مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی ترور سردار قاسم سلیمانی را محکوم کرد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مولوی عبدالحمید ترور سپهبد قاسم سلیمانی را محکوم کرد

به گزارش ایسنا، مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی طی سخنانی با اشاره به شهادت سردار قاسم سلیمانی، اظهار کرد: سردار قاسم سلیمانی و بعضی از مقامات الحشدالشعبی عراق در فرودگاه بغداد مورد حمله راکتی آمریکا قرار گرفته و به درجۀ رفیع شهادت نایل گردیدند.

وی خاطرنشان کرد: آمریکا با این کار خود حادثه بسیار تلخ و ناگواری را رقم زد و مرتکب جنایت بزرگی شد. لذا ما این جنایت را به شدت محکوم می‌کنیم. امام‌جمعه اهل سنت زاهدان افزود: شاید در دنیا کسی نباشد که با نام سردار قاسم سلیمانی آشنایی نداشته باشد. معدود افرادی در دنیا هستند که تجربه‌ها و مهارت‌های نظامی سردار قاسم سلیمانی را دارا باشند.

مولوی عبدالحمید اظهار داشت: هم ملت ایران و هم حاکمیت و دولت با شهادت سردار قاسم سلیمانی یکی از پایه‌های نظامی مهم خود را از دست داد. ما این مصیبت را به رهبر معظم انقلاب و به دولت و ملت ایران تسلیت می گوییم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مولوی گە خورد .

عجیبه!

تو خودت ي جنايتكاري

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

باید مجسمه کمدین‌های ایرانی را ساخت/ اجازه شوخی با هیچ‌کس و هیچ‌چیز را نداریمبهمن گودرزی می‌گوید: نمی‌توان سریال‌های کمدی روز دنیا را با ایران مقایسه کرد چراکه آنها می‌توانند با تمام مقامات سیاسی‌، آدم‌های مذهبی‌، تمام قوم و اقوام و آدم‌ها شوخی کنند ولی ما از این امکان محروم هستیم. به همین دلیل واقعا باید مجسمه بچه‌هایی که در حوزه طنز فعال هستند و لبخند روی لب مردم می‌آورند را ساخت.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

من و همسرم قصد داریم کلیه‌هایمان را بفروشیم تا هزینه عمل را جور کنیم!لقمان وحید، کولبر شین آبادیِ قربانی مین می‌گوید: برای تامین هزینه‌های عمل جراحی چشم، قصد دارم کلیه‌ام را برای فروش بگذارم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

شفاف‌سازی تعهدات ریالی و ارزی، مطالبه ملی باشد/ انتشار اوراق کمر تولیدکنندگان را می‌شکند/ پنهانکاری‌ها شاهرگ اقتصاد را از بیخ و بن نابود می‌کندرییس موسسه دین و اقتصاد اظهار داشت: اساس ماجرای پنهانکاری‌ها این است که دولت و حکومت را از هرگونه اصلاح جدی نسبت به ساختار هزینه‌های ارزی و ریالی غیرحساس می‌کند و این می‌تواند شاهرگ اقتصاد را از بیخ و بن نابود کند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

واکنش‌ها به کشته شدن قاسم سلیمانی؛ بنیامین نتانیاهو سفر خود به یونان را کوتاه کرد🔺واکنش‌ها به کشته شدن قاسم سلیمانی؛ بنیامین نتانیاهو سفر خود به یونان را کوتاه کرد ⚡️دفتر نخست وزیری اسرائیل اعلام کرد که بنیامین نتانیاهو سفر خود را به یونان کوتاه کرده و با توجه به «تحولات جاری» پس از کشته شدن قاسم_سلیمانی، به اسرائیل باز می گردد. آمریکا به آتش فشان دست انداخته این آتش در حین منفجر شدن است ممنونم از آقای ترامپ آفرین بر شهامتت که این کرمهای بد بو و خطرناک رو قبول میکنی که با ته کفشت له کنی 💪👌👌 ایف شد خبری نشده یک سگ مورد😂😂😂😂😂🥂🥂🥂🥂
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سفارت ایالات متحده در بغداد از شهروندان آمریکایی خواست «فوراً» عراق را ترک کنند🔺سفارت ایالات متحده در بغداد از شهروندان آمریکایی خواست «فوراً» عراق را ترک کنند ⚡️سفارت آمریکا در بغداد ساعاتی پس از حمله پهپادی ایالات متحده و مرگ قاسم_سلیمانی، به دلیل «افزایش تنش در عراق و منطقه» از شهروندانش خواست فورا عراق را ترک کنند. چه زود بودین حالا گم بشید یا درخواست تابوت بدید واسه خودتون دیگه دیررررره
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

زلزله ۵.۸ ریشتری تربت‌حیدریه را لرزاندتربت‌حیدریه- ایرنا- زمین لرزه مقارن ساعت هشت و ۲ دقیقه صبح پنجشنبه شهرستان تربت‌حیدریه در استان خراسان رضوی را لرزاند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »