مرگ دست‌کم ۶ نفر در اثر برخورد یک خودرو با شرکت کنندگان یک کارناوال در بلژیک

29/12/1400 04:38:00 ب.ظ

مقامات بلژیک اعلام کردند که راننده یک خودرو روز یکشنبه ۲۰ مارس با هجوم به سمت جمعیتی که برای شرکت در یک کارناوال در جنوب این کشور جمع شده بودند، منجر به کشته شدن دست‌کم شش نفر و زخمی شدن ۲۶ نفر دیگر شده که حال ده نفر از زخمی‌ها نیز وخیم گزارش شده است.

مقامات بلژیک اعلام کردند که راننده یک خودرو روز یکشنبه ۲۰ مارس با هجوم به سمت جمعیتی که برای شرکت در یک کارناوال در جنوب این کشور جمع شده بودند، منجر به کشته شدن دست‌کم شش نفر و زخمی شدن ۲۶ نفر دیگر شده که حال ده نفر از زخمی‌ها نیز وخیم گزارش شده است. دامین وراین، معاون دادستانی مونس در یک نشست خبری در لَلوویر گفت: «با توجه به مسیر فعلی تحقیقات، انگیزه تروریستی مطرح نیست.» وی افزود: «خودرویی که به سمت جمعیت حرکت کرد دو سرنشین داشت که هر دو بازداشت شدند.

» وی تصریح کرد که هر دو این افراد اهل لَلوویر و متولد سال‌ها ۱۹۸۸ و ۱۹۹۰ میلادی هستند.

شمار مصدومان «حمله با خودرو» به یک کارناوال در آلمان به ۶۰ نفر افزایش یافت شهردار لَلوویر گفت: «در این مراسم بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ نفر حضور داشتند. این خودرو با سرعت زیاد به سمت جمعیت رفت.» الکساندر دی‌کرو، نخست‌وزیر بلژیک در توییتر خود نوشت: «اتفاق وحشتناکی در استرپی-برکنی رخ داد.»

آی دی‌کرو که قرار است به زودی همراه با پادشاه بلژیک به آنجا برود، در ادامه با خانواده قربانیان ابراز همدردی کرد و گفت که دولت از خانواده‌ قربانیان حمایت می‌کند. آنلیز ورلیندن، وزیر کشور بلژیک نیز در توییتی نوشت: «آنچه که قرار بود یک جشن شادی‌آور باشد به یک تراژدی تبدیل شده است. ما اوضاع را از نزدیک زیر نظر داریم.» headtopics.com

شرط میبندم یارو به دین مبین اسلام التزام عملی داره 🌹🌹🌹🌹🌹

دين شخص مورد نظر را حدس بزنيد

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

در سه روز آغاز سفرهای نوروزی، ۱۰۷ نفر در تصادف جاده‌ای جان باختندبنا بر اعلام پلیس راهنمایی و رانندگی ایران در روز شنبه، از روز ۲۴ اسفند و همزمان با شروع سفرهای نوروزی، ۱۰۷ نفر در تصادف جاده‌ای در کشور جان خود را از دست داده‌اند.

میزان «سعادت» در جهان؛ فنلاند بار دیگر در صدر و ایران در رتبه ۱۱۰بر اساس گزارش سازمان ملل متحد از بررسی وضعیت سعادتمندی در ۱۴۶ کشور جهان، فنلاند برای پنجمین بار متوالی، در جایگاه نخست قرار گرفت و افغانستان آخرین رتبه را به خود اختصاص داد.

پلیس راهور ایران: 107 نفر در تصادفات جاده‌ای 72 ساعت گذشته جان باختندرئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ایران گفت که در 3 روز گذشته 107 نفر در سوانح ترافیکی جان خود را از دست داده‌اند. - خبرگزاری آناتولی

محبی: طی دو روز 60 نفر در جاده‌های ایران جان باختندمحبی: طی دو روز 60 نفر در جاده‌های ایران جان باختند سرهنگ سیاوش محبی، سرپرست پلیس راه ایران گفت: در دو روز گذشته 60 نفر از هموطنان به دلیل رعایت نکردن قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی جان خود را از دست دادند.

آغاز سفرهای نوروزی؛ ۶۰ نفر در تصادفات دو روز گذشته جان باختندجانشین پلیس راهنمایی و رانندگی ایران روز جمعه، ۲۷ اسفند، از افزایش ۲۵ درصدی تردد جاده‌ای همزمان با آغاز سفرهای نوروزی خبر داد. مردم مغز فندقی ما, حتی به قیمت مرگ کرونایی هم باشه از سفر و خوشی نمیگذرند!! بعد که میمیرند, تعجب هم میکنند!! 😂

تیراندازی نظامیان اسرائیل به سوی یک فلسطینی در قدسنظامیان اسرائیل یک فلسطینی را در قدس اشغالی مورد تیراندازی قرار دادند. - خبرگزاری آناتولی اسراییل کشوری پیشرفته و قویه و میتونه خیلی بدرد ترکیه بخوره.گور بابای فلسطین.