محل جعبه سیاه هواپیمای اندونزی شناسایی شد

21/10/1399 12:39:00 ب.ظ

محل جعبه_سیاه هواپیمای اندونزی شناسایی شد گروه‌های امداد و نجات موفق به شناسایی محل جعبه سیاه هواپیمای اندونزی که دیروز در دریا سقوط کرد، شدند و عملیات برای یافتن دیگر قطعات هواپیما همچنان ادامه دارد.

- خبرگزاری آناتولی استانبول/خبرگزاری آناتولی

استانبول/خبرگزاری آناتولی

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

محل جعبه سیاه هواپیمای سقوط کرده اندونزیایی مشخص شد | DW | 10.01.2021در پی سقوط هواپیمای مسافربری اندونزیایی با ۶۲ سرنشین در دریای نزدیک جاکارتا، پایتخت اندونزی نیروهای امداد بقایای اجساد مسافران و محل جعبه‌های سیاه را پیدا کرده‌اند.

محل سقوط هواپیمای مسافربری اندونزی و موقعیت جعبه سیاه شناسایی شدجوکو ویدودو، رئیس جمهوری اندونزی روز یکشنبه سقوط هواپیما را تأیید کرد و از همه افراد و نهادهای مسئول خواست تا همچنان به جستجوی خود برای یافتن قربانیان ادامه دهند. هنوز از سرنوشت ۶۲ سرنشین این هواپیما اطلاعی در دست نیست.

سقوط هواپیمای مسافربری اندونزی؛ انتشار تصاویر عملیات غواصان برای یافتن جعبه سیاه - BBC News فارسیمقامات اندونزی تصاویری از عملیات جستجو برای یافتن جعبه سیاه در اعماق دریا را منتشر کرده‌اند و امیدوارند با پیدا کردن و بازیابی اطلاعات جعبه سیاه هواپیما علت سقوط آن را مشخص کنند. چرا بی بی سی فارسی خبر اعتراض یک نهاد حقوق بشری بریتانیایی به دفاع این رسانه از رژیم ایران را سانسور کرد؟ اون نهاد حقوق بشری هم در تیرانا نشسته یا نکنه ترامپیسته؟ مرگ به این خبر گذاری مزخرفتون که جز خبر بد هیچی ندارید بازهم ۷۳۷ بازهم اندونزی ...

دو جعبه سیاه هواپیمای مسافربری اندونزی در دریا پیدا شد🔺دو جعبه سیاه هواپیمای_مسافربری اندونزی در دریا پیدا شد ⚡️مقامات اندونزی روز یکشنبه ۲۱ دی جعبه‌های سیاه هواپیمای «سریویجایا ایر» را که روز شنبه لحظاتی پس از بلند شدن از فرودگاه جاکارتا در دریا سقوط کرد، پیدا کرده‌اند.

نیروی دریایی اندونزی محل سقوط هواپیمای مسافربری را شناسایی کرد - BBC News فارسیمقام های اندونزیایی می گویند که محل سقوط یک هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ که روز شنبه به فاصله کوتاهی بعد از پرواز از فرودگاه بین المللی جاکارتا در دریا سقوط کرد را یافته اند. به گفته مارشال باگوس پوروهیتو، سرپرست سازمان جستجو و نجات اندونزی، هواپیما پیش از سقوط وضعیت اضطراری اعلام نکرده بود. الان کانادا بیانیه میده