سه موشک دیگر حوثی‌ها توسط عربستان سعودی خنثی شد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رسانه های عربستان سعودی از انهدام سه فروند موشک بالستیک دیگر که توسط حوثی‌ها به سمت شهر نجران این کشور پرتاب شده بود خبر دادند.

بر اساس گزارش شبکه تلویزیونی العربیه، نیروهای هوایی عربستان سعودی سه فروند موشک بالستیک که توسط شبه‌نظامیان حوثی از خاک یمن به شهر نجران شلیک شده بود را منهدم کردند.

یحیی سریع، سخنگوی حوثی ها امروز اعلام کرد که فرودگاه نجران در جنوب عربستان سعودی را با موشک بالستیک هدف حمله هوایی قرار داده اند. حوثی ها در ماه‌های اخیر به غیر از موشک‌های بالستیک، با پهپاد نیز برخی مناطق عربستان سعودی را هدف قرار می‌دهند. آنها در سپتامبر 2014 کنترل صنعا پایتخت و برخی مناطق یمن را به دست گرفتند.

ائتلاف بین‌المللی به رهبری عربستان سعودی در 26 مارس 2015 برای مقابله با پیشروی حوثی‌ها و نیروهای طرفدار علی عبدالله صالح، رئیس‌جمهور سابق یمن عملیاتی با عنوان «طوفان قاطع» را آغاز کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

منابع نظامی اسرائیل: حزب‌الله لبنان با موشک روسی پادگان 'آویویم' را هدف گرفتمنابع نظامی اسرائیل: حزب‌الله لبنان با موشک روسی پادگان 'آویویم' را هدف گرفت منابع نظامی اسرائیلی مدعی شدند: موشکی که حزب‌الله لبنان در حمله به خودروی نظامی در پادگان 'آویویم' از آن استفاده کرد یک موشک ضد تانک 'کورنت' ساخت روسیه است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اذعان ایران به انفجار موشک ماهواره‌‌بر؛ آزمایش خطای فنی داشتبخش انگلیسی صدای آمریکا - رژیم جمهوری اسلامی برای اولین بار به انفجار یک موشک ماهواره‌بر در یک پایگاه فضایی خود اذعان کرده و گفته است که خطای فنی موجب انفجار شد. علی ربیعی، سخنگوی دولت جمهوری اسلامی
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

رهگیری و انهدام 3 موشک بالستیک حوثی در آسمان نجران سعودیسامانه پدافند هوایی پادشاهی عربی سعودی سه‌شنبه 3 سپتامبر سه موشک بالستیک پرتاب شده توسط شبه نظامیان
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

شلیک موشک بدر به فرودگاه نجران عربستان؛ تمام پروازها تعطیل شد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimمنابع یمنی از شلیک موشک بدر به فرودگاه نجران عربستان و تعطیل شدن پروازها در آن خبر دادند.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

از ۱۰ درصد ظرفیت بندر چابهار استفاده می‌کنیم/ در حال برطرف کردن مشکلات بودجه‌ای رایزنان هستیم/ تنوع بخشی در سه حوزه صادرات در دستور کار قرار گرفته استقائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی اظهار داشت: متاسفانه از دو بندر انزلی در شمال و چابهار در جنوب، آنگونه که در زیرساخت‌ها هزینه شده، استفاده نمی‌شود، بطوریکه در حال حاضر از ۱۰ درصد ظرفیت ایجاد شده در بندر چابهار بهره می‌بریم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

سرنگونی پهپاد حوثی‌ها توسط نیروهای ائتلاف عربستان سعودیائتلاف عربی به رهبری عربستان سعودی از سرنگون یک فروند پهپاد متعلق به شبه نظامیان حوثی‌ در آسمان یمن خبر دادند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »