رهبر اکثریت جمهوریخواه سنا طرحی در مخالفت با خروج آمریکا از سوریه ارایه داد؛ خروج به سود اسد و ایران است

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

♦️ رهبر اکثریت جمهوریخواه سنا طرحی در مخالفت با خروج آمریکا از سوریه ارایه داد؛ خروج به سود اسد و ایران است

میچ مک‌کانل، رهبر اکثریت جمهوریخواه سنا طرحی را معرفی کرد که در آن ضمن مخالفت با طرح خروج نیروهای نظامی آمریکایی از سوریه، این اقدام را به سود بشار اسد، داعش، روسیه و جمهوری اسلامی ایران می‌داند

بر اساس این طرح، رئیس جمهوری آمریکا موظف می‌شود برای هرگونه خروج تعداد قابل توجهی از نیروهای نظامی از منطقه، ابتدا در مورد روند شکست القاعده و خلافت اسلامی به کنگره گزارش دهد.از دو هفته پیش، اعلام تصمیم پرزیدنت ترامپ برای بیرون بردن نیروهای آمریکا از سوریه با انتقاد اعضای کنگره از هر دو حزب دموکرات و جمهوریخواه مواجه شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

نادان اگر خروج به نفع ایران است به نفع تو هم هست... دشمن نادان تو خودت حاضر هستی ضرر کنی تا اینکه ایران سودی نبرد.....!

آمریکا خلاف قوانین الملل و بدون دعوت ، سوریه را اشغال کرده. چرا سیاستمداران آمریکا قانون شکنند؟

وقتی حاکمیت سوریه در دست بشار اسد است که کامل درخدمت روسیه است,روسیه مسیول نهایی ارام کردن شمال سوریه شده,امریکا خردمندانه ازسوریه خارج میشود چون حاکمیت روسیه عملا حضور امریکا رابدون تاثیر می کند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پنتاگون: آمریکا برای خروج نظامی از افغانستان عجله نداردگفته می شود که رئیس پنتاگون پس از دیدار با اسکات میلر، فرمانده نیروهای مامور ناتو در افغانستان تصریح کرده است که هرگونه خروج نظامیان آمریکایی از افغانستان باید بر مبنی توافق با صلح با طالبان صورت گیرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بارزانی: برغم خروج واشنگتن از سوریه کُردهای عراق قدردان نیروهای آمریکا هستندنیچروان بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق شامگاه دوشنبه 21-10-2019 گفت برغم عقب نشینی واشینگتن از تشکر دارد خاشوقچی نشدن توسط برادران داعش آری! قدر دان چی؟آمریکایی ها خودشون داعش رو بوجود آوردن انداختن به جون کوردها و سُنی های عراق و سوریه،تا توازن قدرت بین شیعه و سنی در خاورمیانه حفظ بشه و با جنگ و خونریزی سلاحاشون رو بفروشن حالام دارن فرار میکنن،این کجاش قدر دانی میخاد؟ نوبت شماهم میشه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اعتراض مخالفان مورالس به نتایج انتخابات ریاست جمهوری بولیویکمیسیون انتخابات بولیوی با انتشار نتایج جدید شمارش آراء از کسب ۵۰ درصد رای از سوی اوو مورالس خبر داد. اگر این نتایج تا پایان شمارش آرای صندوق‌های رای حفظ شود، نیازی به برگزاری دور دوم انتخابات نخواهد بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انتخابات ریاست جمهوری بولیوی به دور دوم کشیده شداوو مورالس، رییس جمهوری بولیوی در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری این کشور با کارلوس مسا، رییس جمهوری سابق رقابت خواهد کرد. آقای مورالس که برای چهارمین بار نامزد ریاست جمهوری بولیوی شده است، نتوانست در انتخابات روز یکشنبه پیروز شود و با کسب ۴۵ درصد از آراء به مرحله دوم رفت. آقای مورالس که از بومیان بولیوی است، از سال ۲۰۰۶ رییس جمهوری این کشور است. فیک‌نیوز فارسی دوست ندارد اتفاقات کارخانه آذرآب اراک رو پوشش دهد برینم توی این شبکه بین المللیتون، از تمام کشور ها خبر میزارید بجز اخبار ایران ،معلومه که جیره_خوار این رژیم آخوند ی هستید ، شما برای این نظام دیکتاتوری کار میکنید شما داعش هستید
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

انتخابات ریاست جمهوری بولیوی با پیشتازی مورالس به دور دوم کشیده شداوو مورالس از سال ۲۰۰۶ به‌عنوان نخستین بومی چپ‌گرا در مقام رئیس جمهوری، قدرت را در بولیوی در دست دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترامپ سیاست خارجی را از لنز سیاست داخلی تماشا می‌کند/ افزایش فشارها موجب تقویت حاکمیت ایران می‌شود/ تهران از موقعیت برتری برای مذاکره با واشنگتن برخوردار استرئیس گروه مطالعات جنگ و مقاومت دانشگاه ماساچوست: ترامپ سیاست خارجی را از لنز سیاست داخلی تماشا می‌کند/ افزایش فشارها موجب تقویت حاکمیت ایران می‌شود/ تهران از موقعیت برتری برای مذاکره با واشنگتن برخوردار است
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »