معرفی جانشین حاجتی در دستور کار شورای شهر شیراز

13/06/1398 01:26:00 ب.ظ

سخنگوی شورای شهر شیراز: عضو جدید شورای اسلامی شیراز و جانشین مهدی_حاجتی که در حبس به سر می‌برد، هفته آینده معارفه می‌شود.

شیراز-ایرنا-سخنگوی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: عضو جدید شورای اسلامی شیراز و جانشین مهدی حاجتی که در حبس به سر می برد، هفته آینده معارفه می‌شود. وی ادامه داد: با توجه به نامه فرماندار شیراز مبنی بر برگزاری مراسم معارفه تذروی در اولین جلسه شورای اسلامی شهر شیراز، پس از تعطیلات این نهاد و طی بیش از دوماه از غیبت مهدی حاجتی در شورای اسلامی شهر، به صورت رسمی برگزار خواهد شد.

عضو هیات رییسه شورای اسلامی شیراز گفت: علی راستگو، دومین عضو علی البدل شورای شهر از حضور در این پارلمان شهری انصراف داده است و این جایگاه به محمد مهدی تذروی اختصاص می‌یابد. پیش از این، یک حقوقدان گفته بود که علی راستگو عضو علی‌البدل شورا باید در صحن شورا حضور یابد و موضوع استعفای خود را مطرح کند و سپس نوبت به معارفه سومین عضو علی‌البدل شورا برسد.

شورای اسلامی شهر شیراز ۱۳ عضو دارد. مهدی حاجتی نفر سیزدهم راه یافته به پنجمین دوره شورای شهر شیراز ۱۲ خرداد ۹۸ بازداشت و روانه زندان شد. حاجتی پیش از این نیز پنجم مهرماه ۹۷ بازداشت اما ۱۵ مهرماه این سال با قرار وثیقه دو میلیارد ریالی آزاد شد اما به گفته مسئولان قضایی رسیدگی به پرونده وی ادامه داشت. headtopics.com

وی به یکسال زندان و همچنین تبعید به یکی از شهرهای خارج از استان فارس محکوم شده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایرنا »
Loading news...
Failed to load news.

شرکت آلمانی آبجویی ابداع کرد که در خانه و با ترکیب پودر و آب درست می‌شود

با نزدیک شدن فصل تابستان و گرمای هوا، بازار فروش آبجو بار دیگر رونق گرفته است. اکنون یک شرکت آلمانی می‌گوید با آبجوسازی در خانه می‌خواهد این صنعت را متحول کند. ادامه مطلب >>

شیوه‌نامه جدید شورای انضباطی، صفحات مجازی دانشجویان را ملاک تصمیم نمی داندصفحات مجازی شخصی دانشجویان بر اساس شیوه‌نامه جدید انضباطی، نمی‌تواند مستند تصمیم شوراهای انضباطی دانشگاه‌ها قرار گیرد. بر اساس این آیین نامه، اصل بر برائت دانشجو است و هرگونه شک در احراز تخلف بودن رفتار ارتکابی باید به نفع دانشجو تفسیر شود.

بررسی فرونشست تهران؛ گزینه روی میز شورای شهرکارشناس مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران: با توجه به پایش‌های این مرکز که طی ۳ سال انجام شده است، در اتوبان آزادگان ۱۳ تا ۱۴ سانتیمتر فرونشست صورت گرفته است. همچنین تهران در حدود ۵ میلیمتر در سال فرونشست دارد.

اولیانوف: در جلسه هفته آینده شورای حکام درباره ایران گفت‌وگو می‌کنیماولیانوف: در جلسه هفته آینده شورای حکام درباره ایران گفت‌وگو می‌کنیم نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین از برگزاری نشست شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در هفته آینده برای بررسی برخی مسائل از جمله پرونده ایران خبر داد

صفحه مجازی دانشجویان 'ملاک تصمیم شورای انضباطی' نیست | DW | 03.09.2019معاون وزارت بهداشت می‌گوید طبق اصلاحیه آئین‌نامه شوراهای انضباطی دانشگاه‌ها رعایت حریم خصوصی دانشجویان 'الزامی' است. تدوین این آئین‌نامه به بیش از دو دهه پیش بازمی‌گردد و اصلاحیه آن به تازگی ابلاغ شده است.

حضور هیأت شورای «انتقالی» یمن در شهر جده در تدارک برای انجام گفت‌وگوهیأت شورای «انتقالی» یمن به ریاست عیدروس الزبیدی رئیس این شورا چهارشنبه 4 سپتامبر 2019 مجددا به شهر

اطلاعی از سکونت فرزندان سقائیان نژاد در آمریکا نداشتیم/ شورای شهر قم تذکراتی به شهردار داده است/ نباید به این مسائل دامن زدرئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر قم، گفت: در بحث‌های داخلی شورای شهر قم، قطعا تذکراتی به سیدمرتضی سقائیان نژاد شهردار قم داده شده و او هم این تذکرات را پذیرفته است.