مقام لبنانی در مصاحبه با یورونیوز: در صورت ادامه نقض آب‌های سرزمینی لبنان، گزینه نظامی منتفی نیست

18/03/1401 06:30:00 ق.ظ

مقام لبنانی در مصاحبه با یورونیوز: در صورت ادامه نقض آب‌های سرزمینی لبنان، گزینه نظامی منتفی نیست جزئیات بیشتر🔽

معاون دبیرکل حزب‌الله تأیید کرد که به‌محض اعلام نقض مرزهای دریایی لبنان توسط اسرائیل، این گروه آماده است تا علیه عملیات حفاری اسرائیل واکنش نشان دهد. ماه‌ها پس از به تعویق افتادن مذاکرات غیرمستقیم برای تعیین مرزهای دریایی بین لبنان و اسرائیل با میانجیگری آمریکا به‌منظور یافتن راه حلی برای اختلافات بر سر میدان گازی «کاریش»، ورود یک شرکت اکتشافی بریتانیایی‌-یونانی به نام «انرژی‏یَن» به منطقه مورد...

ماه‌ها پس از به تعویق افتادن مذاکرات غیرمستقیم برای تعیین مرزهای دریایی بین لبنان و اسرائیل با میانجیگری آمریکا به‌منظور یافتن راه حلی برای اختلافات بر سر میدان گازی «کاریش»، ورود یک شرکت اکتشافی بریتانیایی‌-یونانی به نام «انرژی‏یَن» به منطقه مورد مناقشه در دریای مدیترانه خشم مقامات لبنانی را برانگیخته است، زیرا این اقدام به‌عنوان نقض حاکمیت و آب‌های سرزمینی لبنان و تصاحب منابع دریایی از سوی لبنان در نظر گرفته می‌شود.

هم‌زمان صدای اعتراض‌ها در لبنان بیشتر شد و هشدارها در این زمینه افزایش یافت به‌طوری‌که ناظران روزهای سخت و پرخطری را پیش‌بینی کرده‌اند، به‌ویژه اینکه حزب‌الله قبلاً به تل‌آویو درباره حفاری در این منطقه هشدار داده بود.

روز دوشنبه، مقامات لبنانی از آموس هوكستين، نماینده آمریکا در این مذاکرات خواستند تا با سفر به بیروت در مورد سرانجام مذاکراتی که در ماه مه ۲۰۲۰ آغاز شده بود در سریع‌ترین زمان ممکن به جمع‌بندی برسد. چرا که هرگونه تشدید تنش که به نفع ثبات در منطقه نخواهد بود. headtopics.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

بایدن در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی زمین خورد

رئیس جمهور آمریکا در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی نیروی هوایی در ایالت کلرادو زمین خورد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

گزارش تازه در مجلس در تلاش برای کاهش سن ازدواج در ایرانمرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در گزارشی تازه «پیشنهادهای» خود را برای کاهش دادن سن ازدواج در ایران ارائه داده است که «تقویت مشاغلی که وابستگی به تحصیلات عالی ندارند» ازجمله... اینها بروش موشها میخوان امار جمعیت را بالا ببرند! باورم نمیشه برای حرف های مفتتون ماهیانه حقوق هم میگیرید!! سن ازدواج توی ایران اونقدر بالا هست که هرچی مجلس خودشو بکشو شاید تا پایان این دور مجلس بتونه برسونش به ۲۵ سال!!

جنگ در اروپا؛ درگیری‌های شدید خیابانی نیروهای اوکراین با روس‌ها در شهر سیورودونتسک در دونباسجنگ اوکراین؛ درگیری‌های شدید خیابانی در شهر سیورودونتسک در دونباس آخرین تحولات، خبرها و رویدادهای مرتبط با تهاجم نظامی روسیه به اوکراین در روز سه‌شنبه هفتم ژوئن ۲۰۲۲ را در این گزارش دنبال کنید🔽 مسکو: مناطق مسکونی سیورودونتسک را «به طور کامل» آزاد کردیم جزئیات بیشتر را در صفحه پوشش زنده خبرهای حمله روسیه به اوکراین در وب‌سایت یورونیوز بخوانید:

مالکی: ایران در صورت صدور قطعنامه در شورای حکام باید تغییر تاکتیک دهدیک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت که اگر احیانا قطعنامه‌ای علیه جمهوری اسلامی ایران در شورای حکام صادر شود ماهیت آن با گذشته متفاوت خواهد بود چون ایران در چند سال گذشته نهایت همکاری را با آژانس داشته است. قمبل کردن !!بهترین تکنیک هر تاکتیکی داشته باشین ، دودش فقط می‌ره تو چشم مردم انه گو آیه؟

نابودی کلنی‌های زنبور عسل در سراسر جهان در پی آلودگی به یک ویروس کشندهاین ویروس در حالی زندگی زنبورهای عسل را بطور جدی به خطر انداخته که جمعیت زنبورها پیش از این نیز به دلیل تخریب زیستگاه‌های آنها، استفاده از آفت کش‌ها و تغییرات آب و هوایی بطور قابل توجهی کاهش یافته بود. این دیگه بسیار وحشتناکه!

خشونت در محیط کار؛ قانون در ایران چه می‌گوید؟اظهارنظر درباره اندام،‌ پیشنهاد رابطه جنسی از سوی کارفرما، امتیازدهی بابت هم‌خوابگی با کارکنان، درخواست رابطه جنسی از کارمند یا میان کارمندان و جوک‌های جنسی از نمونه‌های خشونت_جنسی در محیط کار هستند. اطلاع_رسانی گزارش آیدا قجر aidaghajar 👇

تداوم نبرد سنگین در شهر استراتژیک سورودونتسک در شرق اوکرایندر تداوم نبرد برای کنترل شهر استراتژیک سورودونتسک در شرق اوکراین، این شهر سه‌شنبه 17 خرداد همچنان در معرض بمباران سنگین روسیه قرار دارد.سرویس اطلاعاتی