مرگ شهروند مشهدی با اسپری فلفل و شوکر توسط پلیس

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یک شهروند مشهدی با خشونت ماموران نیروی_انتظامی جان خود را از دست داد. این شهروند به نام «مهرداد سپهری»، توسط یک مامور نیروی انتظامی و به وسیله «شوکر برقی» و «اسپری فلفل» به قتل رسید. اخبار_ایران خراسان_رضوی

این شهروند به نام «مهرداد سپهری»، توسط یک مامور نیروی انتظامی و به وسیله «شوکر برقی» و «اسپری فلفل» به قتل رسید.که عصر روز شنبه سوم آبان ۱۳۹۹، در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است، یک مامور نیروی انتظامی در حالی که برای یک اختلاف خانوادگی به محل اعزام شده بود، این شهروند را در حضور مردم مورد آزار و اذیت قرار داد.

رسانه‌ها به نقل از خانواده این شهروند کشته شده نوشته اند: «او در خودروی نیروی انتظامی در اثر گاز فلفل قبل از رسیدن به بیمارستان جان باخت.»در ویدئو منتشر شده، مامور نیروی انتظامی در حالی که مهرداد به یک میله فلزی در نبش یک کوچه با دست بند بسته شده است، به صورت او اسپری فلفل پاشید و با شوکر به او حمله کرد. انتشار این ویدئو با واکنش گسترده کاربران شبکه‌های اجتماعی همراه بوده است.این اتفاق در شهرک حجت مشهد رخ داده و مراسم ختم مهرداد روز جمعه دوم آبان ماه برگزار شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بازداشت ۳ شهروند اهوازی توسط نیروهای امنیتیداره اطلاعات اسم اداره جاسوسی رو گذاشتن اطلاعات😁😁😁😁
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بازداشت یک شهروند دوتابعیتی ۶۶ ساله در تهرانظاهرا از نظرم سیستم کسی تابعیت کشور دیگری را می گیرد .قبل ان عضو سازمان های امنیتی ان کشور می شود . بعد تابعیت می گیرد در واقع جاسوسی پیش شرط گرفتن تابعیت است!حالا وقتی می گویی سیستم نرمال نیست عده ای بر نمی تابند.تابعیت کشور دیگری امروزه امر روتین بوده و دلیل بر جاسوس بودن نیست یک گروگان دیگر برای معاوضه با تروریستی دیگر در آینده
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

خودکشی ۱۲ شهروند کُرد در یک ماه گذشتهآدمهای بزرگ از پس این کار بر میان هموطنان کرد و لر ما خیلی احساساتی هستند. در امید و یأس افراط میکنند. تاسف بسیار.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

چه‌طور جلوی مرگ خودخواسته کودکان خسته از فقر بایستیم؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کره جنوبی: علت مرگ کسانی که درگذشته‌اند واکسن آنفلوآنزا نیست - BBC News فارسیمقامات کره جنوبی می‌گویند مرگ یک نوجوان ۱۷ ساله هیچ ارتباطی به واکسن آنفلوآنزا ندارد. او کمی قبل از مرگ واکسن آنفلوآنزا زده بود. مرگ دست‌کم ۳۲ نفر بعد از تزریق واکسن آنفلوآنزا در کره‌جنوبی اسباب نگرانی شده است. این نوجوان ۱۷ ساله از اولین کسانی بود که پس از زدن واکسن آنفلوآنزا درگذشته‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

رستوران‌دارهای عصبانی در ایتالیا با پلیس درگیر شدنددرگیری رستوران‌دارهای ایتالیایی با پلیس این کشور به دنبال وضع قوانین و مقررات منع آمد و شد و محدودیت های جدید کرونایی
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »