مدیران بزرگترین نمایشگاه بین المللی هنگ کنگ به ترکیه سفر می‌کنند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مدیران نمایشگاه بین المللی «مگا شو» هنگ کنگ برای دیدار با نمایندگان بخش تولید لوازم خانگی و آشپزخانه ترکیه به استانبول سفر خواهند کرد. - خبرگزاری آناتولی

مدیران نمایشگاه بین المللی «مگا شو» هنگ کنگ برای دیدار با نمایندگان بخش تولید لوازم خانگی و آشپزخانه ترکیه به استانبول سفر خواهند کرد.انجمن صنفی تولید کنندگان لوازم خانگی و آشپزخانه ترکیه طی بیانیه‌ای اعلام کرد، مدیران نمایشگاه «مگا شو» هنگ کنگ که یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های آسیا به حساب می آید، به ترکیه سفر خواهند کرد.بخش تولید لوازم خانگی و آشپزخانه ترکیه در دوره آخیر به بازار آسیا رو آورده است.

در این دیدار مواردی مانند راه‌های افزایش صادرات لوازم خانگی ترکیه به خوار دور و امکانات ارایه شده نمایشگاه مگا شو هنگ کنگ به این بخش مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت. هیئت نمایشگاه مگا شو هنگ کنگ سپس با حضور بوراک اوندر، رئیس انجمن صنفی تولید کنندگان لوازم خانگی و آشپزخانه ترکیه در ساعت 11.00 روز چهارشنبه 11 سپتامبر جاری در رستوران فریه پالاس واقع در منطقه اورتاکوی استانبول نشست مطبوعاتی برگزار خواهند کرد.

یکی از اهداف بخش تولید لوازم خانگی و آشپزخانه ترکیه در سال جاری رساندن میزان صادرات این بخش به 2.75 میلیارد دلار است. این بخش سال گذشته به ارزش 2.5 میلیارد دلار محصولات خود را صادر کرده است. تولید کنندگان این بخش علاوه بر بازار سنتی خود، علاقه بیشتری به بازار کشورهای خوار دور دارند. نمایشگاه بین المللی «Housewares&Kitchen Show» نیز در تاریخ 20-23 اکتبر آینده در هنگ کنگ برپا خواهد شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حضور شرکت‌های صنایع دفاعی ترکیه در نمایشگاه بین المللی «DSEI 2019»شرکت‌های بزرگ در حوزه صنایع دفاعی ترکیه در نمایشگاه بین المللی «DSEI 2019» که در خلال روز‌های 10-13 سپتامبر در لندن برگزار خواهد شد، شرکت می کنند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گفت‌و‌گو با ورزشکاری که به آلمان پناهنده شد و حالا سرمربی تیم ملی جودوی تاجیکستان استفدراسیون جهانی جودو می گوید مدارک مربوط به شکست اجباری سعید مولایی در مسابقه های قهرمانی جهان را به کمیته بین المللی المپیک فرستاده است.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

ابرنفتکش «آدریان دریان ۱» با سیگنال خاموش در نزدیکی لبنان و سوریهبنا به آخرین داده های کشتیرانی ابرنفتکش «آدریان دریا ۱» در آب های بین المللی در نزدیکی سوریه و لبنان قرار دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ابراز نگرانی ایران نسبت به اثرات اقدامات قهری یکجانبه بر همکاری بین المللی در مبارزه با فسادنمایندگی دائم ایران در وین در بیانیه‌ای اقدامات قهری یکجانبه را از مهمترین موانع بر سر راه همکاری‌های بین‌المللی برای مبارزه با فساد برشمرد و نسبت به اثرات نامطلوب این اقدامات ابراز نگرانی کرد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

غریب آبادی از سفر شهردار تهران به اتریش خبر دادسفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی در وین، اعلام کرد پیروز حناچی، شهردار تهران، به همراه هیأتی متشکل از یک نفر از اعضای شورای شهر تهران و چند تن از مدیران تخصصی شهرداری، امروز عازم اتریش می‌شود. این سفر بنا به دعوت مدیرکل سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (یونیدو) و همچنین دعوت همتای وینی شهردار صورت می گیرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سفر ظریف به بنگلادش و اندونزیوزیر امور خارجه کشورمان اواسط هفته جاری به دو کشور بنگلادش و اندونزی سفر می‌کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »