محکومیت یک فعال مدنی اهل جلفا به دو سال حبس تعزیری

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 46 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سعید_سلطانی، فعال مدنی ساکن جلفا در استان آذربایجان شرقی و یکی از بازداشت‌شدگان تجمعات «حمایت از آزاد سازی قره‌باغ»، به دو سال حبس تعزیری محکوم شد. آذربایجان_شرقی اخبار_ایران

استان‌وایر- «سعید سلطانی»، فعال مدنی ساکن جلفا در استان آذربایجان شرقی و یکی از بازداشت‌شدگان تجمعات «حمایت از آزاد سازی قره‌باغ»، به دو سال حبس تعزیری محکوم شد.

بر پایه گزارش‌های رسیده به «ایران‌وایر»، شعبه ۳ دادگاه انقلاب تبریز به ریاست قاضی «فتح نژاد»، با صدور حکمی سعید سلطانی را به دو سال حبس تعزیری با احتساب ایام بازداشت قبلی محکوم کرده‌است. این حکم به صورت شفاهی به «اصغر محمدی»، وکیل این فعال مدنی ابلاغ شده‌است. سعید سلطانی به همراه «بابک کیومرثی»، دیگر شهروند ساکن جلفا، روز ۱۳ مهر ۱۳۹۹، توسط مأموران امنیتی در محل کار خود دستگیر شدند. مأموران اطلاعات جمهوری اسلامی بعد از دستگیری این دو فعال مدنی، اقدام به تفتیش خانه‌های آنها کرده و موبایل، لپ‌تاپ و لوازم شخصی این فعالان مدنی را با خود بردند.

این دو کنش‌گر مدنی تُرک پس از یک ماه بازداشت و بی‌خبری از وضعیت نگه‌داری در بازداشتگاه، روز ۱۳ آذرماه ۱۳۹۹، هرکدام با تودیع قرار وثیقه ۵۰۰ میلیون تومانی به‌طور موقت و تا پایان مراحل دادرسی از زندان مرکزی تبریز آزاد شدند.این شهروندان ساکن جلفا از بازداشت‌شدگان مرتبط با تجمعات حمایت از آزادسازی قره‌باغ هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یک کنشگر مدنی اهل جلفا به دو سال حبس تعزیری محکوم شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

یک کنشگر مدنی اهل جلفا به دو سال حبس تعزیری محکوم شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تبانی در فوتبال سوئد؛ دریافت کارت زرد در ازای رشوه ۳۰ هزار یورویییک فوتبالیست سوئدی روز چهارشنبه در دادگاه تجدید نظر به دلیل تبانی برای دریافت کارت زرد در قبال دریافت رشوه به حبس تعلیقی محکوم شد. این سوئدی ها خیلی سعی دارن خودشون رو انسان نشون بدن انسانی لیبرال در واقع فرا انسان اما بی اخلاقی موج میزنه افتضاح دانشگاه کارولینسکا و افتضاحات مشابه دیگه من واسه 3 هزار کارت قرمز هم میگرم 😂
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دادگاه بلاروس همسر رهبر مخالفان را به ۱۸ سال زندان محکوم کرد🔺 دادگاه بلاروس همسر رهبر مخالفان را به ۱۸ سال زندان محکوم کرد ▪ آقای چیکانوفسکی که ۴۳ سال دارد یک ویدیوبلاگر است و به سازماندهی تظاهرات و تحریک نفرت اجتماعی متهم شده است. ⬇ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

محکومیت نماینده راست افراطی هلند به دلیل مقایسه «ضدواکسن‌ها» با یهودیاننماینده تندرو پارلمان هلند در چندین توییت ضمن حمایت از افرادی که واکسن کرونا را تزریق نکرده‌اند، آنها را مشابه وضعیت مظلومیت یهودیانی دانست که در دوران هیتلر به کوره‌های آدم سوزی فرستاده می‌شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حبس ابد برای قاتلی که مأمور سرویس مخفی روسیه است | DW | 15.12.2021دو سال پس از قتل یک شهروند گرجستان در برلین، دادگاه قاتل روس را به حبس ابد محکوم کرد. قضات دادگاه می‌گویند، این قتل به دستور مقامات روسیه صورت گرفته و یقین دارند که قاتل یک افسر اف‌اس‌بی، سرویس مخفی داخلی روسیه است. باز برید پیش پوتین گدایی کنید و گاز بگیرید حزب سبزها احمق ترین حزب آلمان است که با وابسته کردن آلمان به پوتین جنایتکار خیانت در حق آلمان کرد از حاکمیتی دخمه‌ای که به مرحله خودزنی در راه ارباب رسیده و انرژی را با 300 درصد افزایش قیمت به آلمانی‌ها و صنعت آلمان تحمیل می‌کند، چنین دادگاهی هم انتظار می‌رود که براساس «یقین داشتن» حکم صادر کند. در یک دادگاه حقوقی براساس شواهد ارتباط جرم و مجرم «نشان داده می‌شود».
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »