ممانعت نظامیان اسرائیل از ورود نمازگزاران به مسجدالاقصی

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نظامیان اسرائیل مانع ورود فلسطینیان برای ادای نماز جمعه به مسجدالاقصی در قدس اشغالی شدند. - خبرگزاری آناتولی

15.01.2021به گزارش خبرنگار آناتولی از قدس اشغالی، نظامیان اسرائیل امروز به بهانه جلوگیری از شیوع ویروس کرونا مانع ورود هزاران فلسطینی برای ادای نماز جمعه به مسجدالاقصی شدند.

بنابه اعلام شاهدان عینی، نظامیان اسرائیل تنها برای اهالی منطقه قدیمی قدس اشغالی که مسجدالاقصی در آن واقع شده است، اجازه ورود به این مسجد را داده‌اند.نظامیان اسرائیل طی چند ماه گذشته نیز به بهانه جلوگیری از شیوع ویروس کرونا مانع ورود فلسطینیان برای ادای نماز جمعه به مسجدالاقصی شده بودند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اسرائیل از ورود هزاران فلسطینی به قدس اشغالی ممانعت کردنظامیان اسرائیل از ورود هزاران فلسطینی از اهالی کرانه باختری اشغالی به قدس برای ادای نماز جمعه در مسجدالاقصی ممانعت کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ممانعت از مرخصی یک زندانی ۶۳ ساله بهایی از زندان بوشهر
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

جریمه احتمالی ۱۵ هزار کرونایی که مسافرت رفتند/ از ادامه سفر مبتلایان ممانعت کردیممعاون مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: ۱۵ هزار کرونایی که سفر کرده بودند، شناسایی شدند و از ادامه‌ی تردد آنها ممانعت به عمل آمد که احتمالا هم مشمول جریمه هم می‌شوند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ممانعت از ورود به بوستان «سرخه‌حصار» در روز طبیعتشهردار منطقه۱۳ در جلسه هماهنگی برای جلوگیری از تجمع در روز طبیعت از اتخاذ تمهیداتی برای حفظ سلامت شهروندان و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد و گفت: ورود به بوستان «سرخه‌حصار» در 13 فروردین روز طبیعت ممنوع است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ممانعت اداره اطلاعات از مرخصی نوروزی زندانیان بهائی بندرعباسقدرت عشق و نور کيهاني، سياره زمين را از همه ي اديان، مکاتب، مذاهب، فرقه ها، تعصب و خرافات پاک مي کند.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »