مخالفت سبحانی با تعطیلی پنجشنبه‌ها

01/08/1398 11:09 ق.ظ

جعفر سبحانی یکی از مراجع تقلید قم از طرح نمایندگان مجلس برای تعطیلی پنج‌شنبه‌ها به شدت انتقاد کرده و گفته «می‌خواهند ما را به سنت کشورهای مسیحی وادارند.»او گفته است که «نباید اجازه داد طرح تعطیلی پنج‌شنبه‌ها تصویب شود.» اخبار_ایران

در دیدار با علیرضا اعرافی، مدیر حوزه‌های علمیه این اظهارات را بیان کرده و افزوده «نباید اجازه داد طرح تعطیلی پنج‌شنبه‌ها تصویب شود.» وی اضافه کرده «اگر این طرح تصویب شود مشکلات بسیاری ایجاد خواهد شد.

» این مرجع تقلید ادامه داده ««ما نمی‌توانیم کارخانه‌های بخش خصوصی را این‌گونه تعطیل کرده و آن‌ها را متضرر کنیم، همچنین ممکن است در سال‌های آینده به هر بهانه‌ای ما را به سنت کشورهای مسیحی وادارند.»

سبحانی با تعطیلات حوزه‌ها و دانشگاه در روز‌های پنجشنبه نیز مخالفت کرده و افزوده «تعطیلی‌های بسیار حوزه و دانشگاه سبب می‌شود بهترین روزهای سال از نظر خوشی آب‌وهوا به‌دلیل تعطیلات از بین می‌رود.» کمیسیون اجتماعی مجلس طرح دو روزه شدن تعطیلات آخر هفته را به تصویب رسانده و قرار است این طرح به منظور تصویب نهایی در صحن علنی مجلس مورد بررسی قرار گیرد.

براساس این طرح تعطیلات آخر هفته در ایران به دو روز، پنج‌شنبه و جمعه، افزایش یابد و این طرح شامل تمامی استان‌ها و شهرستان‌های ایران می‌شود.

ادامه مطلب:
iranwire »

يكي اين ابله مغززز ختنه اي رو خررر فهم كنه كه تو كشورهايي كه بنام كشورهاي مسيحي اسم ميبره ٥ شنبه هااا اصلن تعطيل نيست !!! خداااا همه ي شما را عاددم كند ( عمام) آخه اینا چی حالیشونه ؟ هرتو از پرت تشخیص نمیدن در طول تاریخ هیچ تحولی نبوده که «آخوند» با آن مخالفت نکند: با آب لوله کشی مخالفت کردند، گفتند کُر نیست؛ تلویزون و رادیو را کارخانه شیطان نامیدند، تا همین اواخر شطرنج و بیلیارد هم حرام بود؛ امروز هم اینترنت و شبکه های مجازی و الان هم گیر دادن به تعطیلات مردم! نه_به_ـآخوند

اینا که هفت روز هفته تعطیلن بعد واسه یه روز کار نکردن ما اینقدر میسوزن چه ربطی به مسیحیا داره به تو چه ربطی داره مدام نشستین مفت میچرید بعد یه پنج شنبه رو برای ملت قدغن میکنی اونم با دلایل مزخرف

نارضایتی اردوغان از مخالفت ایران با حضور نظامی ترکیه در سوریهنارضایتی اردوغان از مخالفت ایران با حضور ترکیه در سوریه: انتظار می‌رفت ایران از عملیات چشمه صلح حمایت کند اما ایران موضع مخالف گرفته است ترکیه زمانی از موضوع برنامه هسته‌ای ایران پشتیبانی کرد اما افسوس که ما شاهد چنین حمایتی از سوی مقامات ایرانی نبوده‌ایم با مخالفت یا اظهارات برخی مسولین ؟؟؟ خفه شو حرومزاده منم مسیح منجی عالم ایران زمانی از اوردغان حمایت کرد که نباید می کرد کودتا

مخالفت دولت آلمان با سخت‌گیری در تضمین صادرات به ترکیه | DW | 21.10.2019پس از تصمیم دولت آلمان مبنی بر توقف صادرات سلاح به ترکیه حال بحث بر سر تحریم اقتصادی این کشور به دلیل عملیات نظامی در شمال سوریه بالا گرفته است. دولت آلمان با درخواست کاهش صادرات به ترکیه مخالفت کرده است. آره بابا، لطفا با اقتصاد آلمان کاری نداشته باشین. اينجوري پيش بره اروپا صادراتش صفر ميشه. آلمان بزرگترين صادر كننده به ايران بود سالها و الان صادراتش به ايران هيچي نيست. چند تا كشور رو امريكا تحريم ميكنه چند تاشو اتحاديه اروپا و يه سري هم خودشون تنهايي! اين رفتار اروپا به سادگي توي بلند مدت باعث ورشكستگي همه كشورهاشون ميشه همه ی این مسخره بازیای امریکا به ضرره آلمان داره تموم میشه ارزو میکنم یه روزی صلح توی همه جای دنیا برقرار بشه و همیشه پایدار و مستحکم بمونه 🤲

مخالفت با مرخصی سه روزنامه‌نگار از سوی دستگاه قضایی

مخالفت ایران با ایجاد پست‌های بازرسی ترکیه در شمال سوریهرجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه روز شنبه اعلام کرد که کشورش ۱۲ پست بازرسی و دیده بانی در شمال شرقی سوریه ایجاد خواهد کرد. جمهوری اسلامی صلاحیتی برای انتقاد از ترکیه ندارد

رهبر اکثریت جمهوریخواه سنا طرحی در مخالفت با خروج آمریکا از سوریه ارایه داد؛ خروج به سود اسد و ایران استمیچ مک‌کانل، رهبر اکثریت جمهوریخواه سنا طرحی را معرفی کرد که در آن ضمن مخالفت با طرح خروج نیروهای نظامی آمریکایی از سوریه، این اقدام را به سود بشار اسد، داعش، روسیه و جمهوری اسلامی ایران می‌داند\r\n به وقتی حاکمیت سوریه در دست بشار اسد است که کامل درخدمت روسیه است,روسیه مسیول نهایی ارام کردن شمال سوریه شده,امریکا خردمندانه ازسوریه خارج میشود چون حاکمیت روسیه عملا حضور امریکا رابدون تاثیر می کند. آمریکا خلاف قوانین الملل و بدون دعوت ، سوریه را اشغال کرده. چرا سیاستمداران آمریکا قانون شکنند؟ نادان اگر خروج به نفع ایران است به نفع تو هم هست... دشمن نادان تو خودت حاضر هستی ضرر کنی تا اینکه ایران سودی نبرد.....!

انتقاد یک مرجع تقلید از طرح تعطیلی پنجشنبه‌هاانتقاد آیت‌الله سبحانی از طرح تعطیلی پنجشنبه‌ها: *نباید اجازه داد که این موضوع تصویب شود *ما نمی‌توانیم کارخانجات بخش خصوصی را این‌گونه تعطیل و آنها را متضرر کنیم *ممکن است در سال‌های آینده به هر بهانه‌ای ما را به سنت کشورهای مسیحی وادارند تعطیل کردن مملکت را همین آخوندا ی کون گشاد باب کردند حالا داره انتقاد هم میکنه حالا کدوم بخش خصوصی به دفتر ایشون با سامسونیت مراجعه کرده واقعا اینا مشاور ندارن...منکه هنک کردم.شما عملکردت درست باشه کسی دنبال دین دیگه نمیره حاجی.

استان‌وایر- جعفر سبحانی یکی از مراجع تقلید قم از طرح نمایندگان مجلس برای تعطیلی پنج‌شنبه‌ها به شدت انتقاد کرده و گفته «می‌خواهند ما را به سنت کشورهای مسیحی وادارند.»

در دیدار با علیرضا اعرافی، مدیر حوزه‌های علمیه این اظهارات را بیان کرده و افزوده «نباید اجازه داد طرح تعطیلی پنج‌شنبه‌ها تصویب شود.»

وی اضافه کرده «اگر این طرح تصویب شود مشکلات بسیاری ایجاد خواهد شد.»

این مرجع تقلید ادامه داده ««ما نمی‌توانیم کارخانه‌های بخش خصوصی را این‌گونه تعطیل کرده و آن‌ها را متضرر کنیم، همچنین ممکن است در سال‌های آینده به هر بهانه‌ای ما را به سنت کشورهای مسیحی وادارند.»

سبحانی با تعطیلات حوزه‌ها و دانشگاه در روز‌های پنجشنبه نیز مخالفت کرده و افزوده «تعطیلی‌های بسیار حوزه و دانشگاه سبب می‌شود بهترین روزهای سال از نظر خوشی آب‌وهوا به‌دلیل تعطیلات از بین می‌رود.»

کمیسیون اجتماعی مجلس طرح دو روزه شدن تعطیلات آخر هفته را به تصویب رسانده و قرار است این طرح به منظور تصویب نهایی در صحن علنی مجلس مورد بررسی قرار گیرد.

براساس این طرح تعطیلات آخر هفته در ایران به دو روز، پنج‌شنبه و جمعه، افزایش یابد و این طرح شامل تمامی استان‌ها و شهرستان‌های ایران می‌شود.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: