مانکن جوان آمریکایی از مشکلات روحی‌ خود می‌گوید؛ از فتوشاپ خسته‌ام

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

مانکن جوان آمریکایی از مشکلات روحی‌ خود می‌گوید؛ از فتوشاپ خسته‌ام سیلر برینکلی کوک، مانکن جوان و از شخصیت‌های تلویزیونی آمریکا، با انتشار پیامی در شبکه‌های اجتماعی، برای نخستین بار درباره مسائلی چون وسواس، اضافه وزن، و سایر مشکلات گذشته خود توضیحاتی داد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

سیلر برینکلی کوک، مانکن جوان و از شخصیت‌های تلویزیونی آمریکا، با انتشار پیامی در شبکه‌های اجتماعی، برای نخستین بار درباره مسائلی چون وسواس، اضافه وزن، و سایر مشکلات گذشته خود توضیحاتی داد.

سیلر برینکلی کوک در این مطلب به سختی‌هایی که برای داشتن اندام متناسب یا «کامل» تحمل کرده است، اشاره می‌کند. این مانکن جوان ادامه می دهد که سرانجام متوجه شد، بدنش به عنوان یک زن جوان دائمأ در حال تغییر است و دیگر کنترل این موضوع به صورت کامل در اختیار او نیست و عوامل دیگری مانند هورمون، عواطف، و احساسات هم در این تغییرات دخیل هستند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

صدای امریکا فدائی داری احساس میکنم خودتم ناراحتی

الان همه اینطوری هست.من خودم باشگاه نمیرم هیکلم بهم خورده .خیلی ناراحتم .صدای امریکا بعضی مواقع مطالبی انتخاب میکنی .که انگار از عمق وجود ادم حرف میزنه .دمت گرم

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در خوزستان؛ ۴۵ نفر از کارکنان اورژانس دست از کار کشیدند۴۵ کارمند اورژانس خوزستان در اعتراض به عدم پرداخت دستمزدشان از سوی دانشگاه علوم پزشکی دزفول دست از کار کشیدند. اغلب کارکنان معترض اورژانس از کارمندان سه شهر شوش و گتوند و ذزفول هستند که جزو شهرهایی به شمار می‌آیند که از نظر دولت ایران در وضعیت قرمز شیوع کرونا قرار دارند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

واکنش‌‌ها به قتل رومینا اشرفی؛ خشم کاربران از ضعف قوانین حمایت از کودکانقتل رومینا اشرفی دختر ۱۳ ساله در تالش گیلان از سوی پدرش با واکنش گسترده کاربران رسانه‌های اجتماعی، حامیان حقوق بشر و شماری از چهره‌های سیاسی ایران مواجه شد. مرگ بر قاتل در ایران یکی از مسئولین مردم را به تخریب عبادتگاه های دیگران فرا می خواند، پدری هم سر دختر 14 ساله اش را به خاطر مسائل ناموسی می برد... مگر داعشی بودن غیر این است؟ با کمی تفکر متوجه می شوید که ریشه اصلی تفکرات داعشی در همین کشورهای اسلامی خاورمیانه است رومینا_اشرفی عرزشیا چه خوشحالی میکنن
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

از اجبار استفاده از ماسک تا ممنوعیت پوشش چهره در برخی کشورهای اروپاییدر حالی که برخی از کشورهای اروپایی در قوانینی پوشش کامل سر و صورت را برای زنان ممنوع کرده بودند، حالا لزوم استفاده اجباری از ماسک، آن قوانین و محدودیت‌ها را به چالش کشیده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

درخواست دولت از مجلس یازدهم: با وجود تفاوت سیاسی همکاری کنیمدر آستانه آغاز به کار مجلس یازدهم دولت ایران از مجلس جدید ایران خواسته تا 'با تمام تفاوت‌های سیاسی و جناحی' با یکدیگر همکاری و تعامل داشته باشند. مقامات دولت ایران می‌گویند در کار مجلس دخالت نخواهند کرد. مثلا خیلی باهم تفاوت دارن، سگ زرد برادر شغاله. 🤣 خائن به وطن اصول و اصلاح دو رویه یه گوه ، ایت الله بی بی سی زور نزن پفیوز
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تداوم سرکوب آزادی‌های مذهبی در ایران؛ دراویش گنابادی بعد از آزادی از زندان، به تبعید فرستاده می‌شوندرضا یاری، یکی از دراویش گنابادی که به تازگی از زندان آزاد شده است، بعد از آزادی از زندان، به تبعید فرستاده شد. او در گفتگو با صدای آمریکا، تبعید‌ دراویش گنابادی را غیر قانونی خواند. ما بالاخره نفهمیدیم شما چه کاره اید! اغلب مواقع مبلغ تفکرات سکولار و لائیسته هستید؛ اما اگر صرفه تون فرق کنه به دروایش میگویید آزادی مذهبی! تازه از بین ادیان الهی بیشتر از همه طرفدار یهودیت هستید که یکی از ادیان هستش یعنی تکلیفتون روشن نیست
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آیا همسرم می‌تواند از طریق کنسولگری ایران من را ممنوع‌الخروج و وادار به طلاق کند؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »