صدر, سلیمانی, قاسم سلیمانی, مقتدی صدر

صدر, سلیمانی

مقتدی صدر برای ابراز تسلیت به خانه قاسم سلیمانی رفت

مقتدی #صدر برای ابراز تسلیت به خانه قاسم #سلیمانی رفت

04/01/2020 03:34:00 ب.ظ

مقتدی صدر برای ابراز تسلیت به خانه قاسم سلیمانی رفت

مقتدی صدر از رهبران شیعه عراق با سفر به تهران در منزل قاسم سلیمانی که دو روز پیش توسط بالگردهای آمریکایی کشته شد، حضور یافت. - خبرگزاری آناتولی

04.01.2020استانبول/خبرگزاری آناتولیبه گزارش خبرگزاری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، امروز تعداد زیادی از شخصیتهای سیاسی برای ابراز تسلیت به خانه سلیمانی رفته‌اند که مقتدی صدر نیز یکی از آنها بوده است.مقتدی صدر در سال های پس از سقوط صدام از رهبران شیعی عراقی بوده که روابط نزدیکی با جمهوری اسلامی ایران داشت اما در جریان انتخابات پارلمانی عراق از ایران فاصله گرفت.

روحانی سرقت اسناد هسته‌ای از سوی اسرائیل را تأیید کرد | DW | 02.08.2021 المپیک توکیو؛ تیم ملی فوتبال زنان کانادا با پیروزی مقابل آمریکا به فینال رسید - BBC News فارسی آمریکا به دنبال حمله به نفتکش اسرائیلی: به ایران پاسخ جمعی می‌دهیم

وی همچنین خواهان پرچیده شدن نیروهای حشد الشعبی یا بسیج مردمی عراق پس از نابودی کامل گروه موسوم به دولت اسلامی (داعش) در عراق بود. با این وجود مقتدی صدر در ماههای اخیر به مقامات ایران نزدیک شده و در ماه سپتامیر گذشته نیز تصاویری از او در کنار علی خامنه ای رهبر ایران و قاسم سلیمانی منتشر شد.

گفتنی است بامداد امروز 3 ژانویه 2020 چند بالگرد آمریکایی به همراه پهپاد در نزدیکی فرودگاه بین المللی بغداد، پایتخت عراق 2 خودروی حامل اعضای گروه حشدالشعبی را هدف قرار دادند که در پی آن علاوه بر قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس جانشین فرمانده و چند تن از اعضای این گروه کشته شدند. headtopics.com

وزارت دفاع آمریکا «پنتاگون» با انتشار اطلاعیه‌ای ضمن تایید خبر کشته شدن قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران ایران در یک حمله هوایی در بغداد اعلام کرد که دستور این حمله هوایی را دونالد ترامپ، رئیس جمهوری و فرمانده کل قوای این کشور صادر کرده است.

علی خامنه‌ای، رهبر ایران نیز با انتشار پیامی در واکنش به کشته شدن قاسم سلیمانی در بغداد گفت:"انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ دیشب آلودند." ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

شرایط وخیم جسمانی منیره عرب‌شاهی به روایت همسرش

مقتدی صدر به نیروهای خود دستور آماده باش داد

رادیوی ملی آمریکا بهترین سریال‌های سال را برگزید؛ «چرنوبیل» و «تاج» در صدر جدول🔺 رادیوی ملی آمریکا بهترین سریال‌های سال را برگزید؛ چرنوبیل و تاج در صدر جدول ⚡️شبکه رادیوی ملی آمریکا یا «اِن پی آر» ( NPR) به مناسبت پایان سال میلادی بهترین سریال های تلویزیونی یا اینترنتی سال گذشته میلادی را معرفی کرده است. چرنوبیل یه نوعی داستان واقعی حال حاضر ایران و سرکوب ازادی اطلاعات و پنهان کاری تو ایرانه!

همه ایرانیان راه و حرکت سردار بلند همت خود را با شهادت پاسخ می‌دهندپیام تسلیت علیرضا محجوب در پی شهادت سردار سلیمانی : همه ایرانیان راه و حرکت سردار بلند همت خود را با شهادت پاسخ می‌دهند 30 ساله نماینده کارگران خودتو جا زدی داری میخوری چه گوهی خوردی برای کارگرا که الان به شهادت فرامیخونیشون؟ خودت برو و برای ایدئولوژی رهبرت بمیر. سرباز وطن تا وقتی داخل کشور و اسلحش رو به خارج کشوره سرباز منه.وقتی رفت خارج کشور یا سر اسلحش رو به مردم خودش گرفت سرباز نیست.

واکنش مجید مجیدی به شهادت سردار قاسم سلیمانیمجید مجیدی با انتشار یادداشتی شهادت سردار قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.

یک سناتور آمریکایی: سردار سلیمانی در مقام یک شهید خطر بیشتری برای آمریکا به همراه داردیک سناتور آمریکایی: *سردار سلیمانی در مقام یک شهید خطر بیشتری برای آمریکا به همراه دارد *کشتن ژنرال سلیمانی معادل ترور وزیر دفاع آمریکا توسط ایرانی‌ها است *اگر یک کشور خارجی وزیر دفاع ما را ترور کند، بدون تردید آن را اقدامی جنگی تلقی خواهیم کرد

مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی ترور سردار قاسم سلیمانی را محکوم کردمولوی عبدالحمید اسماعیل زهی-امام جمعه اهل سنت زاهدان-ترور سردار قاسم سلیمانی توسط آمریکا را محکوم کرد و شهادت ایشان را به مقام معظم رهبری و ملت ایران تسلیت گفت. تو خودت ي جنايتكاري عجیبه! مولوی گە خورد .