محکومیت هشت شهروند بهائی در بیرجند به ۱۴۷ ماه حبس

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شعبه چهار دادگاه تجدید نظر خراسان_جنوبی هشت شهروند بهائی را در مجموع به ۱۴۷ماه حبس تعزیری محکوم کرد. «ابراهیم رمضانی» و «حمید عرب زاده» به ترتیب رئیس و مستشار شعبه ۴دادگاه تجدید نظر خراسان جنوبی این احکام را تائید کرده‌اند. اخبار_ایران اقلیتهای_مذهبی

استان‌وایر- شعبه چهار دادگاه تجدید نظر خراسان جنوبی هشت شهروند بهائی را در مجموع به ۱۴۷ ماه حبس تعزیری محکوم کرد.

براساس این حکم عطاءالله ملاکی و سعید ملاکی هر کدام به ۲۴ ماه حبس، آرزو محمدی، عطیه صالحی و رویا ملاکی هر کدام به ۱۸ ماه حبس محکوم شده‌اند.«ابراهیم رمضانی» و «حمید عرب زاده» به ترتیب رئیس و مستشار شعبه چهار دادگاه تجدید نظر خراسان جنوبی هستند که چنین احکامی را تائید کرده‌اند. اردیبهشت ماه سال جاری هم شعبه ۲ دادگاه انقلاب بیرجند به ریاست قاضی حجت نبوی، هر کدام از این هشت شهروند بهائی را به اتهام «عضویت در تشکیلات غیر قانونی و مخل امنیت بهائیت و تبلیغ به نفع تشکیلات بهائیت» به شش سال حبس تعزیری محکوم کرده بود.

«رحمت الله دیمی» که به دلیل کهولت سن در دادگاه بدوی به سه سال و ۸ ماه حبس محکوم شده بود، در دادگاه تجدید نظر بخشیده شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دادگاهی در عربستان سعودی هشت تن را در ارتباط با قتل جمال خاشقجی به زندان محکوم کرد🔺دادگاهی در عربستان سعودی هشت تن را در ارتباط با قتل جمال خاشقجی به زندان محکوم کرد ⚡️دادگاهی در عربستان سعودی روز دوشنبه ۱۷ شهریور هشت تن را به اتهام ارتکاب به قتل جمال_خاشقجی، به مجازات زندان بین هفت تا ۲۰ سال محکوم کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تجمع در محکومیت توهین به پیامبر اسلام - قم- عکس خبری تسنیم - Tasnimجمعی از طلاب و مردم قم در محکومیت توهین مجله شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر اسلام تجمع کردند.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

مادر بودن در زندان - BBC News فارسیجادویگا برونته، عکاس، در سال ۲۰۱۹ به مدت ده ماه به دیدار مادران و فرزندان‌شان در دو زندان مختلف در مولداوی رفت.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

عامل حمله تروریستی به کلوپ شبانه رینا دراستانبول به حبس ابد محکوم شدعامل حمله‌تروریستی به کلوپ‌شبانه رینا در استانبول به حبس ابد محکوم شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دادگاه انقلاب پرونده جدیدی علیه نازنین زاغری تشکیل دادصدا و سیمای جمهوری اسلامی به نقل از «یک منبع آگاه» گزارش داد که دادگاه انقلاب پرونده جدیدی علیه نازنین زاغری،‌ شهروند ایرانی-بریتانیایی زندانی در اوین،‌ تشکیل داده و به او ابلاغ کرده است
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

ترکیه: عامل حمله مسلحانه به کلوپ رینا در استانبول به ۴۰ بار حبس ابد محکوم شدعبدالقدیر ماشاریپوف بر اساس رأی دادگاه به ازای هر فرد کشته شده به یک حبس ابد و برای قتل عام نیز به یک حبس ابد محکوم شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »