ماجرای درمان مخفیانه مایکل شوماخر راننده افسانه‌ای «فرمول یک» چیست

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ماجرای درمان مخفیانه مایکل شوماخر راننده افسانه‌ای «فرمول یک» چیست این راننده آلمانی که هفت عنوان قهرمانی جهان را در کارنامه حرفه ای خود دارد، در سال ۲۰۱۳ در پی آسیب‌دیدگی جدی سرش بر اثر سانحه ای در پیست اسکی، در انظار عمومی دیده نشده است.

«مایکل شوماخر» راننده افسانه ای مسابقات «فرمول یک» چند سالی است که برای درمان مخفیانه به بیمارستانی در پاریس بستری بوده است.

خبرگزاری آسوشیتدپرس به نقل از گزارش روزنامه فرانسوی «پاریزین» نوشته است که آقای شوماخر تحت تدابیر شدید امنیتی به بیمارستان منتقل شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مایکل جردن به قربانیان توفان دریایی دوریان یک میلیون دلار کمک می‌کند«مایکل جردن» بازیکن پیشین بسکتبال آمریکا و از ستاره های بزرگ این رشته ورزشی، مبلغ یک میلیون دلار به مصیبت زدگان توفان دریایی اخیر در «باهاما» کمک می کند.\r\n به گزارش شبکه خبری «سی ان ان» او در بیانیه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ماجرای چیدمان ۳۷۵۸ کوله‌پشتی در حیاط سازمان ملل در نیویورک چیستماجرای چیدمان ۳۷۵۸ کوله‌پشتی در حیاط سازمان ملل در نیویورک چیست صندوق حمایت از کودکان ملل متحد (یونیسف) چیدمانی از کوله پشتی های آبی را در مقر سازمان ملل متحد در نیویورک به یاد کودکانی که در بحران جانشان را از دست داده اند رونمایی کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان: رفتار کودکانه برادران صدرالساداتی را محکوم می‌کنیم / شفافیت فضا را برای شایعه سازان می‌بندد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimاتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان طی نامه‌ای از دادستان کل کشور خواست جهت بررسی ماجرای برادران صدرالساداتی به این موضوع ورود پیدا کند.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

از نگاه برخی‌ همه مطالبات زنان ایرانی به ورزشگاه آزادی ختم می‌شودرئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور: از نگاه برخی‌ همه مطالبات زنان ایرانی به ورزشگاه آزادی ختم می‌شود متاسفانه برخی در داخل یک دوقطبی کاذب موافق و مخالف ورود زنان به ورزشگاه ایجاد کردند و اصل مطالبات زنان در کشور فراموش شده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

از نگاه برخی‌ها همه مطالبات زنان صرفا به ورزشگاه آزادی ختم می‌شود/ در داستان تلخ دختر آبی موج سواری‌ها به حد اعلی رسیدسردار جلالی: از نگاه برخی‌ها همه مطالبات زنان صرفا به ورزشگاه آزادی ختم می‌شود/ در داستان تلخ دختر آبی موج سواری‌ها به حد اعلی رسید Iریاست جمهوری و رهبری ورزشگاه رفتن کمشه عدالت اجتماعی عوض شدن نگاه فقها و مراجع
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ماجرای دستگیری پسر محمود طالقانی چه بود؟۱۹ شهریور امسال چهلمین سالروز درگذشت محمود طالقانی٬ از مهمترین روحانیون مخالف حکومت محمدرضا شاه و از اعضای شورای انقلاب بود که نقش مهمی در تاسیس جمهوری اسلامی ایران داشت.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »