بازداشت ۳ شهروند اهوازی توسط نیروهای امنیتی

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

اداره اطلاعات اهواز ۳ شهروند اهوازی به نامهای «رحیم رویضی»، «رحیم زرگانی» و «محمد عسکری» را بازداشت کرد. دلایل بازداشت این شهروندان نامشخص است اما گزارش شده شرایط منطقه به شدت امنیتی است و نیروهای امنیتی مدام در حال گشت زنی هستند. اخبار_ایران خوزستان

ایران اخبار, ایران سرفصلها

استان وایر- اداره اطلاعات اهواز ۳ شهروند اهوازی به نام‌های «رحیم رویضی»، «رحیم زرگانی» و «محمد عسکری» را بازداشت کردند. داده است که این افراد روز چهارشنبه ۳۰ مهر پس از بازداشت به زندان شیبان اهواز منتقل و مجددا پس از ثبت اسامی در سیستم زندان به بازداشتگاه اداره اطلاعات منتقل شده‌اند.

دلایل و اتهاماتی که منجر به بازداشت این شهروندان شده نامشخص است اما هرانا از قول یک منبع مطلع نوشته است: «شرایط منطقه پس از بازداشت آنان به شدت امنیتی است و نیروهای امنیتی مدام در حال گشت زنی هستند». این شهروندان پیش از این نیز به دلیل فعالیت‌های مدنی خود در خوزستان در سال ۱۳۹۲ توسط اداره اطلاعات سپاه بازداشت شده بودند.

رحیم رویضی (زرگانی)، استاد دانشگاه در رشته ادبیات عرب، ۳۸ ساله و پدر ۲ فرزند، رحیم زرگانی، ۴۷ ساله و پدر ۵ فرزند و محمد عسکری (زرگانی)، ۴۰ ساله و پدر ۴ فرزند است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

داره اطلاعات اسم اداره جاسوسی رو گذاشتن اطلاعات😁😁😁😁

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

محکومیت پنج شهروند بهائی در مشهدمن هیچ وقت نمیفهمم دلیل اینهمه خصومت و توحش رو
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دست‌کم 25 تن از نیروهای امنیتی افغانستان براثر حملات طالبان به شهرستان‌های خواجه غار کشته شدنددست‌کم 25 تن از نیروهای امنیتی افغانستان براثر حملات تهاجمی شبه‌نظامیان طالبان به شهرستان‌های خواجه غار و بهارک ولایت تخار در شمال این کشور کشته شدند مرگ بر طالبان و پاکستان افغانها دیدین فایده ی عرب پرستی را دیدین فایده اسلام پرستی را دیدین فایده بیگانه پرستی را دیدین فایده قامیت جهنت دوزخ آخرت را دیدین فایده الله محمد شعیه سنی خمینی را دیدین فایده را که دوباره این گوه را نی خورد چی رقم رنگی رنگی کون تان کرد خجالت بکشید عرب پرست های بی عقل.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دست‌کم ۲۵ نظامی ارتش افغانستان در یک کمین طالبان در تخار کشته شدنداین حمله در جریان عملیات سه‌شنبه شب ارتش افغانستان علیه نیروهای طالبان روی داده است. مگه عمو ترامپ پیمان صلح امضا نکرده بود جون عمش . عجب پیمانی راست سخن،ارتش ملی افغانستان هیچ دلسوز و پشتبانی حقیقی ندارند. سران نظام در عیش و نوش و معامله هستند! یعنی این آتش بس و صلحی که تو افغانستان میشه از آتش بس قره باغم کشک تره!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سازمان زندان‌های تهران: نسرین ستوده 'صلاحیت نگهداری در بند امنیتی را ندارد' - BBC News فارسییک روز پس از انتقال نسرین ستوده از زندان اوین به بند عمومی زندان قرچک، روابط عمومی اداره کل زندان‌های استان تهران با انتشار بیانیه‌ای نوشته او 'صلاحیت نگهداری در بند امنیتی را ندارد'. همسر خانم ستوده دیروز خبر داده بود که 'ماموران بند عمومی زندان اوین نسرین را صدا زدند که آماده شود تا او را به بیمارستان اعزام کنند. اما پس از خروج از زندان، او را مستقیما به زندان قرچک منتقل کردند.' Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تحویل 100 واحد مسکونی بازسازی شده توسط سپاه به سیل‌زدگان گلستانی+ تصاویر- اخبار گلستان - اخبار استانها تسنیم - Tasnimگروه استان‌ها- امروز با حضور دبیر قرارگاه خدمت‌رسانی و محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران، 100 واحد مسکونی که توسط سپاه در مناطق سیل‌زده استان بازسازی شده است، افتتاح و تحویل مردم شد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

روحانی: خانه باید توسط خود مردم ساخته شود نه اینکه دولت خانه بسازدرئیس جمهور ایران درباره مشکل کمبود و گرانی مسکن در کشورش گفت که خانه باید توسط خود مردم ساخته شود نه اینکه دولت خانه را بسازد و تحویل بدهد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »