اطلاعی از سکونت فرزندان سقائیان نژاد در آمریکا نداشتیم/ شورای شهر قم تذکراتی به شهردار داده است/ نباید به این مسائل دامن زد

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر قم، گفت: در بحث‌های داخلی شورای شهر قم، قطعا تذکراتی به سیدمرتضی سقائیان نژاد شهردار قم داده شده و او هم این تذکرات را پذیرفته است.

حسین اسلامی در گفت وگو با خبرنگار ایلنا در قم، با اشاره به حواشی اخیر ایجاد شده پیرامون شهردار قم و مطرح شدن سکونت فرزندان او در آمریکا، اظهار داشت: ما با عملکرد شهردار کار داریم و آیه شریفه قرآن هم می فرماید "وَلاَ تَزِرُ وَازِرَةٌ وِزْرَ أُخْرَى" و معنی آن هم این است که هیچ‌کس بار گناه دیگری را به دوش نمی‌کشد.

وی با اشاره به سخن پر سر و صدای شهردار قم مبنی بر این که "فرزندان من سفیران گویای نظام در آمریکا هستند"، گفت: البته شاید منظور ایشان از این سخن، این بوده که نوع رفتاری که این بچه‌ها در آنجا دارند، رفتارهای مناسبی است که می‌تواند خود این رفتارها، به نوعی تبلیغ نظام هم باشد؛ و مسئله دیگری منظورشان نبوده است.

وی افزود: تذکر در جلسه رسمی یک بحث و در جلسه محرمانه بحث دیگری است؛ این که ما عملکرد شهردار قم را بررسی کنیم، این کار را انجام می‌دهیم اما این که چرا بچه‌های شما در فلان جا هستند، در حیطه وظایف ما نیست.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بررسی فرونشست تهران؛ گزینه روی میز شورای شهرکارشناس مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران: با توجه به پایش‌های این مرکز که طی ۳ سال انجام شده است، در اتوبان آزادگان ۱۳ تا ۱۴ سانتیمتر فرونشست صورت گرفته است. همچنین تهران در حدود ۵ میلیمتر در سال فرونشست دارد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

علاقه روز افزون ایرانیان به شهر وان ترکیهگردشگران ایرانی در 8 ماه نخست امسال نیز شهر وان را به عنوان یکی از مراکز تفریح و گردشگری خود در ترکیه انتخاب کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اولیانوف: در جلسه هفته آینده شورای حکام درباره ایران گفت‌وگو می‌کنیماولیانوف: در جلسه هفته آینده شورای حکام درباره ایران گفت‌وگو می‌کنیم نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین از برگزاری نشست شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در هفته آینده برای بررسی برخی مسائل از جمله پرونده ایران خبر داد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

صفحه مجازی دانشجویان 'ملاک تصمیم شورای انضباطی' نیست | DW | 03.09.2019معاون وزارت بهداشت می‌گوید طبق اصلاحیه آئین‌نامه شوراهای انضباطی دانشگاه‌ها رعایت حریم خصوصی دانشجویان 'الزامی' است. تدوین این آئین‌نامه به بیش از دو دهه پیش بازمی‌گردد و اصلاحیه آن به تازگی ابلاغ شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شیوه‌نامه جدید شورای انضباطی، صفحات مجازی دانشجویان را ملاک تصمیم نمی داندصفحات مجازی شخصی دانشجویان بر اساس شیوه‌نامه جدید انضباطی، نمی‌تواند مستند تصمیم شوراهای انضباطی دانشگاه‌ها قرار گیرد. بر اساس این آیین نامه، اصل بر برائت دانشجو است و هرگونه شک در احراز تخلف بودن رفتار ارتکابی باید به نفع دانشجو تفسیر شود.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

۵۹ شهر در وضعیت قرمز آبی!۵۹ شهر در وضعیت قرمز آبی! علی‌رغم بارندگی‌های اخیر در ایران، هنوز ۲۳۳ شهر با تنش آبی مواجهند؛ هرچند به دلیل بارش‌ها نه تنها سدها بلکه ۴۰ تا ۵۰ تالاب بزرگ کشور نیز به میزان قابل توجهی آبگیری شدند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »