اصولگرایان, اصلاح‌طلبان, اینجا_بخوانید

اصولگرایان, اصلاح‌طلبان

نه مجلس یازدهم و نه اصولگرایان و اصلاح‌طلبان نمی‌توانند مشکلات کشور را حل کنند

🔻جلال جلالی‌زاده، فعال سیاسی اصلاح‌طلب:نه مجلس یازدهم و نه #اصولگرایان و #اصلاح‌طلبان نمی‌توانند مشکلات کشور را حل کنند 👈مشروح خبر را #اینجا_بخوانید:

21/05/2020 02:30:00 ب.ظ

🔻جلال جلالی‌زاده، فعال سیاسی اصلاح‌طلب:نه مجلس یازدهم و نه اصولگرایان و اصلاح‌طلبان نمی‌توانند مشکلات کشور را حل کنند 👈مشروح خبر را اینجا_بخوانید :

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: متاسفانه وضعیت به گونه‌ای شده که مردم به سمت ناامیدی رفته‌اند و تا زمانی که جایگاه نهادهای انتصابی قوی‌تر و جایگاه نهادهای انتخابی ضعیف‌تر می‌شود، بیشتر به این ناامیدی دامن زده خواهد شد.

 «جلال جلالی‌زاده»، فعال سیاسی اصلاح‌طلب، درباره سرمایه اجتماعی اصلاح‌طلبان با تاکید بر اصلاح‌طلبی جامعه محور به خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا گفت: به نظر بنده خاتمی در سخنانی که اخیرا مطرح کرد به نوعی بر اصلاح‌طلبی جامعه محور تاکید داشت. البته خاتمی تلاش می‌ کند صلح و آرامش و آشتی را در بین گروه‌های مختلف ایجاد شود و بیشتر بر آرامش و مدارا تاکید دارد اما آنچه که در حال حاضر، اصلاح‌طلبان به آن رسیده اند بحث جامعه محوری است که بدون همراهی مردم و جامعه نمی توانند، کاری را پیش ببرند. 

وکیل جورج فلوید: فلوید قربانی پاندمی نژادپرستی و تبعیض شد | DW | 05.06.2020 ترامپ از ایران به خاطر آزادی شهروند آمریکایی تشکر کرد | DW | 05.06.2020 آنقدر می‌نوشت كه نمی‌شد نخوانی | DW | 05.06.2020

 او افزود: اصلاح‌طلبی حکومت محوری هم نشان داده که تاثیر چندانی در ایجاد پایگاه اجتماعی و یا تحکیم پایگاه اجتماعی اصلاح‌طلبان ندارد. بنابراین بهترین راه، بازگشت به مردم و امیدوار شدن به حمایت مردمی است که در زمان‌های مناسب و شرایط بهتر از اصلاح‌طلبان، حمایت کنند. 

 جلالی‌زاده ادامه داد: متاسفانه وضعیت به گونه‌ای شده که مردم به سمت ناامیدی رفته‌اند و تا زمانی که جایگاه نهادهای انتصابی قوی‌تر و جایگاه نهادهای انتخابی ضعیف تر می شود، بیشتر به این ناامیدی دامن زده خواهد شد.  این استاد دانشگاه تهران عنوان کرد: اصلاح‌طلبان تا زمانی که نتوانند امیدی را با ایجاد تغییرات در جهت منافع مردم ایجاد کنند و نهادهای انتخابی را گسترش دهند نمی توانند کار خاصی انجام دهند.

 این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه بی‌اعتمادی مردم چالشی نه تنها پیش‌روی اصلاح‌طلبان بلکه اصولگرایان است، تاکید کرد: نه اصلاح‌طلبان در حال حاضر می توانند برای مردم کاری انجام دهند و نه اصولگرایان. روشن است که وضعیت دشوار اقتصادی موجب شده تا مردم دچار مشکلات بسیاری شوند. حال چه اصولگرایان و چه اصلاح‌طلبان متاسفانه نتوانستند اقدام خاصی برای بهبود وضعیت مردم انجام دهند. متاسفانه شعارهای بسیاری از دولت‌های گذشته تاکنون در مبارزه با فساد سر داده شد اما نتوانستند آن طور که باید با فساد مبارزه شود. در میزان عدم موفقیت در مبارزه با فساد هم اصولگرایان و هم اصلاح‌طلبان شبیه با یکدیگر برابر هستند. همانگونه که در مسائل اقتصادی نتوانستند کاری از پیش ببرند.

  ادامه مطلب: 🌐 اعتمادآنلاين »

'عدالت نه خیریه'؛ صدمین سال راه‌پیمایی کم‌نظیر نابینایانی که تاریخ‌ساز شدندراه‌پیمایی نابینایان در سال ۱۹۲۰ نقطه عطفی در تاریخ جنبش حقوق معلولان است. یک قرن پیش، قدیمی‌ترین اتحادیه معلولان دنیا، یک راه‌پیمایی کم‌نظیر برگزار کرد و نابینایان و کم‌بینایان در لندن راه‌پیمایی کردند تا توجه دولت را به بهبود شرایط زندگی و کاریشان جلب کنند و خواستار خاتمه فقر شوند. خدایش اگه تونستید خودتون این جمله رو بخونید؟؟؟ dorostnevisi

'به چشم‌های من نگاه کن'، چشم‌هایی که حرف می‌زنند | DW | 20.05.2020ارتباط انسان‌ها با وجود ماسک بر چهره، چگونه است؟ خواندن احساسات و حالات چهره تنها از روی چشم‌ها امکان‌پذیر است؟ کدام فرهنگ‌ها ارتباط چشمی را بهتر بلدند؟ آسیایی‌ها یا غربی‌ها؟ از نگاه مستقیم به چشمان چه می‌توان دریافت؟ اسیایی ها چشمشون کجا بود! دو تا خط این حرفا رو نداره 😑 بیا ایران ؛ما با انگشت شصت پامون هم حرف میزنیم داداش .

زنان تاثیرگذار ایران؛ ساقی عقیلی، زن نقالی که شاهنامه را به انگلیسی روایت می‌کندDehkordiMaryam خیلی جالب بود زندگی و کارش

روایت فرزندخواندگی دختر نوزادی که مادرش در حمله به زایشگاه در کابل کشته شدیک زوج در کابل، یکی از نوزادانی که در حمله یک هفته قبل به بیمارستان پزشکان بدون مرز در غرب کابل مادرش را از دست داد را به سرپرستی گرفته‌اند. سید قربان؛ پدر این نوزاد به بی‌‍بی‌سی گفت که به دلیل ناتوانی مالی و فیزیکی، نمی‌توانست از دختر نوزادش مراقبت کند. درود بر بی بی سی BBC

پرستارانی که در بحران کرونا به جای تکریم اخراج شدند | DW | 20.05.2020بیش از ۱۰ روز است که پرستاران گیلان و مازندران که در میانه بحران کرونا با قراردادهای ۸۹ روزه به کار گمارده شده بودند در اعتراض به نگرفتن حقوق و اخراجشان از کار دست به تحصن زده‌اند.

روایت پنجاه و دوم؛ امیرعلی: «نمی‌خواهم به زور به بهشت بروم»aidaghajar به جان عزیزت امکان نداره هرطور شده و به هر قیمتی حتی قیمت جانت هم که شده ما موظفیم که شما را به بهشت ببریم حتی اگر شده جنازه ات رو ببریم می بریم د د د مگه دست خودته نه به جان عزیزت امکان نداره اصرار نکن لطفا