کرونا در خوزستان؛ ۴۵ نفر از کارکنان اورژانس دست از کار کشیدند

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

۴۵ کارمند اورژانس خوزستان در اعتراض به عدم پرداخت دستمزدشان از سوی دانشگاه علوم پزشکی دزفول دست از کار کشیدند. اغلب کارکنان معترض اورژانس از کارمندان سه شهر شوش و گتوند و ذزفول هستند که جزو شهرهایی به شمار می‌آیند که از نظر دولت ایران در وضعیت قرمز شیوع کرونا قرار دارند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

IRNA

این کارکنان معترض اورژانس در سه شهر شوش، گتوند و ذزفول مشغول به کار بودند، شهرهایی که از نظر دولت ایران در وضعیت قرمز شیوع کرونا قرار دارند. عدم پرداخت حقوق این کارکنان در حالی صورت می‌گیرد که در هفته‌های وضعیت شیوع کرونا در خوزستان بحرانی توصیف شده بود.بحران قراردادهای موقت و وعده‌های دولت فرخوان قراردادهای ۸۹ روزه در حالی منتشر می‌شود که سعید نمکی، وزیر بهداشت وعده داده بود پرستاران که به مراقبت از بیماران مبتلا به کرونا مشغولند در اولویت استخدام قرار خواهند گرفت.در سال‌های گذشته پرستاران یکی از معترض‌ترین اصناف ایران بودند و بارها اعتراض و اعتصاب کرده‌اند. استخدام رسمی و عدم پرداخت معوقات یکی از اصلی‌ترین مطالبات پرستاران در سال‌های گذشته بوده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در آفریقا؛ شمار مبتلایان از مرز 110 هزار نفر گذشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار بهبودیافتگان کرونا در ترکیه از مرز 120 هزار نفر گذشتشمار بهبودیافتگان کرونا در ترکیه با ترخیص 1321 نفر دیگر طی یک روز اخیر به 120 هزار و 15 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

برآورد میزان فقر ناشی از کرونا در جهان / افزایش نیم میلیاردی جمعیت فقرابیماری‌های واگیر به‌ویژه در زمانی که با همه‌گیری مواجه می‌شوند، واجد پیامدهای گسترده اقتصادی- اجتماعی غیرقابل انکاری هستند که گاه اهمیتی فراتر از چالش‌های درمانی آن دارند. همه‌گیری کروناویروس جدید نیز از این قاعده مستثنی نیست. مطالعات علمی انجام شده از سوی سازمان‌های معتبر بین‌المللی حاکی از فقر گسترده در پی همه‌گیری ویروس کرونا است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گزارش رویترز از تجربه متفاوت عید فطر برای مردم اندونزی در دوران کرونا🔺گزارش رویترز از تجربه متفاوت عید_فطر برای مردم اندونزی در دوران کرونا ⚡️محدودیت‌های اجتماعی ناشی از شیوع ویروس_کرونا، یک «تجربه تلخ و شیرین» را برای ۲۲۵ میلیون مسلمان اندونزیایی در روزهای عید فطر و جشن پایان ماه رمضان امسال به ارمغان آورده است. عید متعفن مسلمانان تروریست که انتشار نداره لجن پراکنها!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در روسیه از مرز 350 هزار نفر گذشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمار رسمی کرونا در ایران؛ 7451 فوتی و بیش از 137 هزار مبتلا
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »