روسیه: طرح‌هایمان در اوکراین در زمان‌بندی تعیین شده تکمیل خواهد شد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی کرملین اعلام کرد که طرح‌های نظامی روسیه در اوکراین طبق زمان‌بندی تعیین شده تکمیل می‌شود. - خبرگزاری آناتولی

14.03.2022دمیتری پسکوف، سخنگوی کاخ کرملین در یک کنفرانس مطبوعاتی در مسکو با بیان اینکه نمی‌تواند اطلاعاتی در مورد پایان جنگ در اوکراین ارائه کند، گفت: تمامی برنامه‌ها طبق زمان‌بندی تعیین شده تکمیل خواهند شد.

پسکوف با بیان اینکه ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه دستور داده که حمله مستقیمی به شهرهای شلوغ اوکراین انجام نشود، افزود: ”عناصر ملی‌گرای مسلح” اوکراین در شهرک‌ها مستقر هستند. عملیات نظامی علیه مناطق پرجمعیت، از جمله کی‌یف، تلفات سنگینی به غیرنظامیان وارد خواهد کرد و بنابراین، برنامه‌های عملیاتی با در نظر گرفتن این شرایط انجام می‌شود.

وی در پاسخ به سوالی درباره تاریخ پایان جنگ در اوکراین گفت: فعلا نمی‌توان در این باره سخنانی قطعی گفت. ارتش روسیه تنها زیرساخت‌های نظامی را با سلاح‌های بسیار دقیق هدف می‌گیرد. تمامی طرح‌ها طی مدت زمانی که پیشتر برنامه‌ریزی شده تکمیل خواهند شد.پسکوف همچنین با رد برخی ادعاها مبنی بر درخواست کمک نظامی روسیه از چین در اوکراین، گفت: نه‌خیر چنین چیزی وجود ندارد. این موضوع امروز در روزنامه های مختلف منتشر شده اما نباید آنها را به عنوان منبع اصلی اطلاعات دانست.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اوکراین: روسیه مسجدی در ماریوپل که 80 نفر در آن پناه‌ گرفته بودند را بمباران کردوزارت امور خارجه اوکراین اعلام کرد مسجدی در شهر بندری ماریوپل در جنوب شرقی اوکراین که 80 غیرنظامی از جمله برخی از شهروندان ترکیه در آن پناه گرفته‌ بودند، 😔😔 روسیه مسجدی را بمباران کرد و جلادان عربستانی ۸۱ نفر را بدون هیچگونه دفاع و محاکمه ای فقط به جرم شیعه بودن گردن زدند ‌. 👈. ظاهرا جناب ولادیمیر پوتین و یارانش، حضرت مسیح (ع)، را حین بمباران مسجد مذکور، ندیده‌اند! 👈👈. ولادیمیر پوتین : 'من مسيح را نديده‌ام. اما تعاريف او را در انجيل شنيده و خوانده‌ام. من مسيح را در رهبري ايران ديدم.' 😳😎
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

زلنسکی: تاکنون هزاران سرباز روسیه در اوکراین کشته شده‌اندولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین گفت که روسیه روزانه تعداد زیادی سرباز به کشورش ارسال می‌کند و افزود که تاکنون هزاران نفر از این سربازها کشته همه اردو ی اوکراين از بين رفته.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اوکراین: 85 کودک در حملات روسیه جان باخته‌انداوکراین: 85 کودک در حملات روسیه جان باخته‌اند دادستانی کل اوکراین با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که تاکنون 85 کودک در حملات ارتش روسیه به این کشور جان خود را از دست داده‌اند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ترکیه: امیدواریم روسیه در مذاکرات وین موضعی منفی اتخاذ نکندوزیر امور خارجه روسیه امروز در جمع خبرنگاران به درخواست برجامی روسیه از آمریکا واکنش نشان داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا درخواست روسیه برای تضمین در مذاکرات وین را رد کردیک مقام ارشد آمریکایی یک‌شنبه 13 مارس، با رد خواسته مسکو در مذاکرات وین به «وال‌استریت جورنال» گفت که واشینگتن زمینه‌ای برای عبور از محدوده فعلی برجام واقعا آمریکایی اینقدر نفهم هستند که نمی دونن که خامنه‌ای_نوکر_پوتین بدون اجازه اونا آب نمی خوره.. حالا سیاستمدارن آمریکایی با کلی عهن و تلپ دنبال این هستند که روسیه را از برجام بذارند کنار؟! روسیه نباشه برجامی از هر نوعش نیست؟ کی می خواد حالیشون بشه ایران استانی از روسیه است؟! امیدوارم واقعی باشد
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

برنت رنو، مستندساز ستایش‌شده به ضرب گلوله نیروهای روسیه در اوکراین کشته شدبرنت رنو، فیلم‌ساز ستایش‌شده‌ای که برای ساخت مستندهای خود به پرخطرترین مناطق جهان سفر کرده است، روز یکشنبه در پی شلیک نیروهای روسی به خودروی او در اوکراین جان باخت. nima 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ روحش شاد یادش گرامی
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »