منبج, رژیم_اسد, تظاهرات, جرابلس, رژیم اسد, سوریه, منبج

منبج, رژیم_اسد

مردم منبج علیه رژیم اسد تظاهرات کردند

مردم #منبج علیه #رژیم_اسد #تظاهرات کردند

21.10.2019

مردم منبج علیه رژیم_اسد تظاهرات کردند

مردم منبج که از این شهر به جرابلس رانده شده‌اند، در مخالفت با ورود نیروهای رژیم اسد به منبج تظاهرات کردند. - خبرگزاری آناتولی

معترضین با تجمع در مرکز شهر جرابلس و حمل پلاکاردهایی با مضامین"اسد و قسد دو روی یک سکه‌اند" و"انقلاب ادامه دارد" علیه رژیم شعار دادند.

آنها از ارتش ملی سوریه نیز خواستند برای خارج کردن رژیم اسد از منبج و پاکسازی منطقه از گروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک تلاش کند.

ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی

استقبال وسیع مردم هاله از کنسرتی علیه بیگانه‌ستیزی و نژادپرستی | DW | 20.10.2019مردم شهر هاله هم‌چنان در شوکی عمیق‌‌اند. در پاسخ به اقدام جنایتکارانه یک راست‌گرای نژادپرست که در جریان حمله به کنیسه یهودیان دو نفر را کشت. کنسرتی در همدردی با بازماندگان قربانیان و مقابله با نژادپرستی برگزار شد. جنایت تنها تحت تاثیر نژاد پرستی اتفاق نمی افتد. سعی نکنید اذهان عمومی را مخدوش کنید. با ارائه اینچنین اخبار به مردم زنده و شاهد چگونه می شود به تاریخ اعتماد کرد!

مردم باید بدانند وقتی صحبت از صرفه جویی می‌شود، منابع به کجا می‌رود/ توزیع ۱۰۰ هزار بسته نوشته افزار از سوی وزارت نیرو در مناطق محروماردکانیان در گفت‌وگو با ایلنا: مردم باید بدانند وقتی صحبت از صرفه جویی می‌شود، منابع به کجا می‌رود/ توزیع ۱۰۰ هزار بسته نوشته افزار از سوی وزارت نیرو در مناطق محروم

پرداخت کمک بلاعوض به 22800 گلستانی سیل‌زده / 13797 واحد مسکونی تحویل مردم داده شد- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimپرداخت کمک بلاعوض به ۲۲۸۰۰ گلستانی سیل‌زده / ۱۳۷۹۷ واحد مسکونی تحویل مردم داده شد رئیس ستاد بازسازی بنیادمسکن گلستان : از شروع بازسازی واحدهای مسکونی سیل‌زده در استان تا کنون ۱۱۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان کمک بلاعوض به ۲۲ هزار و ۸۷۱ مالک پرداخت شده است.

هزاران نفر در هامبورگ علیه حیوان‌آزاری تظاهرات کردند | DW | 20.10.2019در شهر هامبورگ هزاران نفر در مخالفت با آزمایش روی حیوانات تظاهرات کردند و خواستار بسته شدن آزمایشگاهی شدند که به طور غیرقانونی روی سگ و میمون آزمایش کرده است. مقام‌های آلمانی قصد دارند آزمایش روی حیوانات را محدود کنند. پس از این به بعد این همه دارو و درمان پزشکی و تحقیقات که انجام شده و جون این همه ادم رو نجات داده رو این جماعت جوگیر بی مغز انجام بدید که هم تحقیقات زودتر به نتیجه برسه هم دنیا از دست این اراذل بیسواد خلاص بشه بهتر است همان تظاهرات کنندگان را بگیرند و بجایی سگ ، میمون و.. در آزمایشگاها از آنها استفاده کنند. DonSolito اونوقت قصد دارن آزمایشا رو مستقیم روی انسان ها پیاده کنند!؟ 🤔 خیلی بعیده کلا آزمایش کردن و کنار بذارند!

آمریکا از تظاهرات مسالمت‌آمیز لبنانی‌ها اعلام حمایت کرددولت آمریکا شامگاه یکشنبه 20 اکتبر ضمن اعلام حمایت واشینگتن از حق مردم لبنان در برگزاری تظاهرات هرجا آشه ترامپ (امریکا) فراشه!!! میدونید چرا تعبیر آش و بکار بردم !!! چون این غذا که از ظاهرش پیداست ، هنگام پختن همه چیز رو میریزن توش ، هم میزنند !!! بقول یزدیهای عزیز : شهر ما شُلُغ و پُلُغ ست خلاصه هرجا هرج و مرج باشه ، کَلِه فراشه !!!

ادامه تظاهرات لبنانی‌ها برای پنجمین روز متوالی تظاهرات اعتراضی مردم لبنان روز دوشنبه 21 اکتبر 2019 وارد پنجمین روز خود شد. حدود دو میلیون نفر از

نوشتن نظر

Thank you for your comment.
Please try again later.

آخرین اخبار

اخبار

22 اُكتبر 2019, سه شنبه اخبار

اخبار قبلی

آلبایراک: مبادلات مالی ترکیه با شرکای تجاری با پول ملی صورت می‌گیرد

اخبار بعدی

مایک پمپئو: دنیا بداند هر جا نیاز به استفاده از نیروی نظامی باشد پرزیدنت ترامپ آماده اقدام است