لیون با حذف سیتی راهی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا شد

26/05/1399 12:00:00 ب.ظ

تیم المپیک که پیش‌تر با از پیش رو برداشتن یوونتوس قدم به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات لیگ قهرمانان اروپا گذاشته بود شنبه شب با ارائه یک بازی منسجم منچستر سیتی را نیز شکست داد تا راهی دیدار نیمه نهایی شود.

تیم المپیک که پیش‌تر با از پیش رو برداشتن یوونتوس قدم به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات لیگ قهرمانان اروپا گذاشته بود شنبه شب با ارائه یک بازی منسجم منچستر سیتی را نیز شکست داد تا راهی دیدار نیمه نهایی شود. پس از شکست تحقیر آمیز بارسلونا مقابل بایرن مونیخ، تیم المپیک لیون دیگر شگفتی شنبه شب با پیروزی ۳ بر ۱ مقابل منچستر سیتی دیگر شگفتی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را رقم زد.

المپیک لیون در این مسابقه بسیار با برنامه ظاهر شد و برغم آنکه مالکیت توپ را به منچستر واگذار کرده بود در دقیقه ۲۴ توسط مکسول کورنه به نخستین گل خود دست یافت.

پپ گواردیولا که با دریافت این گل رویای حضور در نیمه نهایی را برباد رفته می‌دیدند بر فشار حملات خود افزودند تا اینکه در دقیقه ۶۹ توسط کوین دی بروینه، هافبک هلندی خود به گل تساوی رسیدند. این اما پایان ماجرا نبود زیرا لیون بار دیگر از روی دو موقعیت دیگر در دقایق ۷۹ و ۸۷ توسط موسی دمبله دروازه آبی آسمانی‌ها را باز کرد تا شاگردان رودی گارسیا به یک پیروزی شیرین‌تر از عسل در این مرحله از مسابقات دست یابند.

رحیم استرلینگ اما یکی از عجیب‌ترین صحنه‌های این مسابقه را خلق کرد. ستاره منچستر سیتی در دقیقه ۸۵ مسابقه و در حالی که تیم‌اش ۱ به ۲ از حریف فرانسوی عقب بود هنگامی که در جریان یک حملات مقابل دروازه خالی قرار گرفت در حرکتی عجیب توپ را به آسمان فرستاد. headtopics.com

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

بایرن‌مونیخ با هشت گل بارسلونا را تحقیر کرد و به نیمه نهایی رفت - BBC News فارسیتیم فوتبال بایرن مونیخ آلمان با تحمیل شکست ۸ بر ۲ به بارسلونا اسپانیا، این غول فوتبال اروپا را با اقتدار کامل حذف کرد.

با رعایت شیوه‌نامه‌ها الگویی بی‌بدیل از شور آمیخته با شعور حسینی به پا کنیموزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه‌ای با اشاره به تلاش‌های انجام شده برای مدیریت کرونا، خطاب به ملت ایران گفت: می‌خواهیم آن‌گونه که رهبر فرزانه‌مان فرمودند، با رعایت صد درصد شیوه‌نامه‌ها با بزرگداشت باشکوه حماسه کربلا و عاشورا، الگویی بی‌بدیل از شور آمیخته با شعور حسینی به پا کنیم و نگذاریم هرگونه خیز احتمالی بیماری را دشمنان به حساب عزاداران محرم ثبت کنند.

با رعایت شیوه نامه‌ها الگویی بی‌بدیل از شور آمیخته با شعور حسینی به پا کنیموزیر بهداشت در نامه ای با اشاره به تلاش های انجام شده برای مدیریت کرونا، خطاب به ملت ایران گفت: می خواهیم آنگونه که رهبر فرزانه مان فرمودند با رعایت صد در صد شیوه نامه ها با بزرگداشت باشکوه حماسه کربلا و عاشورا، الگویی بی بدیل از شور آمیخته با شعور حسینی به پا کنیم و نگذاریم هرگونه خیز احتمالی بیماری را دشمنان به حساب عزاداران محرم ثبت کنند.

دیپلمات اسرائیلی: با امارات یرای مقابله با برنامه هسته‌ای ایران همکاری داشتیمسفیر پیشین رژیم صهیونیستی در سازمان ملل مدعی شد که که همکاری‌های با امارات متحده عربی برای مقابله با برنامه‌های هسته‌ای ایران داشته است.

اتحادیه‌ جهانی علمای مسلمان: توافق‌نامه عادی‌سازی روابط امارات با اسرائیل 'خیانت بزرگ' استاتحادیه‌ جهانی علمای مسلمان: امضای توافق‌نامه عادی سازی روابط امارات متحده عربی با اسرائیل 'خیانت بزرگ' است

پیشنهاد ۷۰ کارشناس نظامی ایران برای مقابله با تهدید‌های هوایی اسرائیل