزینه نیروهای نیابتی ترور و متحدان خود کرده است. این پولی است که رژیم از مردم ایران دزدید و باید به آنها باز می‌گشت.

وی افزود: اگر دوره نفوذ و هژمونی که روحانی می‌گوید به پایان رسیده، چرا ایران نیروها و گروهای نیابتی خود را از عراق بیرون نمی‌آورد و به تلاش برای نفوذ بر لبنان از طریق حزب‌الله پایان نمی‌دهد؟

مورگان اورتگاس در پایان گفت: «تحریم‌های ایالات متحده، حمایت‌ جمهوری اسلامی از تروریسم و برنامه هسته‌ای‌ و مقامات فاسد ایران که مردم ایران را سرکوب می‌کنند، هدف می‌گیرد و شامل کمک و تجارت بشردوستانه نیست. ایالات متحده حتی به ایران برای مقابله با ویروس کووید پیشنهاد کمک کرد اما دولت حسن روحانی، آن را رد کرد.»

If the"era of dominance and hegemony" that Rouhani speaks of is over, why doesn’t Iran get its troops and proxies out of Iraq, and stop trying to dominate Lebanon through Hezbollah?هفتاد و پنجمین مجمع عمومی سازمان ملل از امروز با سخنرانی رهبران جهان آغاز شد.

سفیر آمریکا در سازمان ملل: سخنرانی امروز رئیس جمهوری ایران «شاهکار دروغ‌پردازی» بود

کلی کرفت، سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد، سخنرانی حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران، را «شاهکار دروغ‌پردازی» خواند و رژیم حاکم بر ایران را «بزرگترین حامی حکومتی تروریسم در جهان» دانست.

عصر سه‌شنبه نیز کلی کرفت، سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد، سخنرانی حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران، را

خواند و رژیم حاکم بر ایران را «بزرگترین حامی حکومتی تروریسم در جهان» دانست.

سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد در توئیت خود از هشتگ «ریاکاری» به انگلیسی (hypocrisy) استفاده کرد.

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، در سخنرانی روز سه‌شنبه، در مورد خروج ایالات متحده از توافق هسته‌ای ایران گفت: «ما از توافق هسته‌ای فاجعه‌بار ایران بیرون آمدیم و تحریم‌هایی فلج‌کننده علیه بزرگترین حکومت حامی تروریسم در جهان وضع کردیم.»

پرزیدنت ترامپ همچنین گفت:‌ «ما قاسم سلیمانی، بزرگترین تروریست جهان، را از بین بردیم.»