یک کنشگر مدنی اهل جلفا به دو سال حبس تعزیری محکوم شد

24/09/1400 09:20:00 ب.ظ

بابک_کیومرثی، فعال مدنی ساکن جلفا و یکی از بازداشت‌شدگان تجمعات «حمایت از آزاد سازی قره‌باغ»، به دو سال حبس تعزیری محکوم شد.شعبه ۳ دادگاه انقلاب تبریز با صدور حکمی او را به دو سال حبس تعزیری با احتساب ایام بازداشت قبلی محکوم کرده‌است. اخبار_ایران

بر پایه گزارش‌های رسیده به «ایران‌وایر»، شعبه ۳ دادگاه انقلاب تبریز به ریاست قاضی «فتح نژاد»، با...

بر پایه گزارش‌های رسیده به «ایران‌وایر»، شعبه ۳ دادگاه انقلاب تبریز به ریاست قاضی «فتح نژاد»، با صدور حکمی بابک کیومرثری را به دو سال حبس تعزیری با احتساب ایام بازداشت قبلی محکوم کرده‌است. این حکم به صورت شفاهی به «اصغر محمدی»، وکیل این فعال مدنی ابلاغ شده‌است.

بابک کیومرثی به همراه «سعید سلطانی»، دیگر شهروند ساکن جلفا

ادامه مطلب:
ایران وایر »

وقوع زلزله 6.5 ریشتری در منطقه هندوکش افغانستان

زلزله‌ای به قدرت 6.5 ریشتر در منطقه هندوکش افغانستان رخ داد. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

واکنش جمهوری اسلامی به سفر نخست وزیر اسرائيل به امارات: به طور جدی هشدار می‌دهیم🔺 نگرانی‌های مشترک کشورهای عربی و اسرائيل درباره برنامه هسته‌ای و فعالیت‌های منطقه‌ای جمهوری_اسلامی ایران، از جمله حمایتش از گروه‌های نیابتی در منطقه، از دلایل عادی‌سازی روابط آنها ذکر شده است. ⬇ بیشتر بخوانید: WORLD_PEACE;🕊❤️ عادی سازی با نجسی به‌ اسم اسرائیل مطمنا برای دنیای عرب گران تمام خواهد شد آنها خوب می‌دانند بزودی اسرائیل نجس از صحنه روزگار محو خواهد شد لذا ب طرق مختلف منت کشی ایران عزیز را میکنند حکومتهای عربی باید خیلی پیشتر از اینها اندیشه های احمقانه خود را کنار گذاشته با اسرائیل متحد می شدند.

شوهر رهبر اپوزیسیون بلاروس به ۱۸ سال زندان محکوم شدسوتلانا تیخانوفسکایا دقایقی پس از انتشار خبر محکومیت همسرش به ۱۸ سال حبس این حکم را محکوم کرد و آنرا «انتقامی» از سوی دولت الکساندر لوکاشنکو خواند. عدالت در مورد وطن فروشان وجاسوسان باید اجرا، شود رفتار همه حکومت‌های تمامیت خواه شبیه هم هست چون همگی در یک مکتب و دیدگاه ایدئولوژیک پرورش یافته اند. مکتبی که بر این اساس استوار است: گنه کرد در بلخ آهنگری ( مخالفت با دیکتاتورها ) به شوشتر زدند گردن مسگری ( علاوه بر مخالف حکومت خانواده او هم تنبیه می شوند.)

دادگاه بلاروس همسر رهبر مخالفان را به ۱۸ سال زندان محکوم کرد🔺 دادگاه بلاروس همسر رهبر مخالفان را به ۱۸ سال زندان محکوم کرد ▪ آقای چیکانوفسکی که ۴۳ سال دارد یک ویدیوبلاگر است و به سازماندهی تظاهرات و تحریک نفرت اجتماعی متهم شده است. ⬇ بیشتر بخوانید:

دادگاه فدرال عراق جلسه رسیدگی به پرونده ابطال نتایج انتخابات را به تعویق انداختدادگاه فدرال عراق، دوشنبه، 14 دسامبر، بررسی شکایت ائتلاف «الفتح» برای ابطال نتایج انتخابات پارلمانی اخیر این کشور را تا 22 دسامبر ماه جاری به تعویق

محکومیت یک شرکت دانمارکی در دادگاه به دلیل فروش محموله‌های سوخت به مقصد سوریهاین شرکت، مدیرعامل آن همچنین یکی از شرکتهای تابعه، از سوی دادگاه متهم شده بودند که در مجموع ۱۷۲ هزار تن سوخت هواپیمای جت به ارزش حدود ۶۴۷ میلیون کرون دانمارک را بین سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ میلادی و طی ۳۳ معامله به شرکت‌های روسی فروخته‌اند.

شبیخون کرونا به لیگ برتر جزیره؛ پس از تاتنهام دیدار منچستریونایتد هم به تعویق افتادافزایش غافلگیرکننده موارد ابتلا به سویه امیکرون در سراسر بریتانیا که محدودیت‌های تازه‌ای را به این کشور بازگردانده، نگرانی‌های زیادی را نسبت به تاثیر موج جدید همه‌گیری بر فوتبال جزیره برانگیخته است. m