جنگ در اروپا؛ درگیری‌های شدید خیابانی نیروهای اوکراین با روس‌ها در شهر سیورودونتسک در دونباس

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

جنگ اوکراین؛ درگیری‌های شدید خیابانی در شهر سیورودونتسک در دونباس آخرین تحولات، خبرها و رویدادهای مرتبط با تهاجم نظامی روسیه به اوکراین در روز سه‌شنبه هفتم ژوئن ۲۰۲۲ را در این گزارش دنبال کنید🔽

آنسوی دیگر ماجرا به بحران صادرات گندم و غلات از اوکراین مرتبط می‌شود که برخی کشورهای اروپایی و شماری دیگر از کشورها را تحت تاثیر قرار داده است.

این ادعا در حالی مطرح می‌شود که ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین شامگاه روز دوشنبه اعلام کرده بود نیروهای نظامی این کشور مواضع خود را حفظ کرده‌اند و نبردهای سخت خیابانی در سیورودونتسک جریان دارد. شرکت انرگواتم با انتشار پیامی در تلگرام تاکید کرد: «اوکراین از آقای گروسی برای بازدید از نیروگاه «زاپوریژیا» دعوت به عمل نیاورده و در گذشته نیز با انجام چنین بازدیدی مخالفت کرده است.

رهبر جدایی طلبان با انتشار عکسی سیاه و سفید از این افسر ارتش روسیه نوشت: «تا زمانی که ژنرال‌های ما در کنار سربازان بجنگند، کشور و ملت ما شکست ناپذیر خواهد بود.» یک مسئول بلند پایه سیورودونتسک نیز مدعی شد که روس‌ها بواسطه اینکه نتوانسته‌اند هنوز این شهر را تصرف کنند با حملات هوایی و آتش سنگین توپخانه در حال تخریب و ویران کردن آن هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مسکو: مناطق مسکونی سیورودونتسک را «به طور کامل» آزاد کردیم جزئیات بیشتر را در صفحه پوشش زنده خبرهای حمله روسیه به اوکراین در وب‌سایت یورونیوز بخوانید:

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وضعیت در سیورودونتسک «بدتر شده»؛ ارسال سامانه‌های پرتاب راکت‌های دوربرد به اوکراینفرماندار نظامی ایالت لوهانتسک روز دوشنبه گفت: «نیروهای ما در دو روز گذشته با ضد حمله توانستند حدود نیمی از شهر را بازپس بگیرند ولی امروز موقعیت ما دوباره بدتر شده است».
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

تیراندازی در سه شهر آمریکا در یک روز ۹کشته بر جا گذاشت | DW | 06.06.2022در یک روز سه شهر آمریکا بار دیگر شاهد تیراندازی‌های مرگبار بود. به گزارش پلیس در جریان این تیراندازی‌ها حداقل ۹ نفر کشته و ۲۰ تن دیگر زخمی شدند. اونوقت عده اى بزغاله اونجارو بهشت روى زمين ميدانند
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تجمع بازنشستگان در دست‌کم ۱۶ شهر؛ بازداشت معترضان در تهرانهم‌زمان با برگزاری تجمع اعتراضی بازنشستگان تامین اجتماعی در دست کم ۱۶ شهر ایران در روز دوشنبه، ۱۶ خرداد، شماری از معترضان در تهران بازداشت شدند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

آیا اتهامی به نام «دعوت به تجمع» در قوانین ایران وجود دارد؟⚖️آیا اتهامی به نام «دعوت به تجمع» در قوانین ایران وجود دارد؟ پاسخ را در ایران‌وایر بخوانید👇 راه‌های ارسال سوالات: ارسال به واتس‌اپ به شماره: ۰۰۹۰۵۴۱۱۹۹۴۰۱۸ ارسال به تلگرام به آدرس shomairanwire سوال_جواب_حقوقی اطلاع_رسانی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

هشدار لبنان به اسرائیل نسبت به 'هرگونه اقدام تهاجمی' در مدیترانه | DW | 05.06.2022به گفته رئیس جمهوری لبنان یک کشتی به نمایندگی از اسرائیل وارد منطقه‌ای شامل یک میدان گازی مورد مناقشه با لبنان شده است. اسرائیل می‌گوید، میدان گازی مورد بحث در منطقه اقتصادی انحصاری این کشور است نه در آب‌های مورد مناقشه. به زودی شرکت نفت توتال فرانسه آنجا مشغول حفاری میشود ..لبنان تکنولوژی لازم را دارد ..نه متخصص و نه سرمایه برای دست یابی به این منابع گاز .
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

لبنان به اسرائیل نسبت به هر گونه اقدام «متجاوزانه» در آب‌های مورد مناقشه هشدار دادلبنان به اسرائیل نسبت به هر گونه «اقدام متجاوزانه» در آب‌های مورد مناقشه‌ای که هر دو کشور امیدوارند بتوانند از آن منابع انرژی استخراج کنند، هشدار داد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »