مادر بودن در زندان - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

لحظه‌های شاد مادران و فرزندان در زندان

"دو تا پسر دارم، مثل دو تا جواهر. افتخار مى كنم كه خدا به من چنين گنجینهٔ گرانبهايى داده است. در یک خانواده‌ٔ پنج نفره بزرگ شدم، تا روزی که خواهرم مرد. از آن روز دیگر خانواده مثل قبل نشد، همه با هم انگار غریبه شدیم. مادر و پدرم از هم جدا شدند و مادرم دوباره ازدواج کرد و به خارج رفت. دو برادر دارم که رابطهٔ‌ خوبی با آنها ندارم.مدرسه رفتن را دوست داشتم اما سر بعضی کلاس‌ها نمی‌رفتم چون آنها را دوست نداشتم. ترجیح می‌دادم با پسر‌های کلاس فوتبال بازی کنم.

هيچ ارتباطى با پدر بچه‌هايم ندارم، چون او خارج زندگى مى‌كند و ما را به‌کلی فراموش کرده است. بچه‌ها همه چيز من هستند. يكى از آنها، اينجا در زندان با من است اما آن يكى، جايى خيلى دور از زندان با يكى از عمه‌هايم زندگى می‌كند. يك‌ سال ونيم است كه او را نديده‌ام. در نوامبر سال ۲۰۱۹ دوباره ازدواج کردم. شوهر خيلى خوبى دارم كه همهٔ تلاش خود را مى‌كند كه ما از اينجا بیرون بیاییم. آرزوی من این است که از اینجا بیرون بیایم، به خانه برگردم، کاری پیدا کنم و بتوانم بچه‌هایم را بزرگ کنم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

8 نفر در پرونده قتل جمال خاشقگی در عربستان سعودی به زندان محکوم شدند8 نفر در پرونده قتل جمال‌خاشقگی در عربستان‌سعودی به زندان محکوم شدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

8 نفر در پرونده قتل جمال خاشقجی در عربستان سعودی به زندان محکوم شدند8 نفر در پرونده قتل جمال‌خاشقجی در عربستان‌سعودی به زندان محکوم شدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حکم زندان هنرمندی که به شلیک موشک سپاه به هواپیمای اوکراینی اعتراض کرده بود، تایید شد🔺حکم زندان هنرمندی که به شلیک موشک سپاه به هواپیمای_اوکراینی اعتراض کرده بود، تایید شد ⚡️حکم ۳ سال زندان مسعود حکم‌آبادی، پژوهشگر و تهیه‌کننده تئاتر در ایران، که توسط دادگاه انقلاب صادر شده بود، به تأیید دادگاه تجدیدنظر رسیده و به اجرا درآمده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سه سال زندان در مصر؛ مجازات دختری که در تیک‌تاک رقصید | DW | 06.09.2020بار دیگر پست‌های اینترنتی یک زن در مصر، تحت عنوان 'نقض هنجارهای اخلاقی' جرم‌انگاری شد. فعالان مدنی می‌گویند، این رویکرد تنها ناشی از تبعیض جنسیتی نیست، بلکه به خودکامگی دولتی در جهت استحکام نظام سنتی موجود باز می‌گردد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

روسیه آلمان را به تعلل در تحقیقات مربوط به ناوالنی متهم کرد | DW | 06.09.2020پس از مشخص شدن مسمومیت ناوالنی با سم اعصاب، تنش‌ها میان روسیه و آلمان بر سر روشن‌گری در مورد شناسایی عاملان مسمومیت بالا گرفته است. هر دو طرف یکدیگر را به پاسخگویی فراخوانده‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تعداد مبتلایان به کرونا در اسلواکی به ۲۲۶ نفر افزایش یافتمقام‌های اسلواکی تصمیم گرفته‌اند تا اقدام‌های سخت گیرانه تری را برای پیش گیری از ابتلا به این بیماری اعمال کنند. زدن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی از جمله تصمیم‌های اتخاذ شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »