آمریکا از تظاهرات مسالمت‌آمیز لبنانی‌ها اعلام حمایت کرد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آمریکا از تظاهرات مسالمت‌آمیز لبنانی‌ها اعلام حمایت کرد العربية

یک مقام مسئول در وزارت خارجه آمریکا به «العربیه» گفت، دهه‌ها تصمیمات نادرست و فساد لبنان را به لبه فروپاشی اقتصادی کشانده است.

این مسئول آمریکایی همچنین اعلام کرد، کشورش آرزومند است این تظاهرات بیروت را مجبور به انجام اصلاحات اقتصادی کند. این مقام آمریکایی همچنین انجام اصلاحات در لبنان را باعث گشوده شدن درهای حمایت مالی بین‌المللی به سوی این کشور دانست. در چهارمین روز متوالی هزاران تن از لبنانی‌ها یکشنبه 20 اکتبر در میدان ریاض الصلح در بیروت تظاهرات کردند.

در پی فراخوان برای اعتصاب عمومی و همزمان با اصرار مردم لبنان بر ادامه تظاهرات در اغلب مناطق و شهرهای این کشور، سعد حریری نخست وزیر لبنان طرح نجات اقتصادی 24 ماده‌ای خود را ارائه داد به امید این‌که این طرح تغییری مثبت در اوضاع اقتصادی و معیشتی ملت لبنان ایجاد کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

هرجا آشه ترامپ (امریکا) فراشه!!! میدونید چرا تعبیر آش و بکار بردم !!! چون این غذا که از ظاهرش پیداست ، هنگام پختن همه چیز رو میریزن توش ، هم میزنند !!! بقول یزدیهای عزیز : شهر ما شُلُغ و پُلُغ ست خلاصه هرجا هرج و مرج باشه ، کَلِه فراشه !!!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعلام آمادگی سعد حریری برای کناره‌گیری از قدرت با مهلت‌خواهی ۷۲ ساعتهنخست‌وزیر لبنان پس از گذشت دو روز از تظاهرات مردمی به اعضای هیئت دولت این کشور ۷۲ ساعت فرصت داد تا پیشنهاداتشان را برای برون رفت از بحران اقتصادی ارائه دهند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جعجع استعفای وزیران حزبش از دولت سعد حریری را اعلام کرداعتراضات در لبنان ادامه دارد: چهار وزیر حزب سمیر جعجع از دولت خارج شدند رئیس حزب 'القوات اللبنانیه' در سایه تداوم نارضایتی‌ها از دولت لبنان شب گذشته استعفای چهار وزیر خود از دولت سعد حریری را اعلام کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تظاهرات لبنانی‌ها مقیم پاریس در حمایت از اعتراضات داخلی کشورشانلبنانی‌های مقیم فرانسه روز یکشنبه 20 اکتبر 2019 برای اعلام همبستگی هموطنان معترض‌شان در داخل لبنان،
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

کوه یخی بزرگتر از شهر بوستون از قطب جنوب جدا شدزنگ خطر گرمایش زمین تصاویر ماهوارهای تهیه شده از یک ماهواره سازمان فضایی اروپا نشان میدهد که یک کوه یخی در ابعادی اندکی بزرگتر از شهر «بوستون» آمریکا از قطب جنوب جدا شده است. مشکل جهان،اب شدن یخ وبرف نیستچراکه برف ویخ برای اب شدن است لکن برنامه بهره برداری ازاب حاصل ازن بایدبرامصارف بشرصورت گیرد.ضمنادربسیاری ویاهمه کشورهابخش زیادی ازبارندگیها به باتلاق ودریاهامی ریزدکه باید،مهاروبه مصارف موردنیازمردم کشورهابرسدلکن دانش ان وجودنداردکه بایدبه ان دانش ح
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

اردوغان: ترکیه از شروطی که از ابتدا بر آن اصرار می کرداردوغان: ترکیه از شروطی که از ابتدا بر آن اصرار می کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مقاومت‌هایی در برابر اعلام واقعی حقوق مدیران وجود دارد، اما بازدارنده نیست/ اختصاص بودجه برای بازنشستگی خودخواسته و پیش از موعدمعاون شهردار تهران در گفت‌و‌گو با ایلنا: مقاومت‌هایی در برابر اعلام واقعی حقوق مدیران وجود دارد، اما بازدارنده نیست/ اختصاص بودجه برای بازنشستگی خودخواسته و پیش از موعد
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »