مادر بودن در زندان - BBC News فارسی

18/06/1399 08:42:00 ق.ظ

لحظه‌های شاد مادران و فرزندان در زندان

جادویگا برونته، عکاس، در سال ۲۰۱۹ به مدت ده ماه به دیدار مادران و فرزندان‌شان در دو زندان مختلف در مولداوی رفت. Jadwiga Bronte "دو تا پسر دارم، مثل دو تا جواهر.

افتخار مى كنم كه خدا به من چنين گنجینهٔ گرانبهايى داده است. در یک خانواده‌ٔ پنج نفره بزرگ شدم، تا روزی که خواهرم مرد. از آن روز دیگر خانواده مثل قبل نشد، همه با هم انگار غریبه شدیم. مادر و پدرم از هم جدا شدند و مادرم دوباره ازدواج کرد و به خارج رفت. دو برادر دارم که رابطهٔ‌ خوبی با آنها ندارم.

منبع تصویر، توضیح تصویر، تصویر ترکیبی نیم‌رخ راتا و پتوی نوزادی پسرش مدرسه رفتن را دوست داشتم اما سر بعضی کلاس‌ها نمی‌رفتم چون آنها را دوست نداشتم. ترجیح می‌دادم با پسر‌های کلاس فوتبال بازی کنم. منبع تصویر،

Jadwiga Bronte بهترین خاطره‌ای که دارم دوست‌پسرم، واسیلی است که در دوران نوجوانی هر جا می‌رفتم همراهم بود. او مراقب من بود و با شیرینی و شکلات خوشحالم می‌کرد و با هدیه‌هایی که خیلی از آنها را هنوز هم دارم، غافلگیرم می‌کرد.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »

سیدجواد طباطبایی و اندیشه‌هایش؛ فیلسوف ایرانشهر را بیشتر بشناسیم

سیدجواد طباطبایی، اندیشمند سیاسی، در جامعه روشنفکری ایران با نام «فیلسوف ایرانشهر» شناخته می‌شود، برخی او را «مرشد محافظه‌کاری نوین ایران» می‌خوانند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

8 نفر در پرونده قتل جمال خاشقگی در عربستان سعودی به زندان محکوم شدند8 نفر در پرونده قتل جمال‌خاشقگی در عربستان‌سعودی به زندان محکوم شدند

8 نفر در پرونده قتل جمال خاشقجی در عربستان سعودی به زندان محکوم شدند8 نفر در پرونده قتل جمال‌خاشقجی در عربستان‌سعودی به زندان محکوم شدند

حکم زندان هنرمندی که به شلیک موشک سپاه به هواپیمای اوکراینی اعتراض کرده بود، تایید شد🔺حکم زندان هنرمندی که به شلیک موشک سپاه به هواپیمای_اوکراینی اعتراض کرده بود، تایید شد ⚡️حکم ۳ سال زندان مسعود حکم‌آبادی، پژوهشگر و تهیه‌کننده تئاتر در ایران، که توسط دادگاه انقلاب صادر شده بود، به تأیید دادگاه تجدیدنظر رسیده و به اجرا درآمده است.

سه سال زندان در مصر؛ مجازات دختری که در تیک‌تاک رقصید | DW | 06.09.2020بار دیگر پست‌های اینترنتی یک زن در مصر، تحت عنوان 'نقض هنجارهای اخلاقی' جرم‌انگاری شد. فعالان مدنی می‌گویند، این رویکرد تنها ناشی از تبعیض جنسیتی نیست، بلکه به خودکامگی دولتی در جهت استحکام نظام سنتی موجود باز می‌گردد.

روسیه آلمان را به تعلل در تحقیقات مربوط به ناوالنی متهم کرد | DW | 06.09.2020پس از مشخص شدن مسمومیت ناوالنی با سم اعصاب، تنش‌ها میان روسیه و آلمان بر سر روشن‌گری در مورد شناسایی عاملان مسمومیت بالا گرفته است. هر دو طرف یکدیگر را به پاسخگویی فراخوانده‌اند.

تعداد مبتلایان به کرونا در اسلواکی به ۲۲۶ نفر افزایش یافتمقام‌های اسلواکی تصمیم گرفته‌اند تا اقدام‌های سخت گیرانه تری را برای پیش گیری از ابتلا به این بیماری اعمال کنند. زدن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی از جمله تصمیم‌های اتخاذ شده است.