گفت‌و‌گو با ورزشکاری که به آلمان پناهنده شد و حالا سرمربی تیم ملی جودوی تاجیکستان است

11/06/1398 09:29 ب.ظ

فدراسیون جهانی جودو می گوید مدارک مربوط به شکست اجباری سعید مولایی در مسابقه های قهرمانی جهان را به کمیته بین المللی المپیک فرستاده است.

فدراسیون جهانی جودو می گوید مدارک مربوط به شکست اجباری سعید مولایی در مسابقه های قهرمانی جهان را به کمیته بین المللی المپیک فرستاده است.

این لینک‌ها خارج از بی‌بی‌سی است و در یک پنجره جدید باز می‌شودفدراسیون جهانی جودو می‌گوید مدارک مربوط به شکست اجباری سعید مولایی در مسابقه‌های قهرمانی جهان را به کمیته بین‌المللی المپیک فرستاده است. این کمیته به بی‌بی‌سی فارسی گفته که بعد از بررسی کامل گزارش، تصمیم خواهد گرفت.

در گزارش‌ها آمده بود مقامات عالی رتبه ورزشی ایران در تماس تصویری با سعید مولایی از او خواسته بودند با باختن به رقیب بلژیکی‌اش ببازد تا با حریفی از اسرائیل روبرو نشود. مقامات ورزش ایران با رد این اتهام فدراسیون جهانی جودو را به فنته انگیزی علیه ایران متهم کردند.

ادامه مطلب:
bbcpersiansport »

اردوغان: دستگاه قضایی ترکیه به نیروی بزرگ ما جهت مبارزه با خائنان تبدیل شده استاردوغان: دستگاه قضایی ترکیه به نیروی بزرگ ما جهت مبارزه با خائنان تبدیل شده است

توجه به خواسته‌های متولدین ۸۰ از اولویت‌های فرهنگی کشور است/ صداوسیما همچنان مقبول جامعه استدبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به ورود دهه هشتادی‌ها به دانشگاه‌ها از مهر ماه سال جاری، اظهار کرد: این 18 ساله‌ها ظرفیت‌های فرهنگی متنوع و خواسته‌های فرهنگی متفاوتی دارند و هر کدام دارای سبک زندگی اجتماعی منحصر به فرد و متفاوتی هستند؛ توجه به این نسل بسیار مهم است و باید به خواسته‌ها و نیازهای فرهنگی آنها توجه کنیم.

پناهجوی افغان مظنون به حمله با چاقو در فرانسه: ندایی به من فرمان قتل داددادستانی فرانسه اعلام کرده است که مظنون این حادثه خود را مسلمان معرفی کرده اما اظهاراتش «متناقض» است. بنا به این گزارش وی مدعی شده است که «ندایی» با مضمون توهین به خدا شنیده و به او دستور داده تا دست به قتل بزند.

آمریکا با تحریم ایران به اعتبار دلار به عنوان یک ارز بین‌المللی ضربه زدوزیر امور خارجه روسیه برجام را یک دستاورد مهم دیپلماتیک دانست و گفت: آمریکا با تحریم ایران و ممنوع کردن روابط تجاری با ایران، در واقع به اعتبار دلار آمریکا به عنوان یک ارز بین‌المللی ضربه زده است.

شمخانی: مقابله با تجاوز پهپاد آمریکایی و تنبیه رژیم صهیونیستی ترجمان اراده جبهه مقاومت استنماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی در واکنش به عملیات بعد از ظهر یکشنبه حزب‌الله لبنان علیه نظامیان رژیم صهیونیستی، گفت: اقدام تلافی‌جویانه حزب‌الله لبنان در آغاز ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(علیه‌السلام)، بار دیگر طنین غرورآفرین شعار 'هیهات من الذله' را جهانی کرد.

امیر خجسته: نهصت خوبی در مقابله با فساد شروع شده استامیر خجسته، رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس، گفت: سکوت دستگاه‌های نظارتی در برابر فساد مدیران رده‌بالا، آنها را در ادامه کارشان گستاخ کرده است و دلیل این سکوت هم موضوعات سیاسی است. اگر بدون چشم‌پوشی از گرایش‌های سیاسی با مفسدان برخورد جدی شود، دیگر کسی فکر غارت اموال بیت‌المال را به ذهنش راه نمی‌دهد.