مشارکت مرزبانی ایران در تامین امنیت جام‌جهانی قطر/ با هیچ یک از کشورهای همسایه مشکل نداریم

25/12/1400 10:41:00 ق.ظ

مشارکت مرزبانی ایران در تامین امنیت جام‌جهانی قطر فرمانده مرزبانی انتظامی کل کشور: در آذرماه و همزمان با برگزاری جام‌جهانی فوتبال در قطر امنیت دریا را بیش از گذشته تامین خواهیم کرد و وقتی این موضوع را به آن‌ها گفتیم از این موضوع استقبال کردند.

فرمانده مرزبانی انتظامی کل کشور از آمادگی برای تامین امنیت دریا در ایام برگزاری جام‌جهانی قطر خبر داد. گودرزی همچنین گفت: به عنوان مثال در مورد قایق‌های صیادی و ... که بعضا وارد آب‌های سرزمینی کشورهای همسایه می‌شدند ، ما با تعاملی که داریم آنها را آزاد خواهیم کرد.

وی در ادامه به تشریح برخی از اقدامات انجام شده از سوی مرزبانی در سال ۱۴۰۰ پرداخت و گفت: یک میلیون و ۷۰۰ هزار تن از اتباع غیرمجاز را از مرزها طرد کردیم که از این تعداد ۳۵۰ هزار نفر از سوی مرزبانی شناسایی شده و مابقی از سوی دستگاه‌های دیگر شناسایی شده‌اند؛ اما با توجه به قانون از سوی مرزبانی به کشور خود بازگردانده شده‌اند. عمده این موارد نیز مربوط به مرزهای استان‌های شرقی کشور بوده است.

وی از برگزاری چندین رزمایش و مانور عملیاتی از سوی مرزبانی در مرزهای آبی و خاکی خبر داد و گفت: از جمله این موارد رزمایش مشترک میان ایران، روسیه و چین در دریای عمان بود که ایران نیز نقش ناظر داشت. به گفته وی رعایت قوانین موضوعی است که از سوی مرزبانی مورد توجه جدی قرار داشته و گرچه با متخلفان برخورد قانونی می‌شود اما این برخورد توام با رافت و اقتدار است.

وی از کشف ۷۰ تن مواد مخدر در مرزهای کشور در سال ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: همچنین از خروج ۶۵ هزار راس دام سبک و سنگین از کشور جلوگیری شد که این موضوع یک کمک جدی به وزارت جهاد کشاورزی است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

کارمان به کجا رسیده ایرانی که روزی خودش کاندیدای میزبانی جام جهانی بود حالا میخواهد به هر طریقی آویزان قطر شود لعنت به آخوند کثیف شیعه

«مخلان امنیت عمومی در چهارشنبه سوری» تا پایان تعطیلات نوروزی در بازداشت خواهند بوددادستان عمومی و انقلاب تهران، گفت: با افرادی که با اخلال در نظم و امنیت عمومی، امنیت خاطر شهروندان را به مخاطره اندازند قاطعانه برخورد خواهد شد و تا پایان تعطیلات نوروزی در بازداشت خواهند بود. دقت کردین دیشب هم چه قبل از شلیک موشک به اربیل و چه بعد شلیک موشکها اسمان ایران کلیر نشده بود چون جان انسانها هرگز برای رژیم اخوندی ارزش و اهمیت نداره و همه مردم بیگناه فقط برای اخوند یک سپر گوشتی محسوب میشن مسولین رژیم فاسد اخوندی چقدر بی وجدان و حیوان صفتن

نمایشگاه «دیدار در اصفهان» در دوبلین؛ شکوفایی هنری ایران در عصر صفوی🔺نمایشگاه «دیدار در اصفهان» در دوبلین؛ شکوفایی هنری ایران در عصر صفوی بخش قابل توجهی از این آثار در ایران و به ویژه در اصفهانِ دوره‌ صفوی آفریده شده‌‌اند؛ تمرکز نمایشگاه «دیدار در اصفهان» نیز بر همین آثار است. ⬇️ بیشتر بخوانید:

هشدار دوباره کرملین به غرب: منافع روسیه در برجام باید تامین شودساعتی پس از رسیدن وزیر خارجه ایران به مسکو، پایتخت روسیه، کاخ کرملین به صراحت به غرب هشدار داد که آمریکا و متحدانش باید منافع مسکو را در توافق هسته‌ای با ایران در نظر بگیرند. واقعا نوکر بودن چقدربد گماشتگان پوتین درایران فقط درود به کتاب رفیق آیت الله که سالهاست داد میزنه اینها روسی هستند ولی توسط رسانه ها منعکس نمیشه ⭕محمدعلی شاه ششمین شاه قاجارفردی خرافی که مشاورش ملامیرزازنجانی بودمجلس شورای ملی را به توپ بست و آزادیخواهان را به قتل میرساند.درنهایت پس از3سال فسادوتباهی به سفارت روسیه پناهنده شد.ملایان در طول تاریخ پیوند ناگسستنی باکمونیست هادارند وحالا هم ملا علی خامنه ای کمونیست

روسیه: طرح‌هایمان در اوکراین در زمان‌بندی تعیین شده تکمیل خواهد شدسخنگوی کرملین اعلام کرد که طرح‌های نظامی روسیه در اوکراین طبق زمان‌بندی تعیین شده تکمیل می‌شود. - خبرگزاری آناتولی

تداوم بارش باران در برخی استان‌ها/ خیزش گرد و خاک در شرق، مرکز و جنوب کشورتداوم بارش باران در برخی استان‌ها رئیس مرکز ملی پیش‌بینی وضع هوا از وقوع رگبار باران و رعد و برق در برخی نقاط کشور و وزش باد شدید در جنوب، مرکز و شرق کشور و خیزش گرد و غبار و کاهش هفت درجه‌ای دما خبر داد.

ادامه صدرنشینی ایرانی‌ها در خرید ملک از ترکیه در دومین ماه 2022ادامه صدرنشینی ایرانی‌ها در خرید ملک از ترکیه در دومین ماه 2022 ترکیه در سال‌های اخیر در زمینه فروش ملک به یکی از مراکز جاذبه برای شهروندان خارجی، به‌ویژه مردم کشورهای همسایه قرار گرفته است.