مدیران بزرگترین نمایشگاه بین المللی هنگ کنگ به ترکیه سفر می‌کنند

03/09/2019 03:44:00 ب.ظ

مدیران بزرگترین نمایشگاه #بین_المللی #هنگ_کنگ به #ترکیه سفر می‌کنند

بین_المللی, هنگ_کنگ

مدیران بزرگترین نمایشگاه بین_المللی هنگ_کنگ به ترکیه سفر می‌کنند

مدیران نمایشگاه بین المللی «مگا شو» هنگ کنگ برای دیدار با نمایندگان بخش تولید لوازم خانگی و آشپزخانه ترکیه به استانبول سفر خواهند کرد. - خبرگزاری آناتولی

03.09.2019استانبول/خبرگزاری اناتولیانجمن صنفی تولید کنندگان لوازم خانگی و آشپزخانه ترکیه طی بیانیه‌ای اعلام کرد، مدیران نمایشگاه «مگا شو» هنگ کنگ که یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های آسیا به حساب می آید، به ترکیه سفر خواهند کرد.در این بیانیه همچنین آمده است:

بخش تولید لوازم خانگی و آشپزخانه ترکیه در دوره آخیر به بازار آسیا رو آورده است. در این راستا دیداری میان نمایندگان این بخش و هیئتی از مدیران نمایشگاه مگا شو هنگ کنگ در استانبول انجام خواهد شد.در این دیدار مواردی مانند راه‌های افزایش صادرات لوازم خانگی ترکیه به خوار دور و امکانات ارایه شده نمایشگاه مگا شو هنگ کنگ به این بخش مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

اعتراض‌های گسترده و سرکوب شدید در ایران؛ شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان دعوت به اعتصاب کرد

صدا و سیمای جمهوری اسلامی می‌گوید در اعتراضات یک هفته گذشته تاکنون و بر اساس آمار غیررسمی دست‌کم ۴۱ نفر جان خود را از دست داده‌اند. ادامه مطلب >>

حضور شرکت‌های صنایع دفاعی ترکیه در نمایشگاه بین المللی «DSEI 2019»شرکت‌های بزرگ در حوزه صنایع دفاعی ترکیه در نمایشگاه بین المللی «DSEI 2019» که در خلال روز‌های 10-13 سپتامبر در لندن برگزار خواهد شد، شرکت می کنند. - خبرگزاری آناتولی

گفت‌و‌گو با ورزشکاری که به آلمان پناهنده شد و حالا سرمربی تیم ملی جودوی تاجیکستان استفدراسیون جهانی جودو می گوید مدارک مربوط به شکست اجباری سعید مولایی در مسابقه های قهرمانی جهان را به کمیته بین المللی المپیک فرستاده است.

ابرنفتکش «آدریان دریان ۱» با سیگنال خاموش در نزدیکی لبنان و سوریهبنا به آخرین داده های کشتیرانی ابرنفتکش «آدریان دریا ۱» در آب های بین المللی در نزدیکی سوریه و لبنان قرار دارد.

ابراز نگرانی ایران نسبت به اثرات اقدامات قهری یکجانبه بر همکاری بین المللی در مبارزه با فسادنمایندگی دائم ایران در وین در بیانیه‌ای اقدامات قهری یکجانبه را از مهمترین موانع بر سر راه همکاری‌های بین‌المللی برای مبارزه با فساد برشمرد و نسبت به اثرات نامطلوب این اقدامات ابراز نگرانی کرد

غریب آبادی از سفر شهردار تهران به اتریش خبر دادسفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی در وین، اعلام کرد پیروز حناچی، شهردار تهران، به همراه هیأتی متشکل از یک نفر از اعضای شورای شهر تهران و چند تن از مدیران تخصصی شهرداری، امروز عازم اتریش می‌شود. این سفر بنا به دعوت مدیرکل سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (یونیدو) و همچنین دعوت همتای وینی شهردار صورت می گیرد.

سفر ظریف به بنگلادش و اندونزیوزیر امور خارجه کشورمان اواسط هفته جاری به دو کشور بنگلادش و اندونزی سفر می‌کند.

مدیران نمایشگاه بین المللی «مگا شو» هنگ کنگ برای دیدار با نمایندگان بخش تولید لوازم خانگی و آشپزخانه ترکیه به استانبول سفر خواهند کرد.شرکت‌های بزرگ در حوزه صنایع دفاعی ترکیه در نمایشگاه بین المللی «DSEI 2019» که در خلال روز‌های 10-13 سپتامبر در لندن برگزار خواهد شد، شرکت می کنند.این لینک‌ها خارج از بی‌بی‌سی است و در یک پنجره جدید باز می‌شود پنجره همرسانی را ببندید فدراسیون جهانی جودو می‌گوید مدارک مربوط به شکست اجباری سعید مولایی در مسابقه‌های قهرمانی جهان را به کمیته بین‌المللی المپیک فرستاده است.Aa آخرین داده‌های کشتیرانی حاکی است که سیگنال ابرنفتکش «آدریان دریا ۱» که در فاصله ۴۵ مایل دریایی از بندر طرابلس در لبنان قرار دارد خاموش شده است.

03.09.09.2019 استانبول/خبرگزاری اناتولی انجمن صنفی تولید کنندگان لوازم خانگی و آشپزخانه ترکیه طی بیانیه‌ای اعلام کرد، مدیران نمایشگاه «مگا شو» هنگ کنگ که یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های آسیا به حساب می آید، به ترکیه سفر خواهند کرد. مقامات ورزش ایران با رد این اتهام فدراسیون جهانی جودو را به فنته انگیزی علیه ایران متهم کردند. در این بیانیه همچنین آمده است: بخش تولید لوازم خانگی و آشپزخانه ترکیه در دوره آخیر به بازار آسیا رو آورده است. در این نمایشگاه دو سالانه که در مرکز نمایشگاه اکسل لندن برپا می‌شود، علاوه به 21 عضو ساحا استانبول در مجموع 41 شرکت از ترکیه حضور دارند. در این راستا دیداری میان نمایندگان این بخش و هیئتی از مدیران نمایشگاه مگا شو هنگ کنگ در استانبول انجام خواهد شد. ایران حدود دو هفته پس از توقیف «گریس ۱» از سوی جبل الطارق در روز ۱۹ ژوئیه (۲۸ تیر) نفتکش «استینا ایمپرو» متعلق به بریتانیا را در تنگه هرمز توقیف کرد.

در این دیدار مواردی مانند راه‌های افزایش صادرات لوازم خانگی ترکیه به خوار دور و امکانات ارایه شده نمایشگاه مگا شو هنگ کنگ به این بخش مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت. ما نیز با 21 عضو خود در نمایشگاه DSEI 2019 حضور می یابیم تا پتانسیل ترکیه در زمینه صنایع دفاعی را به بازدیدکنندگانی که از چهار گوشه جهان می آیند، معرفی کنیم. هیئت نمایشگاه مگا شو هنگ کنگ سپس با حضور بوراک اوندر، رئیس انجمن صنفی تولید کنندگان لوازم خانگی و آشپزخانه ترکیه در ساعت 11.00 روز چهارشنبه 11 سپتامبر جاری در رستوران فریه پالاس واقع در منطقه اورتاکوی استانبول نشست مطبوعاتی برگزار خواهند کرد.». یکی از اهداف بخش تولید لوازم خانگی و آشپزخانه ترکیه در سال جاری رساندن میزان صادرات این بخش به 2.75 میلیارد دلار است. آمریکا پیش از این از ایران به دلیل عدم پایبندی به وعده خود مبنی بر اینکه مقصد «آریان دریا ۱» سوریه نخواهد بود انتقاد کرده بود.

این بخش سال گذشته به ارزش 2.5 میلیارد دلار محصولات خود را صادر کرده است. تولید کنندگان این بخش علاوه بر بازار سنتی خود، علاقه بیشتری به بازار کشورهای خوار دور دارند. نمایشگاه بین المللی «Housewares&Kitchen Show» نیز در تاریخ 20-23 اکتبر آینده در هنگ کنگ برپا خواهد شد. انتظار می رود تعداد زیادی از شرکت‌های ترکیه در این نمایشگاه حضور یابند.

.