۴۲ روز به انتخابات آمریکا؛ قدرت‌نمایی بایدن در حیاط خلوت ترامپ

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 56 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کارزار نامزد حزب دموکرات با توجه به بودجه بیشتر و کسب نتیجه مطلوب در نظرسنجی‌های انجام شده در ایالت‌های کلیدی اکنون به تبلیغ در چهار ایالتی روی آورده است که پیروزی دونالد ترامپ در آنها تاکنون قطعی قلمداد می‌شد.

کارزار انتخاباتی جو بایدن، نامزد حزب دموکرات آمریکا در حالی که تنها ۴۲ روز به انتخابات ریاست جمهوری این کشور باقی مانده است به سرمایه گذاری در برخی ایالت هایی رو آورده است که تاکنون پیروزی دونالد ترامپ، رئیس جمهوری کنونی ایالات متحده در آنها قطعی به نظر می رسید.

آخرین نظرسنجی انجام شده در ایالت آیووا نشان می دهد که دونالد ترامپ و جو بایدن در رقابتی شانه به شانه هر دو ۴۷ درصد محبوبیت دارند. نظرسنجی های قبلی از پیشتازی دو یا سه درصدی دونالد ترامپ در آیووا حکایت داشت.دونالد ترامپ روز دوشنبه به ایالت اوهایو سفر کرد و کارزار انتخاباتی او نیز بازه های زمانی زیادی را در شبکه های تلویزیونی این ایالت برای تبلیغات انتخاباتی نامزد جمهوریخواهان خریداری کرده است.

جورجیا یکی از ایالت هایی است که در ادبیات سیاسی آمریکا از آن به عنوان ایالت قرمز یاد می شود. این ایالت سال ها است که از جمله ایالت های کلیدی در انتخابات ریاست جمهوری نبوده است. پیروزی جمهوریخواهان از سال ۱۹۹۲ در این ایالت همواره از قبل پیش بینی شده بود. بیل کلینتون، رئیس جمهوری اسبق آمریکا آخرین نامزد دموکراتی است که توانست آرای الکترال جورجیا را در سال ۱۹۹۲ به خود اختصاص دهد.

ایالت تگزاس طی دهه های اخیر یکی از مهمترین ایالت های قرمز در نقشه سیاسی آمریکا بود. انتخابات سال ۱۹۷۶ آخرین باری بود که نامزد دموکرات ها توانست آرای الکترال تگزاس را به خود اختصاص دهد. اکنون اما آخرین نظرسنجی انجام شده در این ایالت نشان می دهد که دونالد ترامپ با اختلاف تنها دو درصد از جو بایدن پیش افتاده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

😂😂😂😂😂😂

بایدن پدرسگ. دموکراتهای قاتل

باز تو داری چرت میگی یورونیوز؟! ببند در گاله رو .. بایدن_گه_خورد اروپا_گه_خورد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترامپ: سازمان ملل باید چین را به خاطر اقداماتش در رابطه با شیوع کرونا مسئول بداندترامپ: سازمان_ملل باید چین را به خاطر اقداماتش در رابطه با شیوع کرونا مسئول بداند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شورای عالی صلح افغانستان: به زودی در مورد نحوه مذاکرات به نتیجه می‌رسند - BBC News فارسیبرخی از اعضای هیات دولت در دوحه گفته‌اند که تا یکی دو روز آینده در مورد اختلافات موجود به توافق می‌رسند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در تاجیکستان به 9432 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

جیمز کارافانو: رویکرد غیرمتعارف پرزیدنت ترامپ در رابطه با سیاست خارجی نتیجه داد🔺جیمز کارافانو: رویکرد غیرمتعارف پرزیدنت ترامپ در رابطه با سیاست خارجی نتیجه داد ⚡️جیمز کارافانو، معاون موسسه امنیت_ملی و سیاست خارجی در بنیاد هریتج، در یادداشتی برای فاکس نیوز رویکرد غیرمتعارف پرزیدنت ترامپ در قبال سیاست خارجی را نتیجه‌بخش خواند دونالد ترامپ ازرییس جمهورهای تاریخی و ارزشمند دولت ایالات متحده است. پرزیدنت نه، رئیس جمهور
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وکیل آسانژ: ترامپ در ازای دریافت اطلاعات از موکلم پیشنهاد عفو داده بودوکیل آقای آسانژ گفت که پیشنهاد دانا روهراباخر به عنوان یک راه حل «برد-برد» مطرح شده بود که براساس آن بنیانگذار ویکی لیکس می توانست زندگی عادی خود را از سر بگیرد و در مقابل دونالد ترامپ نیز از این توافق «بهره سیاسی» می‌برد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بیانیه پرزیدنت ترامپ در مورد اعمال محدودیت‌های تازه بر تلاش‌های هسته‌ای، موشکی و تسلیحات متعارف ایران♦️ بیانیه پرزیدنت ترامپ در مورد اعمال محدودیت‌های تازه بر تلاش‌های هسته‌ای، موشکی و تسلیحات متعارف ایران (متن کامل بیانیه کاخ سفید) یا خدا چقدر هم غیض داره بچه مثبتا آمریکا دوسه هفته اون کلیت موشکهای جنگ رو از دست وبال این پرزیدنت دور نگه دارین یه بدلشو بذارین جاش شک هم نکنه ییهو کار دست دنیا میده والا عمدی میزنه میگه حواسم نبود دستم خورد صدای جمهوری اسلامی💩 تنها کتابی که در کتابخانه زندان نیست، کتاب قانونه' نوید_افکاری
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »