لیون با حذف سیتی راهی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تیم المپیک که پیش‌تر با از پیش رو برداشتن یوونتوس قدم به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات لیگ قهرمانان اروپا گذاشته بود شنبه شب با ارائه یک بازی منسجم منچستر سیتی را نیز شکست داد تا راهی دیدار نیمه نهایی شود.

پس از شکست تحقیر آمیز بارسلونا مقابل بایرن مونیخ، تیم المپیک لیون دیگر شگفتی شنبه شب با پیروزی ۳ بر ۱ مقابل منچستر سیتی دیگر شگفتی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را رقم زد.

پپ گواردیولا که با دریافت این گل رویای حضور در نیمه نهایی را برباد رفته می‌دیدند بر فشار حملات خود افزودند تا اینکه در دقیقه ۶۹ توسط کوین دی بروینه، هافبک هلندی خود به گل تساوی رسیدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بایرن‌مونیخ با هشت گل بارسلونا را تحقیر کرد و به نیمه نهایی رفت - BBC News فارسیتیم فوتبال بایرن مونیخ آلمان با تحمیل شکست ۸ بر ۲ به بارسلونا اسپانیا، این غول فوتبال اروپا را با اقتدار کامل حذف کرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

با رعایت شیوه‌نامه‌ها الگویی بی‌بدیل از شور آمیخته با شعور حسینی به پا کنیموزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه‌ای با اشاره به تلاش‌های انجام شده برای مدیریت کرونا، خطاب به ملت ایران گفت: می‌خواهیم آن‌گونه که رهبر فرزانه‌مان فرمودند، با رعایت صد درصد شیوه‌نامه‌ها با بزرگداشت باشکوه حماسه کربلا و عاشورا، الگویی بی‌بدیل از شور آمیخته با شعور حسینی به پا کنیم و نگذاریم هرگونه خیز احتمالی بیماری را دشمنان به حساب عزاداران محرم ثبت کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

با رعایت شیوه نامه‌ها الگویی بی‌بدیل از شور آمیخته با شعور حسینی به پا کنیموزیر بهداشت در نامه ای با اشاره به تلاش های انجام شده برای مدیریت کرونا، خطاب به ملت ایران گفت: می خواهیم آنگونه که رهبر فرزانه مان فرمودند با رعایت صد در صد شیوه نامه ها با بزرگداشت باشکوه حماسه کربلا و عاشورا، الگویی بی بدیل از شور آمیخته با شعور حسینی به پا کنیم و نگذاریم هرگونه خیز احتمالی بیماری را دشمنان به حساب عزاداران محرم ثبت کنند.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

دیپلمات اسرائیلی: با امارات یرای مقابله با برنامه هسته‌ای ایران همکاری داشتیمسفیر پیشین رژیم صهیونیستی در سازمان ملل مدعی شد که که همکاری‌های با امارات متحده عربی برای مقابله با برنامه‌های هسته‌ای ایران داشته است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اتحادیه‌ جهانی علمای مسلمان: توافق‌نامه عادی‌سازی روابط امارات با اسرائیل 'خیانت بزرگ' استاتحادیه‌ جهانی علمای مسلمان: امضای توافق‌نامه عادی سازی روابط امارات متحده عربی با اسرائیل 'خیانت بزرگ' است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پیشنهاد ۷۰ کارشناس نظامی ایران برای مقابله با تهدید‌های هوایی اسرائیل
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »