مخالفان رژیم ایران خواستار لغو سفر ظریف به کشورهای اسکاندیناوی شدند

27/05/1398 12:10:00 ب.ظ

با انتشار خبر سفر قریب‌الوقوع محمد جواد ظریف، وزیر خارجه ایران به چند کشور اسکاندیناوی، نیروهای

با انتشار خبر سفر قریب‌الوقوع محمد جواد ظریف، وزیر خارجه ایران به چند کشور اسکاندیناوی، نیروهای سه روز پیش سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه ایران اعلام کرد، محمد جواد ظریف در روز‌های آینده به چند کشور حوزه اسکاندیناوی سفر خواهد کرد.

او گفته است علاوه بر سفر به چند کشور اروپایی، سفر‌های منطقه‎ای­ هم در برنامه کاری وزیر امور خارجه ایران قرار دارد.

در همین راستا جواد ظریف امروز شنبه 17 اوت به منظور دیدار و گفت وگو با مقام‌های کویتی عازم آن کشور شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی «شبکه خبر» وزیر امور خارجه ایران در این سفر یک روزه با همتای کویتی و سایر مقام‌های آن کشور درباره مسائل دوجانبه و تحولات منطقه‌ای گفت و گو و تبادل نظر خواهد کرد.

قرار است ظریف پس از پایان مذاکرات روز یکشنبه کویت را به مقصد ایران ترک کند و سپس روز دوشنبه عازم کشورهای شمال اروپا شود. در همین حال «شورای ملی مقاومت ايران» روز شنبه 17 اوت طی بیانیه خواستار لغو سفر جواد ظريف از سوی کشورهای شمال اروپا شد. headtopics.com

این شورای در بیانیه‌اش آورده است:«پذیرش اين سفر به مثابه تشويق به ادامه نقض وحشيانه حقوق بشر در ایران و صدور تروريسم و جنگ افروزی است». قرار است جواد ظریف روز دوشنبه 19 اوت به فنلاند، سوئد و نروژ مسافرت كند.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویری از جشن پیروزی اردوغان و حامیانش در کاخ ریاست جمهوری در آنکارا

ویدیوها : رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه روز یکشنبه ۲۸ مه در دور دوم انتخاباتی تاریخی و در یکی از بزرگترین چالش‌های دوران رهبری‌اش توانست بار دیگر پیروز شود و بر کرسی ریاست جمهوری تکیه زند. ادامه مطلب >>

رشیده طالب پس از دریافت اجازه سفر به اسرائیل گفت از سفر منصرف شده است♦️رشیده طالب پس از دریافت اجازه سفر به اسرائیل گفت از سفر منصرف شده است ⚡️ رشیده طالب روز جمعه ۲۵ مرداد ماه و بعد از دریافت مجوز، به دلیل آنچه «شرایط آزاردهنده» نامید، گفت حاضر به انجام این سفر نیست.

اسرائیل به یک نماینده مسلمان کنگره آمریکا اجازه داد به کرانه باختری سفر کنددولت اسرائیل اعلام کرد به رشیده طلیب، نماینده زن مسلمان کنگره آمریکا، اجازه خواهد داد از منطقه اشغال شده کرانه باختری رود اردن دیدن کند. به گزارش رویترز، آن‌گونه که وزیر کشور اسرائیل اعلام کرده، ای

واکنش تند ترامپ به انصراف «رشیده طلیب» از سفر به سرزمین‌های اشغالیرئیس جمهوری آمریکا به نماینده فلسطینی الاصل کنگره پس از اعلام انصراف از دیدار مادربزرگش در کرانه اشغالی باختری حمله کرد.

شش زن به اتهام تلاش برای ورود به ورزشگاه‌های ایران بازداشت شدنددر حالی که رییس فدراسیون فوتبال ایران اطمینان داده بود که زنان می‌توانند وارد ورزشگاه‌های ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ شوند، چند زن که به «دختران_آزادی» معروف شده‌اند، به اتهام تلاش برای ورود به ورزشگاه‌های ایران بازداشت شدند.

ایران: فروش و حمل نفت به سوریه به هیچ‌کس ربطی نداردهمزمان با رفع توقیف نفتکش ایران از سوی جبل‌الطارق،‌ عباس موسوی، سخنگوی وزارت امور خارجه، در پاسخ به سوالی درباره ضمانت برای عدم اعزام گریس ۱ به سمت سوریه اعلام کرد که این کار «قانونی است و به هیچ کشور ثالثی ربطی ندارد.»

عکس روز: کشتی آماده سفر به اقیانوس‌ | DW | 16.08.2019📸 عکس روز: کشتی آماده سفر به اقیانوس‌ - ساخت کشتی 'نروجین آنکور' در آلمان به پایان رسیده است. ساخت این کشتی یک سال‌و نیم طول کشید. از پاییز ۲۰۱۹ 'نروجین کروز لاین' صاحب این کشتی خواهد بود و می‌تواند مسافران را به میامی در ایالت فلوریدای آمریکا ببرد.