مقتدی صدر برای ابراز تسلیت به خانه قاسم سلیمانی رفت

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مقتدی صدر از رهبران شیعه عراق با سفر به تهران در منزل قاسم سلیمانی که دو روز پیش توسط بالگردهای آمریکایی کشته شد، حضور یافت. - خبرگزاری آناتولی

مقتدی صدر از رهبران شیعه عراق با سفر به تهران در منزل قاسم سلیمانی که دو روز پیش توسط بالگردهای آمریکایی کشته شد، حضور یافت.به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، امروز تعداد زیادی از شخصیتهای سیاسی برای ابراز تسلیت به خانه سلیمانی رفته‌اند که مقتدی صدر نیز یکی از آنها بوده است.

وی همچنین خواهان پرچیده شدن نیروهای حشد الشعبی یا بسیج مردمی عراق پس از نابودی کامل گروه موسوم به دولت اسلامی در عراق بود. با این وجود مقتدی صدر در ماههای اخیر به مقامات ایران نزدیک شده و در ماه سپتامیر گذشته نیز تصاویری از او در کنار علی خامنه ای رهبر ایران و قاسم سلیمانی منتشر شد. وزارت دفاع آمریکا «پنتاگون» با انتشار اطلاعیه‌ای ضمن تایید خبر کشته شدن قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران ایران در یک حمله هوایی در بغداد اعلام کرد که دستور این حمله هوایی را دونالد ترامپ، رئیس جمهوری و فرمانده کل قوای این کشور صادر کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مقتدی صدر به نیروهای خود دستور آماده باش داد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رادیوی ملی آمریکا بهترین سریال‌های سال را برگزید؛ «چرنوبیل» و «تاج» در صدر جدول🔺 رادیوی ملی آمریکا بهترین سریال‌های سال را برگزید؛ چرنوبیل و تاج در صدر جدول ⚡️شبکه رادیوی ملی آمریکا یا «اِن پی آر» ( NPR) به مناسبت پایان سال میلادی بهترین سریال های تلویزیونی یا اینترنتی سال گذشته میلادی را معرفی کرده است. چرنوبیل یه نوعی داستان واقعی حال حاضر ایران و سرکوب ازادی اطلاعات و پنهان کاری تو ایرانه!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

همه ایرانیان راه و حرکت سردار بلند همت خود را با شهادت پاسخ می‌دهندپیام تسلیت علیرضا محجوب در پی شهادت سردار سلیمانی: همه ایرانیان راه و حرکت سردار بلند همت خود را با شهادت پاسخ می‌دهند 30 ساله نماینده کارگران خودتو جا زدی داری میخوری چه گوهی خوردی برای کارگرا که الان به شهادت فرامیخونیشون؟ خودت برو و برای ایدئولوژی رهبرت بمیر. سرباز وطن تا وقتی داخل کشور و اسلحش رو به خارج کشوره سرباز منه.وقتی رفت خارج کشور یا سر اسلحش رو به مردم خودش گرفت سرباز نیست.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

واکنش مجید مجیدی به شهادت سردار قاسم سلیمانیمجید مجیدی با انتشار یادداشتی شهادت سردار قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

یک سناتور آمریکایی: سردار سلیمانی در مقام یک شهید خطر بیشتری برای آمریکا به همراه داردیک سناتور آمریکایی: *سردار سلیمانی در مقام یک شهید خطر بیشتری برای آمریکا به همراه دارد *کشتن ژنرال سلیمانی معادل ترور وزیر دفاع آمریکا توسط ایرانی‌ها است *اگر یک کشور خارجی وزیر دفاع ما را ترور کند، بدون تردید آن را اقدامی جنگی تلقی خواهیم کرد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی ترور سردار قاسم سلیمانی را محکوم کردمولوی عبدالحمید اسماعیل زهی-امام جمعه اهل سنت زاهدان-ترور سردار قاسم سلیمانی توسط آمریکا را محکوم کرد و شهادت ایشان را به مقام معظم رهبری و ملت ایران تسلیت گفت. تو خودت ي جنايتكاري عجیبه! مولوی گە خورد .
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »