اعتمادآنلاین, مجلس_الوزراء, اینجا_بخوانیم

اعتمادآنلاین, مجلس_الوزراء

مجلس یازدهم ظاهراً بنای رویارویی با دولت دارد

فرزانه ترکان گفت: اگر گروهی همچنان بر افراط و تفریط اصرار نشان دهند، لازم است حاکمیت وارد شود و تندروها را کنترل کند.

22/05/2020 03:12:00 ب.ظ

فرزانه ترکان، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین : مجلس_الوزراء یازدهم ظاهراً بنای رویارویی با دولت دارد/مردم روز‌به‌روز گرفتارتر می‌شوند. این مطلب را اینجا_بخوانیم 👇

فرزانه ترکان گفت: اگر گروهی همچنان بر افراط و تفریط اصرار نشان دهند، لازم است حاکمیت وارد شود و تندروها را کنترل کند.

 انگار نه انگار فعالیت‌هایشان مصالح عمومی را  تهدید می‌کند این فعال سیاسی در ادامه سخنانش گفت: پدیده‌ای که در این چند سال خسارت‌هایی جبران‌ناپذیر به ما تحمیل کرده «اصرار بر افراط و تفریط» است. در واقع متاسفانه چنین کنشی برای گروهی از سیاسیون به عادت تبدیل شده است، انگار نه انگار این فعالیت‌هایشان منافع و مصالح عمومی را به طور جدی تهدید می‌کند.

واکنش وزیر خارجه آمریکا به توئیت ظریف: شما همجنس‌گرایان را اعدام و زنان را سنگسار می کنید در تناقضی فاحش با آمارهای بین‌المللی، جمهوری اسلامی شمار کشته‌شدگان اعتراضات آبان ماه را حدود ۲۰۰ نفر اعلام کرد توصیه قالیباف به نمایندگان: از تریبون مجلس فقط برای حل مسائل مردم استفاده کنید

 دولت از جدل و دعوا پرهیز کند او افزود: دولت در سال پایانی دوره‌اش باید خود را آماده روزهای سخت تقابل با مجلس کند. با این حال توصیه‌ به دولتی‌ها این است که از جدل و دعوا پرهیز کند و با در نظر گرفتن شرایط بسیار دشواری که برای آحاد مختلف مردم به وجود آمده است فقط در راستای کاهش مشکلات تلاش کند و کاری به موضوع‌های بیهوده جنجالی نداشته باشد.

 وضعیت بدی داریم فرزانه ترکان گفت: برای بار چندم تکرار می‌کنم، وضعیت بدی داریم و مردم روزبه‌روز گرفتارتر می‌شوند. به همین دلیل همه با در نظر گرفتن موقعیتی که برایمان پیش آمده، به دور از هر هیاهویی، فقط برای خدمت تلاش کنند و اگر گروهی همچنان به افراط و تفریط اصرار نشان دهند، لازم است حاکمیت وارد شود و تندروها را کنترل کند.

 چکیده گفت‌وگو با فرزانه ترکان  -مردم روز‌به‌روز گرفتارتر می‌شوند -دولت آماده روزهای سخت تقابل با مجلس باشد  ادامه مطلب: 🌐 اعتمادآنلاين »

حکومت فرقه فارسیسم اشغالگر ایران حکومتی برای تشگیلات جاهلیت خود و زدبند و معرکه گیر با استعمارست نه حکومت ایرانیان که به فکر ایرانیان باشد.

اولین تلاش مجلس یازدهم برای خنثی کردن برنامه‌های اقتصادی دولت

اطلاعیه دفتر احمدی‌نژاد درباره عدم دخالت در موضوعات داخلی مجلس یازدهمدفتر رئیس‌جمهور دولت‌های نهم و دهم در پاسخ به برخی اخبار منتشر شده در رسانه‌ها طی اطلاعیه‌ای هر نوع دخالت، نظر یا حمایت احمدی‌نژاد از فرد یا گروهی در مجلس را رد کرد.

نه مجلس یازدهم و نه اصولگرایان و اصلاح‌طلبان نمی‌توانند مشکلات کشور را حل کنندفعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: متاسفانه وضعیت به گونه‌ای شده که مردم به سمت ناامیدی رفته‌اند و تا زمانی که جایگاه نهادهای انتصابی قوی‌تر و جایگاه نهادهای انتخابی ضعیف‌تر می‌شود، بیشتر به این ناامیدی دامن زده خواهد شد.

دو نامزد ریاست مجلس یازدهم 'انصراف دادند' | DW | 22.05.2020از میان پنج نفر که گزینه‌های اصلی ریاست مجلس یازدهم به شمار می‌روند دو نفر پس از نشست فراکسیون اصولگرایان انصراف دادند. احتمال می‌رود رقابت اصلی بر سر این پست میان شهردار سابق تهران و وزیر پیشین آموزش و پرورش باشد. Iran مجلس یازدهم کلا بانظارت خامنه ای عمل میکند بفرمود قالیباف رییس مجلس ووزیر سابق نایب اگر هم رای بیاورد اصلاح طلبها در مقابل خالیباف بوی رای میدهند.

اولین مخالفت مجلس یازدهم با یک تصمیم دولت/ جزئیات نامه جمعی از منتخبان به شورای نگهبان برای بازگرداندن لایحه حذف ۴ صفر از پول ملیمنتخب مردم تهران در مجلس یازدهم ضمن انقاد از طرح دولت و لایحه مجلس برای حذف چهار صفر از پول ملی تصریح کرد: مجلس یازدهم با لایحه اصلاح قانون حذف صفر از پول ملی موافقت نکند چرا که حذف صفر از واحد پول در دولت‌های کوتاه‌نگر به عنوان مُسکن استفاده ‌می‌شود.

گمانه‌زنی درباره آینده لاریجانی پس از ۱۲ سال ریاست مجلس | DW | 21.05.2020علی لاریجانی به زودی کرسی ریاست مجلس را ترک می‌کند و گمانه‌زنی درباره آینده سیاسی او بالا گرفته است. برخی او را کاندید ریاست جمهوری می‌دانند، بعضی دبیر آینده شورای امنیت ملی. عده‌ای نیز می‌گویند لاریجانی به حاشیه می‌رود. زباله دان کشور (تشخیص مصلحت نظام) اسراییل چند سال دیگه از بین رفته 🇰🇼 تشخیص مصلحت ، ده بیست سال بعدش هم مرگ در استخر