جریمه احتمالی ۱۵ هزار کرونایی که مسافرت رفتند/ از ادامه سفر مبتلایان ممانعت کردیم

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

معاون وزارت بهداشت در گفت‌وگو با ایلنا: جریمه احتمالی ۱۵ هزار کرونایی که مسافرت رفتند/ از ادامه سفر مبتلایان ممانعت کردیم

«محسن فرهادی» معاون مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به ۱۵ هزار مبتلا به کرونایی که در ایام عید سفر کردند، بیان کرد: این ۱۵ هزار نفری که به ویروس کرونا مبتلا بودند و سفر کردند، همه در سامانه ثبت شده بودند، وقتی که فرد آزمایش کرونا می‌دهد چه در بخش دولتی و چه در بخش خصوصی به محض این که نتیجه تست pcr یا تست سریع مثبت شود، کد ملی فرد در سامانه مشخص می‌شود.

فرهادی افزود: از مسیرهای مختلفی این افراد شناسایی می‌شوند، به طور مثال در هنگام رزرو هتل و یا استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی برای سفر این اتفاق می‌افتد، یک فرد آلوده از طریق گوشی، تبلت، گیت فرودگاه و ترمینال و یا امکانات مشابه شناسایی می‌شود، به طور مثال اگر من با آلودگی ویروس کرونا در ترمینال جنوب باشم، مشخص خواهد شد و از سفر من ممانعت می‌شود، ولی در نظر بگیرید که همین تردد من تا ترمینال هم تخلف بوده چون من پروتکل شکنی کردم و باعث ایجاد خطر شدم.

فرهادی با اشاره به تشدید محدودیت‌ها در زمان افزایش شیوع کرونا و موج چهارم، افزود: مصوبه ستاد ملی در ماه‌های قبل یعنی در اواسط سال ۹۹ و تجدیدنظرهای بعدی که دی ماه ۹۹ انجام و با امضای رئیس قرارگاه ابلاغ شد، چهار گروه شغلی تحت عنوان محدودیت‌های هوشمند ابلاغ شد که چگونگی محدودیت مناطق مختلف بر اساس شرایط‌شان نیز تعیین شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شروع خیز بلند کرونا در کشور /جریمه ۲۰۰ هزار تومانی برای نقض قرنطینه مبتلایان در عیدسخنگوی ستاد کرونا: خیز بلند کرونا در کشور شروع شده البرز و ایلام وارد پیک کرونا شدند آمار بستری‌های روزانه از ۱۳۰۰ گذشت در ۱۰ روز آینده مرگ‌های ۳ رقمی ادامه‌دار می‌شود ۱۵ هزار بیمار کرونا که به سفر رفتند، به ازای هر روز سفر ۲۰۰ هزار تومان جریمه می‌شوند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جریمه یک میلیون تومانی برای تردد بین شهری خودروها در تعطیلات عید فطرتهران- ایرنا- سخنگوی نیروی انتظامی با بیان نحوه اجرای مدیریت بر محدودیت های کرونایی در تعطیلات عید سعید فطر توسط پلیس، گفت: خودروهایی که در شهرهای قرمز تردد کنند یک میلیون تومان و خودروهایی که در شهرهای نارنجی و زرد تردد کنند مبلغ ۵۰۰ هزار تومان جریمه می شوند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

موضع ستاد نیروهای مسلح درباره جریمه ریالی سربازی وخریدخدمت/اعلام جدیدترین آمار مشمولان غایبرئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح تعداد کل مشمولان غایب در کشور را حدود دو میلیون و ۹۰۰ هزار نفر اعلام کرد و گفت: هیچ برنامه‌ای برای بخشودگی سربازان غایب وجود ندارد. به کیرم. کسخلم دو سال زندگیمو حروم کنم؟ مگه چند سال عمر میکنم که دو سالشو واسه مملکتی که فروخته شده خدمت کنم؟ برخلاف پروپاگاندا رژیم تروریست جمهوری اسلامی ، حمله ناکامی به عراقچی رخ نداده است‌ بانوی هموطن : چرا وطن ما را فروختید ؟؟ عراقچی : خنده غریب‌ابادی : برو گمشو نه_به_جمهوری_اسلامی بفروشید به چینی ها اگر زیاد دارید شما که ننه جندتون را میفروشید این سربازهای بدبخت فروششان راحت هستش
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزیر ارتباطات ایران: اپراتورهای مختل‌کننده کلاب‌هاوس روزی۵۰ میلیارد تومان جریمه شونداین وزارتخانه علیه این شرکت‌های کارور به دلیل ایجاد اختلال «عمدی» در کلاب‌هاوس، نزد مقام قضایی شکایت کرده است. جریمه به اسم مردم به کام دولت :)) این وزیر بیسواد چرا برای مختل کنندگان تلگرام و توئیتر جریمه نمیبنده تلگرام و بعضا یوتیوب که برخی از مردم از آنجا درآمد داشتن از طریق فروش اینترنتی یا آموزش و غیره و ذالک رو چرا جریمه نکردی آقای وزیر؟ الان کلاب هوس چه نفعی واسه مردم داره؟ خلاصه بگم یک خائن به کشور هستی خاک عام بر سرت ابله
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رویارویی غول‌های دیجیتالی و انرژی آمریکا و ایتالیا؛ گوگل ۱۰۰ میلیون یورو جریمه شدنهاد تنظیم مقررات رقابت و ضد انحصار ایتالیا(پلیس رقابت) روز پنجشنبه اعلام کرد که شرکت گوگول را به دلیل سوء استفاده از سلطه خود بر بازار بیش از ۱۰۰ میلیون یورو جریمه کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »