حضور هیأت شورای «انتقالی» یمن در شهر جده در تدارک برای انجام گفت‌وگو

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 51%

هیأت شورای «انتقالی» یمن به ریاست عیدروس الزبیدی رئیس این شورا چهارشنبه 4 سپتامبر 2019 مجددا به شهر

ایران اخبار, ایران سرفصلها

جده آمده تا در گفت‌وگوهای میان طرف‌های درگیر در عدن که پادشاهی عربی سعودی فراخوان آن را داده است، مشارکت کند.

حضور مجدد شورای انتقالی برای دومین بار در جده پس از آن صورت می‌گیرد که استان‌های أبین و شبوه اخیرا شاهد تحولاتی بوده که منجر به دخالت ائتلاف عربی برای آرام کردن اوضاع و متقاعد ساختن طرف‌ها به انجام گفت‌وگو‌ها شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شیوه‌نامه جدید شورای انضباطی، صفحات مجازی دانشجویان را ملاک تصمیم نمی داندصفحات مجازی شخصی دانشجویان بر اساس شیوه‌نامه جدید انضباطی، نمی‌تواند مستند تصمیم شوراهای انضباطی دانشگاه‌ها قرار گیرد. بر اساس این آیین نامه، اصل بر برائت دانشجو است و هرگونه شک در احراز تخلف بودن رفتار ارتکابی باید به نفع دانشجو تفسیر شود.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

بررسی فرونشست تهران؛ گزینه روی میز شورای شهرکارشناس مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران: با توجه به پایش‌های این مرکز که طی ۳ سال انجام شده است، در اتوبان آزادگان ۱۳ تا ۱۴ سانتیمتر فرونشست صورت گرفته است. همچنین تهران در حدود ۵ میلیمتر در سال فرونشست دارد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

اولیانوف: در جلسه هفته آینده شورای حکام درباره ایران گفت‌وگو می‌کنیماولیانوف: در جلسه هفته آینده شورای حکام درباره ایران گفت‌وگو می‌کنیم نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین از برگزاری نشست شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در هفته آینده برای بررسی برخی مسائل از جمله پرونده ایران خبر داد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

صفحه مجازی دانشجویان 'ملاک تصمیم شورای انضباطی' نیست | DW | 03.09.2019معاون وزارت بهداشت می‌گوید طبق اصلاحیه آئین‌نامه شوراهای انضباطی دانشگاه‌ها رعایت حریم خصوصی دانشجویان 'الزامی' است. تدوین این آئین‌نامه به بیش از دو دهه پیش بازمی‌گردد و اصلاحیه آن به تازگی ابلاغ شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اطلاعی از سکونت فرزندان سقائیان نژاد در آمریکا نداشتیم/ شورای شهر قم تذکراتی به شهردار داده است/ نباید به این مسائل دامن زدرئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر قم، گفت: در بحث‌های داخلی شورای شهر قم، قطعا تذکراتی به سیدمرتضی سقائیان نژاد شهردار قم داده شده و او هم این تذکرات را پذیرفته است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پیشروی جدایی‌طلبان جنوب یمن در استان شبوهنیروهای جدایی‌طلب وابسته شورای انتقالی جنوب یمن مورد حمایت امارات شهر «عزان» در استان شبوه را تصرف کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »