عبور تعداد مصدومان حوادث مرتبط با چهارشنبه سوری از ۲۰۰۰ نفر/ بیشترین تعداد مصدوم در تهران

25/12/1400 10:41:00 ق.ظ

تعداد مصدومان چهارشنبه سوری از ۲۰۰۰ نفر گذشت سخنگوی سازمان اورژانس کشور اعلام کرد که تعداد مصدومان حوادث مرتبط با چهارشنبه سوری از ۲ هزار نفر عبور کرده است

سخنگوی سازمان اورژانس کشور اعلام کرد که تعداد مصدومان حوادث مرتبط با چهارشنبه سوری از ۲ هزار نفر عبور کرده است. وی ادامه داد: هزار و ۶٨٧ نفر پس از درمان ترخیص و ٢٩٣ نفر بستری شدند. ٢۵ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه حضور دارند. ۴١ نفر نیز در محل درمان شدند. خالدی گفت: ١١١ نفر دچار قطع عضو شدند و ۶۶۵ نفر از ناحیه چشم آسیب دیدند. همچنین ۶٩٢ نفر نیز دچار سوختگی شدند.

وی ادامه داد: هزار و ۶٨٧ نفر پس از درمان ترخیص و ٢٩٣ نفر بستری شدند. ٢۵ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه حضور دارند. ۴١ نفر نیز در محل درمان شدند. خالدی گفت: ١١١ نفر دچار قطع عضو شدند و ۶۶۵ نفر از ناحیه چشم آسیب دیدند. همچنین ۶٩٢ نفر نیز دچار سوختگی شدند.

وی گفت: تهران با ۵٠۵ نفر، آذربایجان غربی با ٢١٠ نفر و آذربایجان شرقی با ١٨۵ نفر بیشترین تعداد مصدومان را داشتند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

تعداد فوتی‌های چهارشنبه‌سوری به 17 نفر رسید/ مصدومیت 1470 نفر- اخبار پزشکی - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnimتعداد فوتی‌های چهارشنبه‌_سوری به ۱۷ نفر رسید رئیس سازمان اورژانس کشور: از ابتدای بهمن تا ساعت ۲۲ امشب ۱۴۷۰ نفر از هموطنان در حوادث مربوط به چهارشنبه پایان سال مصدوم شده‌اند ۹۲ نفر از مصدومین دچار قطع عضو شده‌اند و ۵۴۰ نفر دچار سوختگی شده‌اند به جهنم کسانی خریت دارند همان بهتر که بسوزند! ایرانیان قدیم یک خریتی داشتند سال ها این خریت تکرار میکنند خریت که شاخ و دم نداره

تعداد آوارگان اوکراینی که از کشور خارج شده‌اند به «سه میلیون نفر» رسیدیکی از کارکنان دفتر امور پناهجویان می‌گوید: «در روزهای اخیر تعداد زیادی از افراد مسن و یا معلولین از مرز عبور کرده‌اند. این افراد به‌دلیل شرایط ویژه خود در کشور مانده بودند». کل_خبر_جعلی_است_چون_یکی_نمی_تواند_منبع_باشد🤣👺

۱۷ کشته و ۹۲ قطع عضو/ بازداشت ۵۲ هنجارشکن/ انفجار منزل مسکونی در شهرریسخنگوی اورژانس کشور اعلام کرد: متأسفانه تعداد فوتی‌های حوادث مرتبط با چهارشنبه آخر سال به ۱۷ نفر رسید و ۹۲ نفر هم دچار قطع عضو شدند.

استان تهران درصدر مصدومان چهارشنبه سوری/ ۱۱ فوتی و ۵٠ قطع عضو در کشورسخنگوی سازمان اورژانس کشور از مصدومیت ۵۳۹ و جانباختن ۱۱ تن در سطح کشور در حوادث چهارشنبه سوری خبر داد.

۸ کشته و ۳۵ قطع عضو در حوادث مربوط به آخرین چهارشنبه سالسخنگوی اورژانس کشور از فوت ۸ نفر از ابتدای بهمن در حوادث مربوط به آخرین چهارشنبه سال خبر داد. اگه واقعا دلتون برا جان ملت میسوزه چهارشنبه سوری و جشن های اصیل ایرانی را بع شکل ملی برگذار کنید تا حوادث کم بشه.

جشن چهارشنبه سوری در ایرانمردم تهران پایتخت ایران در مناطق مختلف این شهر با روشن کردن آتش به همراه خانواده‌ و دوستانشان چهارشنبه سوری را جشن گرفتند.